Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Zülfü Livaneli 45 Album...
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyPerş. Nis. 18, 2024 2:39 am tarafından erkahya

» Tufan Altas 23 Full Albüm...
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 9:41 pm tarafından can181806

» Prime Сasual Dating - Real Women
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptySalı Nis. 16, 2024 9:01 am tarafından dmc_xx

» Ayse Tunali 18 Full albüm
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:58 pm tarafından xmetinx

» Türk Sanat Müzigi Klasikleri - Bizim Sarkilarimiz - 4 Box 12 Albüm
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:42 pm tarafından xmetinx

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 2:49 pm tarafından leony

» Jet-Li - Cehennem Silahi 4-Lethal.Weapon4.- 1998 DVDRip.TR.Dublaj
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyÇarş. Mart 27, 2024 8:41 am tarafından ali_01

» Behiye Aksoy 46 Full Album...
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptySalı Mart 26, 2024 10:08 am tarafından leony

» Güler Isik 25 Full albüm....
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyPaz Mart 24, 2024 2:53 pm tarafından komando

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyCuma Mart 22, 2024 8:11 am tarafından xmetinx

» Abdülkadir Şehitoğlu - 9 Full albüm - Enstrümantal
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyPerş. Mart 21, 2024 11:21 am tarafından xmetinx

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptySalı Mart 19, 2024 11:09 am tarafından rakasan

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

» Gülcihan Koç 22 Full albüm...
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyC.tesi Mart 09, 2024 3:34 pm tarafından rakasan

» Trt Türk Yediveren müzik serisi 32 Bölüm -Tsm - Türkü , Özgün , Arabes
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyC.tesi Mart 09, 2024 11:00 am tarafından matkap98

» Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyÇarş. Mart 06, 2024 11:32 pm tarafından JUDAG

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyÇarş. Mart 06, 2024 10:16 pm tarafından Sniper001

» Supreme Сasual Dating - Real Women
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyPtsi Mart 04, 2024 10:04 pm tarafından Yuxell_09

» Havin - Mazide Biraktim 2012 - Türkü & THM
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:21 pm tarafından rakasan

» Nida Ates - Ömür Bahçesi - Kalan Muzik Arsivi-2003
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:19 pm tarafından rakasan

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM Ikon10Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM Ikon10Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM Ikon10 
zeki39 (2431)
Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM Ikon10Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM Ikon10Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
Egemen (51)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM UuBZYL

Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM

zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Reb gücü : 6256
    Rep poani : 41

Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM Empty Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM

Mesaj tarafından zeki39 Ptsi Kas. 19, 2012 1:06 am

Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi...5 Bölüm TSM

Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi - 1...

Turhan Öge - Aldi beni aldi beni iki kasin arasi - Hicazkâr - Çorlu'lu.mp3
    Turhan Öge - Ankara rüzgari - Muhayyer Kürdî - Gündogdu Duran
    Turhan Öge - Anlatilmaz bin dert Ile geçiyor çileli ömrüm - Hicaz - Erdogan Yildizel
    Turhan Öge - Artik bu solan bahçede bülbüllere yer yok - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    Turhan Öge - Aski seninle tatti hicranla yandi gönül - Hicaz - Fehmi Tokay
    Turhan Öge - Bana bir ask masalindan sarkilar söyle - Bûselik - Erol Sayan
    Turhan Öge - Beklerim yolunu gözlerim aglar - Hicaz - Sâdi Hosses
    Turhan Öge - Ben bir küçük cezveyim elden ele gezmeyim - Segâh - Necip Mirkelâmoglu
    Turhan Öge - Benim gönlüm bir kelebek - Nihâvend - Nazmi Atlig
    Turhan Öge - Benim gönlüm sarhostur yildizlarib altinda - Nihâvend - Kaptanzâde Ali Rizâ Bey
    Turhan Öge - Bir gün karsilasirsak ayrildigimiz yerde - Hicaz - Yusuf Nalkesen
    Turhan Öge - Bir nigâh et ne olur hâlime ey gonce-dehen - Hicaz - Sekerci Cemil Bey
    Turhan Öge - Bir yangin sonrasi simdi yüregim - Hüzzâm - Selâhattin Altinbas
    Turhan Öge - Bu kis hanim Istanbul'a tasinda - Karcigar - Ismet Aga
    Turhan Öge - Bu son sarkimda sen varsin - Mâhûr - Muzaffer Ilkar

Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi - 2...

