Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

» Gülcihan Koç 22 Full albüm...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyC.tesi Mart 09, 2024 3:34 pm tarafından rakasan

» Trt Türk Yediveren müzik serisi 32 Bölüm -Tsm - Türkü , Özgün , Arabes
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyC.tesi Mart 09, 2024 11:00 am tarafından matkap98

» Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyÇarş. Mart 06, 2024 11:32 pm tarafından JUDAG

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyÇarş. Mart 06, 2024 10:16 pm tarafından Sniper001

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyÇarş. Mart 06, 2024 12:56 am tarafından tepekar

» Supreme Сasual Dating - Real Women
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyPtsi Mart 04, 2024 10:04 pm tarafından Yuxell_09

» Havin - Mazide Biraktim 2012 - Türkü & THM
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:21 pm tarafından rakasan

» Nida Ates - Ömür Bahçesi - Kalan Muzik Arsivi-2003
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:19 pm tarafından rakasan

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:17 pm tarafından rakasan

»  Nida Tüfekçi - Sürmeli
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:16 pm tarafından rakasan

» linklerin hepsi çokmüs
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:13 pm tarafından rakasan

» Şirin Üstün - Künc-i Gurbet (2012) Full Albüm İndir
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:11 pm tarafından rakasan

» Şirin Üstün 3 Full albüm Thm
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:01 pm tarafından rakasan

» Aşık Ali Nurşani - Yabancı & Sen Sebep Oldun (2012)
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyPaz Mart 03, 2024 8:07 pm tarafından rakasan

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyPaz Mart 03, 2024 7:47 pm tarafından rakasan

» Ahmet Aslan 13 Full Albüm...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyPaz Mart 03, 2024 7:44 pm tarafından rakasan

» Bayar Sahin 6 Full Albüm...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyPaz Mart 03, 2024 7:40 pm tarafından rakasan

» Muhabbet Serisi (Arif Sag, Yavuz Top, Muhlis Akarsu, Musa Eroglu) (7 A
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyPaz Mart 03, 2024 7:35 pm tarafından rakasan

» Muhlis Akarsu 41 Full albüm...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM EmptyPaz Mart 03, 2024 7:17 pm tarafından rakasan

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Ikon10Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Ikon10Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Ikon10 
zeki39 (2431)
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Ikon10Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Ikon10Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
Egemen (51)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM UuBZYL

2 posters

Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM

zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Reb gücü : 6255
    Rep poani : 40

Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM

Mesaj tarafından zeki39 Paz Kas. 18, 2012 1:10 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Nurten Demirkol - Bölüm 1...

Nurten Demirkol - Aglar gezerim sâhili sanki benimlesin - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    Nurten Demirkol - Anladim ki Daha Dolmamis Çilem - Hicaz - Suat Sayin
    Nurten Demirkol - Anlatamam bu askin hikâyesi derindir - Nihâvend - Mustafa Çaglar
    Nurten Demirkol - Artik o hayâl bahçemizin gülleri soldu - Segâh - Ümit Gürelman
    Nurten Demirkol - Aska gönül vermem aska inanmam - Nihâvend - Bâki Çallioglu
    Nurten Demirkol - Askim bahardi ümitler vardi - Nihâvend - Yildirim Gürses
    Nurten Demirkol - Askin içimde rüyâ kalbimde duya duya - Rast - Irfan Özbakir
    Nurten Demirkol - Askinla yanip agladigim günleri an sen - Segâh - Râkim Elkutlu
    Nurten Demirkol - Ayrilik Yaman Kelime - Segâh - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Bahar rüzgârinda bir fidan gibi - Ussâk - Refik Fersan
    Nurten Demirkol - Bakislar tutsak olur bir güzel göze - Hüzzâm - Ilgün Soysev
    Nurten Demirkol - Bekledim gelecektin ömre bedel an gibi - Hüzzâm - Azmi Tugrul,
    Nurten Demirkol - Beklerim her gün bu sâhillerde mahzun böyle ben - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Bensiz ey gül gülsen-i âlemde mey nûs eyleme - Segâh - Bîmen Sen
    Nurten Demirkol - Benzemez kimse sana tavrina hayrân olayim - Bayâti - Fehmi Tokay
    Nurten Demirkol - Biliyorsun bir zamanlar seni ne çok seviyordum - Nihavend - Alâeddin Sensoy
    Nurten Demirkol - Bin hüzün çöktü yine gönlüme aksamla benim - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Bir bahar aksami rastladim size - Hicaz - Selâhattin Pinar
    Nurten Demirkol - Bir ben sevdim gönülden bir de Mecnûn ben kadar - Nihâvend - Turhan Özek
    Nurten Demirkol - Bir dert gibi aksam sularin koynuna indi - Nihâvend - Cevdet Çagla
    Nurten Demirkol - Bir gün karsilasirsak ayrildigimiz yerde - Hicaz - Yusuf Nalkesen
    Nurten Demirkol - Bir günes bahtima bir gün dogacaktir sanirim - Ussâk - Osman Nihat Akin
    Nurten Demirkol - Bir sabah istiyorum gözyaslarimi silsin - Muhayyer Kürdî - Ziyâ Taskent
    Nurten Demirkol - Bir tek gececik yârim ile basbasa kalsam - Bûselik - Ali Ulvi Baradan

