Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

» Gülcihan Koç 22 Full albüm...
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyC.tesi Mart 09, 2024 3:34 pm tarafından rakasan

» Trt Türk Yediveren müzik serisi 32 Bölüm -Tsm - Türkü , Özgün , Arabes
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyC.tesi Mart 09, 2024 11:00 am tarafından matkap98

» Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyÇarş. Mart 06, 2024 11:32 pm tarafından JUDAG

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyÇarş. Mart 06, 2024 10:16 pm tarafından Sniper001

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyÇarş. Mart 06, 2024 12:56 am tarafından tepekar

» Supreme Сasual Dating - Real Women
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyPtsi Mart 04, 2024 10:04 pm tarafından Yuxell_09

» Havin - Mazide Biraktim 2012 - Türkü & THM
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:21 pm tarafından rakasan

» Nida Ates - Ömür Bahçesi - Kalan Muzik Arsivi-2003
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:19 pm tarafından rakasan

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:17 pm tarafından rakasan

»  Nida Tüfekçi - Sürmeli
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:16 pm tarafından rakasan

» linklerin hepsi çokmüs
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:13 pm tarafından rakasan

» Şirin Üstün - Künc-i Gurbet (2012) Full Albüm İndir
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:11 pm tarafından rakasan

» Şirin Üstün 3 Full albüm Thm
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:01 pm tarafından rakasan

» Aşık Ali Nurşani - Yabancı & Sen Sebep Oldun (2012)
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyPaz Mart 03, 2024 8:07 pm tarafından rakasan

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyPaz Mart 03, 2024 7:47 pm tarafından rakasan

» Ahmet Aslan 13 Full Albüm...
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyPaz Mart 03, 2024 7:44 pm tarafından rakasan

» Bayar Sahin 6 Full Albüm...
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyPaz Mart 03, 2024 7:40 pm tarafından rakasan

» Muhabbet Serisi (Arif Sag, Yavuz Top, Muhlis Akarsu, Musa Eroglu) (7 A
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyPaz Mart 03, 2024 7:35 pm tarafından rakasan

» Muhlis Akarsu 41 Full albüm...
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... EmptyPaz Mart 03, 2024 7:17 pm tarafından rakasan

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... Ikon10Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... Ikon10Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... Ikon10 
zeki39 (2431)
Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... Ikon10Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... Ikon10Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
Egemen (51)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... UuBZYL

+2
Seheryeli
zeki39
6 posters

Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm...

zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Reb gücü : 6255
    Rep poani : 40

Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... Empty Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm...

Mesaj tarafından zeki39 Salı Mart 26, 2013 1:35 am

Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

1-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Ab ü tâb ile bu seb hâneme cânân geliyor - Sûzidilârâ - Sultan lll.Selim
    M.Dogan Dikmen - Ab ü tâb ile bu seb hâneme cânân geliyor - Sûzidilârâ ( Yürük Semâî )- Sultan III.Selim (Ilhâmî)
    M.Dogan Dikmen - Ab ü tâb ile bu seb hâneme cânân geliyor - Sûzidilârâ (Murabba) - Sultan III.Selim (Ilhâmî)
    M.Dogan Dikmen - Aciyaydi bana bir kerrecik ol gonce-fem'im - Nihâvend - Muallim Ismail Hakki Bey
    M.Dogan Dikmen - Açildi sîneme bir tâze yâre - Evcârâ - Latif Aga
    M.Dogan Dikmen - Aglar gezerim sahili sanki benimlesin - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Aglarim agladigim yâre nümâyân olmaz - Müstear - Zekâî Dede
    M.Dogan Dikmen - Ah Müjgânlarinin yâresi isler cigerimden - Hicaz - Rifat Bey
    M.Dogan Dikmen - Aksam Dönüsü Geçtim O Esrarli Bagindan - Hüzzâm - Marko Çolakoglu(Ûdî)
    M.Dogan Dikmen - Aldi elden gülseni bâd-i hazan - Evcârâ - Haci Fâik Bey
    M.Dogan Dikmen - Altin tasta gül kuruttum - Acem Kürdî - Nîmet Hanim
    M.Dogan Dikmen - Aman aman gül Fatma - Hicazkâr - Muhlis Sabahattin Ezgi
    M.Dogan Dikmen - Aman cânâ beni sâd et - Bûselik - Fehmi Tokay
    M.Dogan Dikmen - Amed nesîm-i subh-dem tersem ki âzâres küned - Rast - Abdülkâdir-i Merâgi
    M.Dogan Dikmen - Artik bu solan bahçede bülbüllere yer yok - Hicaz - Alâeddin Yavasça,
    M.Dogan Dikmen - Asûde fikrim âvârelendi - Rast - Hâfiz Yusuf Efendi

