Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:07 pm tarafından duzali

» Ziynet Sali 22 full albüm
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:03 pm tarafından xmetinx

» Selami Sahin - 33 Albüm...9 adet 45 lik-24 Albüm...
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyPaz Nis. 28, 2024 11:03 am tarafından xmetinx

» Zülfü Livaneli 45 Album...
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyPerş. Nis. 18, 2024 2:39 am tarafından erkahya

» Tufan Altas 23 Full Albüm...
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 9:41 pm tarafından can181806

» Prime Сasual Dating - Real Women
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptySalı Nis. 16, 2024 9:01 am tarafından dmc_xx

» Ayse Tunali 18 Full albüm
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:58 pm tarafından xmetinx

» Türk Sanat Müzigi Klasikleri - Bizim Sarkilarimiz - 4 Box 12 Albüm
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:42 pm tarafından xmetinx

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 2:49 pm tarafından leony

» Jet-Li - Cehennem Silahi 4-Lethal.Weapon4.- 1998 DVDRip.TR.Dublaj
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyÇarş. Mart 27, 2024 8:41 am tarafından ali_01

» Behiye Aksoy 46 Full Album...
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptySalı Mart 26, 2024 10:08 am tarafından leony

» Güler Isik 25 Full albüm....
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyPaz Mart 24, 2024 2:53 pm tarafından komando

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyCuma Mart 22, 2024 8:11 am tarafından xmetinx

» Abdülkadir Şehitoğlu - 9 Full albüm - Enstrümantal
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyPerş. Mart 21, 2024 11:21 am tarafından xmetinx

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptySalı Mart 19, 2024 11:09 am tarafından rakasan

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

» Gülcihan Koç 22 Full albüm...
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyC.tesi Mart 09, 2024 3:34 pm tarafından rakasan

» Trt Türk Yediveren müzik serisi 32 Bölüm -Tsm - Türkü , Özgün , Arabes
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyC.tesi Mart 09, 2024 11:00 am tarafından matkap98

» Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyÇarş. Mart 06, 2024 11:32 pm tarafından JUDAG

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm EmptyÇarş. Mart 06, 2024 10:16 pm tarafından Sniper001

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm Ikon10Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm Ikon10Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm Ikon10 
zeki39 (2431)
Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm Ikon10Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm Ikon10Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
xmetinx (54)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm UuBZYL

Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm

zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Reb gücü : 6255
    Rep poani : 40

Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm Empty Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm

Mesaj tarafından zeki39 Paz Kas. 18, 2012 12:52 am

Serap Kuzey - TRT Emekli Sanatçisi - 4 Bölüm

Serap Kuzey - 1. Bölüm...

Serap Kuzey - A benim mor çiçegim sen doldur ben içeyim - Sûznâk - Tanburaci Osman Pehlivan
    Serap Kuzey - Aman avci vurma beni - Segâh Türkü
    Serap Kuzey - Aman cânâ beni sâd et - Bûselik - Fehmi Tokay
    Serap Kuzey - Artik bu solan bahçede bülbüllere yer yok - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    Serap Kuzey - Aski seninle tatti hicranla yandi gönül - Hicaz - Fehmi Tokay
    Serap Kuzey - Askim bahardi ümitler vardi - Nihâvend - Yildirim Gürses
    Serap Kuzey - At kadehi elinden bin parçaya bölünsün
    Serap Kuzey - Ay gülsün ufuktan sana sen bak gül de (Rakkase) - Rast - Ismail Baha Sürelsan
    Serap Kuzey - Ayagina giymis sedef nalini - Evc
    Serap Kuzey - Bahar olur yaz olur güzellerde naz olur - Gerdâniye- Yesari Asim Aesoy
    Serap Kuzey - Bahar vakti gelecektin bana gönül verecektin - Ussâk - Alâeddin Sensoy
    Serap Kuzey - Bahara indi melekler - Bûselik - Selâhattin Içli
    Serap Kuzey - Bir demet yasemen askimin tek hatirasi - Nihâvend - Zeki Müren
    Serap Kuzey - Bir ilkbahar sabahi günesle uyandin mi hiç - Nihâvend - Erdogan Berker
    Serap Kuzey - Bir kizil goncaya benzer dudagin - Muhayyer Kürdi - Amir Ates
    Serap Kuzey - Bir seni bir gülü öptüm gizlice - Hicaz - Selâhattin Içli
    Serap Kuzey - Bu sabah bagda erken gül açti sen gülerken - Ussâk - Fâiz Kapanci
    Serap Kuzey - Bülbül asikmis güle, gül naz eder bülbüle - Nihâvend - Zeki Müren

Serap Kuzey - 2. Bölüm...