Nurten Demirkol - Bölüm 2...

Nurten Demirkol - Bogaziçi sen gönüller yatagi - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    Nurten Demirkol - Bugün bayram mendil aldim sevgilime hediye - Hicazkâr - Muzaffer Ilkar
    Nurten Demirkol - Daracik sokaklari duman bürüdü - Sabâ Türkü
    Nurten Demirkol - Derdin ne ise saklama mahrem olayim ben - Kürdîli Hicazkâr - Mehmet Yürü (Nasib'in) + Kanun Taksimi
    Nurten Demirkol - Dertleri zevk edindim bende nes'e ne arar - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Inal
    Nurten Demirkol - Dil-harâb-i askinim sensin sebep berbâdima - Segâh - Tanbûri Ali Efendi
    Nurten Demirkol - Dün gece bir bezm-i meyde âh edip anmis beni - Bûselik - Serif Içli
    Nurten Demirkol - Ellere uzaktan bak bana yakin gel - Sûznâk - Osman Nihat Akin
    Nurten Demirkol - Erzurum Oylum Oylum - Segâh Türkü
    Nurten Demirkol - Ey büti-i nev eda - Yalçin Öztüfekçi ile düet
    Nurten Demirkol - Gece sessiz ve karanlik yine her sey uyumus - Segâh - Gültekin Çeki
    Nurten Demirkol - Geceler Yarim Oldu - Hicaz - Sükrü tunar + Elmaliya Vurgunum aman - Hicaz - Hânende Nasîbe Hanim
    Nurten Demirkol - Geçsin günler haftalar aylar mevsimler yillar - Rast - Erol Sayan
    Nurten Demirkol - Geçti muhabbet demi agla gönül yan gönül - Ussâk - Sükrü Tunar
    Nurten Demirkol - Gittin de biraktin beni aylarca kederde - Hicaz - Münir Nûrettin Selçuk
    Nurten Demirkol - Gökyüzünde Yalniz Gezen Yildizlar - Nihâvend - Teoman Alpay
    Nurten Demirkol - Gönlüm Yarali Bilmiyorum Yar Bana N'oldu - Hicaz - Kadri Sençalar
    Nurten Demirkol - Gönül askinla gözyasi dökmekten usandi artik - Rast - Selâhattin Inal
    Nurten Demirkol - Gözlerimden yüzün kulaklarimdan sesin silinmedi senelerdir - Hicaz - Muzaffer Ilkar
    Nurten Demirkol - Gurbete düstügüm günlerden beri - Nihâvend - Muzaffer Ilkar
    Nurten Demirkol - Gül Yüzünde Güller Solsa Aglarim - Kürdîli Hicazkâr - Erol Sayan
    Nurten Demirkol - Güle sor bülbüle sor hâlimi hicrânimi dinle - Bûselik - Ismail Baha Sürelsan
    Nurten Demirkol - Gümüs tellerle örsem saçinin her telini - Kürdîli Hicazkâr - Melâhat Pars
    Nurten Demirkol - Güzel gün görmedi âvâre gönlüm - Hüzzâm - Haci Arif Bey

Nurten Demirkol - Bölüm 3...