2-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Âsik oldur kim kilar cânin fedâ cânânina - Rast - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Âsiklarinin hâline ey mâh acimazsin - Hicaz - Haci Fâik Bey
    M.Dogan Dikmen - Askin beni bak yikti harâb eyledi ey mâh - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Askin ile bülbül gibi artmaktadir âhim - Ussâk - Enderûnî Ali Bey
    M.Dogan Dikmen - Askinla yanip agladigim günleri an sen - Segâh - Râkim Elkutlu
    M.Dogan Dikmen - Ates-i askinla ey sûh-i senim - Sedaraban - Hâsim Bey
    M.Dogan Dikmen - Ay dalgalanirken sularin oynak izinde - Kürdîli Hicazkâr - Artaki Candan
    M.Dogan Dikmen - Bag gölgelenir güller açar - Nihâvend - Erol Sayan
    M.Dogan Dikmen - Baglandi gönül zülfüne bir yosma civânin - Hüzzâm - Selânik'li Ahmet Efendi
    M.Dogan Dikmen - Bahçende safâ hükmediyorken solayim - Rast - Rüstü Sardag
    M.Dogan Dikmen - Bâis figan ü nâleme ask iptilâsidir - Kürdîli Hicazkâr - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Bak firahi askin etmisken bütün can-ü - Suzinak - Zekai Dede
    M.Dogan Dikmen - Bakilmaz âriz-i pür-tâbina ol mâh-i tâbânin - Ussâk - Basmaci Abdi Efendi
    M.Dogan Dikmen - Bakin bâd-i semûm olmus ecel âh - Hicaz - Hâfiz Yusuf Efendi
    M.Dogan Dikmen - Bari felek ben yüzüne söyleyim - Acem Kürdî - Nikogos Aga

3-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Baska söz söylemem asktan yana ben - Kürdîli Hicazkâr - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Beklerim her gün bu sâhillerde mahzun böyle ben - Hüzzâm - Ismail Hakki Nebiloglu
    M.Dogan Dikmen - Ben bilmedim bana n'oldu - Hicaz - Dede Efendi
    M.Dogan Dikmen - Ben gamli hazan sense bahar - Hicaz - Melâhat Pars
    M.Dogan Dikmen - Ben gibi sana âsik-i üftâde bulunmaz - Hüseyni - Tab'i Mustafa Efendi
    M.Dogan Dikmen - Bende ask tükendi atesim yanmaz - Muhayyer Kürdî - Muzaffer Ilkar
    M.Dogan Dikmen - Beni ateslere salan o kapkara siyah gözler - Sehnaz - Zeki Arif Ataergin
    M.Dogan Dikmen - Beni bîzâr ederken serzenisler - Sûznâk - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Beni candan usandirdi cefâdan yâr usanmaz mi - Ussâk - Akin Özkan - Güfte - Fuzuli
    M.Dogan Dikmen - Beni ey gonce-fem bülbül-sifat nâlân eden sensin - Sûzidil - Haci Sadullah Aga
    M.Dogan Dikmen - Beni öldür fakat aldatma güzel - Bayâti - Emin Ongan
    M.Dogan Dikmen - Beni sev rûhumu sar kalbime yaslan - Hicaz - Misir'li Ibrâhim Efendi(Ûdî)
    M.Dogan Dikmen - Benzemez kimse sana tavrina hayrân olayim - Bayâti - Fehmi Tokay