Turhan Öge - Canimin yoldasi ol - Ussâk - Sükrü Tunar.mp3
    Turhan Öge - Çözmek elinde degil  gönlümü senden kadin - Hicazkar - Sadettin Kaynak.mp3
    Turhan Öge - Degdi saçlarima bahar gülleri - Hicaz - Azeri Bekirof.mp3
    Turhan Öge - Dereler çaglar oldu gözlerim aglar oldu - Ussâk - Zeki Duygulu.mp3
    Turhan Öge - Dil yâresini andiracak yâre bulunmaz - Hicaz - Sevki Bey.mp3
    Turhan Öge - Dokunma kalbime zîra çok incedir kirilir - Sûznâk - Gavsi Baykara.mp3
    Turhan Öge - Dokunma kalbime zîra çok incedir kirilir - Sûznâk - Gavsi Baykara 2.mp3
    Turhan Öge - Duydum ki güzel son sarki da ilk sarki da hepsi de seninmis - Acem Kürdî - Muzaffer Ilkar.MP3
    Turhan Öge - Duydum ki unutmussun gözlerimin rengini - Muhayyer Kürdi - Selahattin Altinbas.mp3
    Turhan Öge - Duydum ki unutmussun gözlerimin rengini - Muhayyer Kürdî -Selâhattin Altinbas.mp3
    Turhan Öge - Esimden ayrildim gözyasim durmaz - Hicâz - Kadri Sençalar.mp3
    Turhan Öge - Gece sessiz ve karanlik yine her sey uyumus - Segâh - Gültekin Çeki.mp3
    Turhan Öge - Geçsin günler haftalar aylar mevsimler yillar - Rast - Erol Sayan.mp3
    Turhan Öge - Gel seninle yarin ey serv-i revân - Hicazkâr - Sâdullah Efendi.mp3
    Turhan Öge - Gönlüm yarali bilmiyorum yara bana n'oldu - Hicaz - Kadri Sençalar.mp3
    Turhan Öge - Gönlümün bir hali varki gam degil kasvet degil - Ussak - Emin Ongan.mp3
    Turhan Öge - Gönlümün sarkisini gözlerinde okurum - Hicaz - Muzaffer Ilkar.mp3
    Turhan Öge - Gönül penceresinden ansizin bakip geçtin - Hicaz - Muzaffer Ilkar.mp3

Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi - 3...

Turhan Öge - Gözlerimden yüzün kulaklarimdan sesin - Hicaz - Muzaffer Ilkar.mp3
    Turhan Öge - Gözlerinin içine baska hayâl girmesin - Nihâvend - Zeki Müren.mp3
    Turhan Öge - Gülünce gözlerinin içi gülüyor - Hicaz - Irfan Özbakir.mp3
    Turhan Öge - Hasretim sana sanki bin yil uzakta gibi - Hicaz - Zeynettin Maras.mp3
    Turhan Öge - Her derde sifâ gögsünü koklar bayilirdim - Hicazkâr - Kadri Sençalar.mp3
    Turhan Öge - Kaderimde hep güzeli aradim - Nihâvend - Avni Anil.MP3
    Turhan Öge - Kalamis - Nihâvend - Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    Turhan Öge - Kimseler gelmez senin feryad-i ates bagrina - Ussak - Sevki Bey + Kanun Taksimi.mp3
    Turhan Öge - Mâziyi nasil taslara çizmisse denizler - Rast - Nihâl Erkutun.mp3
    Turhan Öge - Mehtapli gecelerde hep seni andim - Ussâk - Sevim Sengül.mp3
    Turhan Öge - Muhabbet bagina girdim bu gece - Hicaz - Sadeddin Kaynak.MP3
    Turhan Öge - Ne senin askina muhtaç ne esirin olacagim - Kürdîli Hicazkâr - Muzaffer Ilkar.mp3
    Turhan Öge - Nereden sevdim o zâlim kadini - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Pinar.mp3

Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi - 4...