Nurten Demirkol - Haberin yok mu senin ey dil-i zâr - Hicaz - Leylâ Saz
    Nurten Demirkol - Hâl-i dil-i zârimi duysa cihan - Hüzzâm - Haci Arif Bey
    Nurten Demirkol - Havasina Suyuna (Bir Baskadir Benim Mememleketim)
    Nurten Demirkol - Hazan ile geçti gülsen-i bûstan - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Hem cemâlin gösterip çekmek olur mu kendini - Hüseynî - Zeki Duygulu
    Nurten Demirkol - Her günüm mâzide kalmis günlerimden gün arar - Ussâk - Mehmet Yürü (Nasib'in
    Nurten Demirkol - Her nefes ömrümde binbir hasretin âhin tüter - Segâh - Serif Içli
    Nurten Demirkol - Her seferinde hep böyle kostum sevgiye - Saba - Zekâi Tunca
    Nurten Demirkol - Hicaz Potpuri
    Nurten Demirkol - Hicrân olacaksa bu askin sonu - Rast - Ferit Sidal
    Nurten Demirkol - Içimdeki özlemi uyutamiyorum yâr - Hüseynî - Alâeddin Yavasça
    Nurten Demirkol - Ilk mektubun okudum gözlerim ufka daldi - Nihâvend - Ziyâ Taskent
    Nurten Demirkol - Kalbe dolan o ilk bakis unutulmaz unutulmaz - Nihâvend - Erol Sayan
    Nurten Demirkol - Kalblerden dudaklara yükselen sesi dinle - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Kapildim gidiyorum bahtimin rüzgârina - Hicaz - Kaptanzâde Ali Rizâ Bey
    Nurten Demirkol - Kapildim sana bir mecnun gibi - Hicaz - Zekâi Tunca
    Nurten Demirkol - Karsiyaka'da Izmir'in gülü - Kürdîli Hicazkâr - Lavtaci Hristo
    Nurten Demirkol - Kirpiklerinin gölgesi güllerle bezenmis - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Kis geldi firak açmadadir sîneme yâre - Hicaz - Sevkî Bey
    Nurten Demirkol - Kordon boyunu basima yikti gitti - Muhayyer - Rüstü Sardag
    Nurten Demirkol - Kosa Kosa Gel Yanima - Hüzzâm - Arif Sâmi Toker
    Nurten Demirkol - Kudretin kâfi degildir sûz-i âh ü zârima - Hicaz - Haci Arif Bey
    Nurten Demirkol - Kus olup uçsam sevgilimin diyârina - Segâh - Neveser Kökdes

Nurten Demirkol - Bölüm 4...

Nurten Demirkol - Lâleler her yil açar bak mest-i nâz hep uykuda - Neveser - Ismail Baha Sürelsan
    Nurten Demirkol - Menekselendi Sular sular menekselendi - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    emirkol - Meseli daglar meseli (Bursa'nin ufak tefek taslari) - Hüseynî Türkü
    Nurten Demirkol - Ne Bos Yere Yanmisim - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Ne kadar istesem sana gelemem aglama güzelim kader utansin - Rast - Metin everes
    Nurten Demirkol - Ne kadar sevdigimin farkina varmadin mi - Nihâvend - Turhan Tasan
    Nurten Demirkol - Ne Kerem'i ne Asli'si ne Ferhat'i ne Sirin'i öyle sevdim ki birini
    Nurten Demirkol - Nedir bu hâletin ey meh-cemâlim - Hüseynî - Sevkî Bey
    Nurten Demirkol - Özledigim sarkisin kulaklarimda - Nihâvend - Hüseyin Soysal
    Nurten Demirkol - Rast Potpori
    Nurten Demirkol - Salina salina gelir geçersin - Rast Türkü
    Nurten Demirkol - Sana bir bûse vermedim diye nasil kizarsin - Hicaz - Sâdettin Öktenay
    Nurten Demirkol - Sana gönül borcum var ödemek kolay degil - Ussâk - Bilge Özgen
    Nurten Demirkol - Sayd eyledi bu gönlümü bir gözleri âhû - Hicaz - Haci Arif Bey
    Nurten Demirkol - Sen kimseyi sevemezsin sevmeyeceksin -Nihâvend - Kâmuran Yarkin
    Nurten Demirkol - Seni andim yine kalbimde derin bir sizi var - Rast - Drama'li Hasan Hasgüler
    Nurten Demirkol - Seni çilgin gibi sevdim yoluna ömrümü verdim - Hüzzâm - Akin Özkan
    Nurten Demirkol - Seni her dem aniyorum sözlerine kaniyorum - Segâh - Misir'li Ibrâhim Efendi(Ûdî
    Nurten Demirkol - Seni Ne Çok Sevdigimi söylesem de bilemezsin - Bayati - Erol Sayan
    Nurten Demirkol - Sevil nes'elen sevme yanarsin - Nihâvend - Sâdettin Öktenay
    Nurten Demirkol - Sevmediklerinle Gönül Avutma - Rast - Misir'li Ibrâhim Efendi(Ûdî )
    Nurten Demirkol - Sevmekten kim usanir tadina doyum olmaz - Rast - Teoman Alpay
    Nurten Demirkol - Sicak bir yaz gününde daglara kar yagar mi - Nihâvend - Yilmaz Karakoyunlu
    Nurten Demirkol - Sigaramin dumani yoktur yârin imani - Ussâk Türkü