Serap Kuzey - Canimin yoldasi ol - Ussâk - Sükrü Tunar
    Serap Kuzey - Çikayim gideyim Urumeli'ne - Hüseynî Türkü
    Serap Kuzey - Dag basinda tüter duman - Nikrîz - Kadri Sençalar
    Serap Kuzey - Egilmez basin gibi gökler bulutlu efem - Hicaz - Kaptanzâde Ali Rizâ Bey
    Serap Kuzey - Elbet bir gun bulusacagiz - Muhayyer Kürdî - Mustafa Seyran
    Serap Kuzey - Ellerini çek elimden gözlerini benden ayir - Nihâvend - Mediha Sen Sancakoglu
    Serap Kuzey - Farig olmam mesreb-i rindane - Hüseyni - Yesari Asim Arsoy
    Serap Kuzey - Gam-zedeyim devâ bulmam - Ussâk - Tatyos Efendi
    Serap Kuzey - Gelmedin bir kerreden maada neden - Ussâk - Fehmi Tokay
    Serap Kuzey - Gemi kalkar sulara akar - Hicaz Türkü
    Serap Kuzey - Gittin biraktin beni gurbet ellerde - Kürdîli Hicazkâr - Emin Ongan
    Serap Kuzey - Gizli derdim kalbimdedir onu ancak çeken bilir - Ussâk - Ismail Hakki Nebiloglu
    Serap Kuzey - Gökyüzünde yalniz gezen yildizlar - Nihâvend - Teoman Alpay
    Serap Kuzey - Gönül askinla gözyasi dökmekten usandi artik - Rast - Selâhattin Inal
    Serap Kuzey - Gönül ne için âteslere yansin - Nikrîz - Fâize Ergin
    Serap Kuzey - Gönül penceresinden ansizin bakip geçtin - Hicaz - Muzaffer Ilkar
    Serap Kuzey - Gözlerime bakmasaydin yüregimi yakmasaydin - Hüseyni - Sekip Ayhan Özisik

Serap Kuzey - 3. Bölüm...

Serap Kuzey - Göz yasimda saklisin aglayamam ben - Hicaz - Zekâi Tunca
    Serap Kuzey - Gurbetten gelmisim yorgunum hanci - Ussâk - Selâhattin Inal
    Serap Kuzey - Gül yüzünde güller solsa aglarim - Kürdîli Hicazkâr - Erol Sayan
    Serap Kuzey - Güle sor bülbüle sor hâlimi hicrânimi dinle - Bûselik - Ismail Baha Sürelsan
    Serap Kuzey - Haberler yollasam seni çagirsam - Hicaz - Bilge Özgen
    Serap Kuzey - Hâtirimdan çikmaz asla ahd ü peymânin senin - Rast - Haci Arif Bey
    Serap Kuzey - Her aksam muhakkak tesadüfümüz yolumun üstünde yine sen varsin - Ussâk - Ahmet Çagan
    Serap Kuzey - Her seyinle güzelsin gönüllerde gezersin - Kürdîli Hicazkâr - Erol Sayan
    Serap Kuzey - Hiç bir seyde gözüm yok sen yanimda ol yeter - Hicaz - Fethi Karamahmutoglu
    Serap Kuzey - Hosgeldin gönül bahçeme bahar yüzlüm hosgeldin - Mahur - Selahattin Içli
    Serap Kuzey - Ibrisim örmüyorlar sevmisim vermiyorlar - Rast Türkü
    Serap Kuzey - Kadehinde zehir olsa ben içerim bana getir - Muhayyer Kürdî, - Erol Sayan
    Serap Kuzey - Karanfil oylum oylum geliyor servi boylum - Hicaz Türkü
    Serap Kuzey - Karanfil oylum oylum geliyor servi boylum - Hicaz Türkü 2
    Serap Kuzey - Kirpigine sürme çek kina yak parmagina - Nikrîz (Zâvil) - Refik Fersan
    Serap Kuzey - Mihrâbim diyerek sana yüz vurdum - Nihâvend - Avni Anil
    Serap Kuzey - Muhabbet bagina girdim bu gece - Hicaz - Sadettin Kaynak

Serap Kuzey - 4. Bölüm...

Serap Kuzey - Nazli bir çiçek gibi uçan kelebek gibi - Muhayyer Kürdî - Zeki Müren
    Serap Kuzey - Ne bos yere yanmisim meger ben aldanmisim - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Serap Kuzey - Ne istedim ne verdin aklinda mi hesabi - Nihâvend - Ziyâ Taskent
    Serap Kuzey - Neden hiç dinmiyor gözyaslarin bî-çâre gönlüm - Nikrîz - Avni Anil
    Serap Kuzey - Niçin baktin bana öyle dargin misin durma söyle - Ussâk - Sadettin Kaynak
    Serap Kuzey - Sabah oldu uyansana - Evc
    Serap Kuzey - Seni nasil özledim gönlüme sor söylesin - Acem Kürdî - Mahmut Ogul
    Serap Kuzey - Sevgilim desen bana asikim inan sana - Nihâvend - Erol Sayan
    Serap Kuzey - Simdi bahara erdim gonca gonca gül derdim - Mâhûr - Alâeddin Yavasça
    Serap Kuzey - Su dere yonca (Ali'm) - Mâhûr Türkü
    Serap Kuzey - Ufuklara yaslanmis yorgun daglar sirayla ( Dag Perisi) - Hicaz - Kaptanzâde Ali Rizâ Bey
    Serap Kuzey - Yalancinin birine kapildi yandi gönül - Hicaz - Necdet Tokatlioglu
    Serap Kuzey - Yali kenarinda zülfüm tararim - Ussâk - Osman Pehlivan
    Serap Kuzey - Yesil gözlerinden muhabbet kaptim - Hicaz - Ümit Mutlu
    Serap Kuzey - Yüce dag basinda yatmis uyumus - Hüseyni - Sadettin Kaynak
    Serap Kuzey & Tuncay Erarslan - Çatilmis kaslarinla kime düsman gibin - Hicaz - Yusuf Nalkesen

En son zeki39 tarafından Cuma Nis. 15, 2022 10:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi (Sebep : Link degistirilmistir...)

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 12:12 pm