Turhan Öge - O beni bir bahar aksami terkedip gitti - Muhayyer Kürdî - Sekip Ayhan Özisik.mp3
    Turhan Öge - Penbe küçük dudagin söyledi sarkimizi - Muhayyer Kürdî - Gündogdu Duran.mp3
    Turhan Öge - Ruhuma gecenin matemi doldu - Nihâvend - Sadeddin Kaynak.MP3
    Turhan Öge - Saçlarin târ ü mâr gözlerinde nem atese benzerdin - Rast -   Sekip Ayhan Özisik.mp3
    Turhan Öge - Sarkilar seni söyler dillerde nagme adin - Nihâvend - Muzaffer Ilkar.mp3
    Turhan Öge - Sarkilardan fal tuttum ikimize kaç kere - Hicaz - Erdogan Berker.MP3
    Turhan Öge - Sarkimi senin için yazdigimi bilseydin - Mâhûr - Irfan Özbakir.mp3
    Turhan Öge - Sen hep beni mazideki halimle tanirsin - Hicaz - Selahattin Inal.MP3
    Turhan Öge - Sen nazla gezerken güller içinde - Rast - Kâzim Nâmi Erdölen.mp3
    Turhan Öge - Senden ayri yasayamam çünki çok sevdim seni - Rast - Hüseyin Coskuner.mp3
    Turhan Öge - Senelerce aski anmis mahzun kalpler hep aldanmis - Hicazkâr - Sabri Süha Ansen.mp3
    Turhan Öge - Seninle bir sonbahar mevsimiydi tanistik - Hicaz - Yusuf Nalkesen.mp3
    Turhan Öge - Sesimde sarkisi Askin figan olup gidiyor - Hüzzam - Hikmet Münir Ebcioglu.MP3
    Turhan Öge - Sevdâsi henüz sinede gönlüm gibi sagdi - Hüzzâm - Yorgo Bacanos.mp3
    Turhan Öge - Sevmiyorum seni artik gözlerimi geri ver - Hicaz - Avni Anil.mp3
    Turhan Öge - Su yalan dünyayi asksiz geçirme - Hüzzâm - Avni Anil.mp3

Turhan Öge – TRT Ankara Radyo Sanatçisi - 5...

Turhan Öge - Simdi bahara erdim gonca gonca gül derdim - Mâhûr - Alâeddin Yavasça.mp3
    Turhan Öge - Su yalan dünyayi asksiz geçirme - Hüzzâm - Avni Anil.mp3
    Turhan Öge - Tadi yok sensiz geçen ne baharin ne yazin - Hicaz - Muzaffer Ilkar.mp3
    Turhan Öge - Unutamiyorum, unutamiyorum gecem yok artik gündüzüm yok - Sûznâk - Avni Anil.mp3
    Turhan Öge - Unutulmus degilsin adin sakli kalbimde - Hicâz - Irfan Özbakir.mp3
    Turhan Öge - Unutulmus ne varsa sevgiden geri kalan - Muhayyer Kürdî - Avni Anil.mp3
    Turhan Öge - Yadeller aldi beni taslara çaldi beni - Hicaz - Sadeddin Kaynak.MP3
    Turhan Öge - Yüce dagdan esen rüzgâr seviliye selâm götür - Mâhûr - Selâhattin Pinar.mp3
    Turhan Öge &  Zuhal Egilmez - Aksam olunca yarelerim sizlar - Muhayyer Kürdî - Nazif Girgin.mp3
    Turhan Öge & Tülin Kusoglu - Baga birdim ay çikti karsima bir yâr - Bayâti Araban - Sâdi Hosses.mp3

En son zeki39 tarafından Cuma Nis. 15, 2022 10:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi (Sebep : Link degistirilmistir...)

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 3:20 pm