Nurten Demirkol - Bölüm 5...

Nurten Demirkol - Sira Sira Siniler hasta olan iniler - Rast Türkü
    Nurten Demirkol - Siyah ebrûlerin durûben çatma - Ussâk - Lem'î Atli
    Nurten Demirkol - Sormamissin Hiç Kimseden çok üzgünmüssün giderken - Hicaz - Yusuf Nalkesen
    Nurten Demirkol - Suda balik yan gider açma yârem kan gider - Ussâk Türkü
    Nurten Demirkol - Sarkilar seni söyler dillerde nagme adin - Nihâvend - Muzaffer Ilkar
    Nurten Demirkol - Simdi uzaklardasin gönül hicranla doldu - Sûznâk - Zeki Müren
    Nurten Demirkol - Tam otuz yil seninle kah agladik kah güldük - Nihâvend - Yilmaz Karakoyunlu
    Nurten Demirkol - Toprak gibi islanip hep hasret kokuyorsun - Hüseynî - Kadri Sarman
    Nurten Demirkol - Türlü derde ben devâ buldum elimle çok zaman - Hüzzâm - Serif Içli
    Nurten Demirkol - Ufacik tefeciktin yemyesil gözlerin vardi - Nihâvend - Sekip Ayhan Özisik
    Nurten Demirkol - Unutmadim seni ben her zaman kalbimdesin - Karcigar - Sekip Ayhan Özisik
    Nurten Demirkol - Unutturamaz seni hiç bir sey unutulsam da ben - Nihâvend - Ekrem Güyer
    Nurten Demirkol - Unutulmus birer birer eski dostlar - Rast - Gültekin Çeki
    Nurten Demirkol - Varalim kûy-i dil-ârâya gönülHû diyerek - Sevkutarab - Fehmi Tokay
    Nurten Demirkol - Vurgun Yemis Misali gönlüm tutuldu aska - Hicaz - Onno Tunç
    Nurten Demirkol - Yalnizca Sitem - Hicaz - Onno Tunç
    Nurten Demirkol - Yâr pesinden kosa kosa yoruldum - Acem Kürdî - Zeki Duygulu
    Nurten Demirkol - Yâr saçlari lüle lüle yâr benziyor beyaz güle - Hicaz - Yesârî Asim Arsoy
    Nurten Demirkol - Yesil Gözlerinden Muhabbet Kaptim - Hicaz - Ümit Mutlu
    Nurten Demirkol - Yildizlara Baktirdim Fallarda Çikmiyorsun - Kürdîli Hicazkâr - Zekâi Tunca
    Nurten Demirkol - Yillardir Içimde Sakladim Seni - Kürdîli Hicazkâr - Ziyâ Taskent
    Nurten Demirkol - Yollarina gül döktüm gelir de geçer diye - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Zamani var ki her bezmim anarsin - Hüzzâm - Klârnetçi Ibrâhim Efendi

En son zeki39 tarafından Perş. Nis. 14, 2022 1:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : Link degistirilmistir...)
    blackcahil

Reb gücü : 30
    Rep poani : 0

Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty Geri: Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM

Mesaj tarafından blackcahil Cuma Eyl. 15, 2017 9:27 pm

tesekkkurler

Forum Saati Salı Mart 19, 2024 6:12 am