4-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Bezme gel dök perçemin ruhsâre sebbûlar gibi - Nihâvend - Bolâhenk Nûri Bey
    M.Dogan Dikmen - Bilmem niye bir bûseni sen çok görüyorsun - Hicaz Sarki - Yesârî Âsim Arsoy
    M.Dogan Dikmen - Bilmem niye yâr dîde-i giryânima bakmaz - Acem Asîran - Suphi Ziyâ Özbekkan
    M.Dogan Dikmen - Bin hüzün çöktü yine gönlüme aksamla benim - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
    M.Dogan Dikmen - Bin zeban söylersin ol çesm-i sühan-perdâz ile - Nisâburek - Yusuf Ziyâ Pasa
    M.Dogan Dikmen - Bir âsik-i dil-hasteyi dil-sâd edecek yok - Nihâvend - Afet Misirliyan (Ûdî)
    M.Dogan Dikmen - Bir baska edâ baska bir arzu ile geldin - Acem Kürdi - Avni Anil
    M.Dogan Dikmen - Bir deniz ki gözlerin ölürcesine derin - Nihâvend - Yavuz Özüstün
    M.Dogan Dikmen - Bir esmer dilberin vuruldum hüsnüne - Kürdîli Hicazkâr - Sadettin Kaynak
    M.Dogan Dikmen - Bir gizli günahin izi gül benzini sarmis - Kürdîli Hicazkâr - Selahattin Pinar
    M.Dogan Dikmen - Bir goncaya bir hâre nigâh eyledi bülbül - Karcigar - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Bir gören bir dem unutmaz sen gibi bir mehvesi - Evc - Ali Içinger
    M.Dogan Dikmen - Bir gün ne olur gel beni bûsenle sevindir - Ussâk - Râkim Elkutlu
    M.Dogan Dikmen - Bir ihtimâl daha var o da ölmek mi dersin - Nihâvend - Osman Nihat Akin

5-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Bir kerre yüzün görmeyi dünyâya degismem - Nisâburek - Muâllim Ismail Hakki Bey
    M.Dogan Dikmen - Bir Kivilcim düstü baygin gözlerinden bagrima - Isfahan - Zeki Arif Ataergin
    M.Dogan Dikmen - Bir kizil goncaya benzer dudagin - Muhayyer Kürdî - Amir Ates
    M.Dogan Dikmen - Bir nes'e umdu gönül serâpâ keder oldum - Nihâvend - Nûri Halil Poyraz
    M.Dogan Dikmen - Bir nigah et kahr ile sen bakma Allah askina - Sabâ - Zeki Arif Ataergin
    M.Dogan Dikmen - Bir nigâh ile beni ey dil-rübâ - Sûzidil - Nikogos Aga
    M.Dogan Dikmen - Bir tek bakisi hançer olup isledi cana - Rehatülervah - Alâeddin Yavasça,
    M.Dogan Dikmen - Bir ümit dogdu bütün kalplere yorgun geceden - Bestenigâr - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Biz siiri böyle söyledik - Rast Kâr - Münir Nûrettin Selçuk
    M.Dogan Dikmen - Bogaziçi sen gönüller yatagi - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Bu imtidad-i cevre ki bahtin sitabi var - Ussâk - Lem'i Atli - Keman taksimi - Bayram Çaglaroglu
    M.Dogan Dikmen - Bu nevâ-yi dil-hiras âh-i dil ü cânim midir - Bestenigâr - Hâfiz Osman Efendi(Musul'lu)
    M.Dogan Dikmen - Bu tatsiz aksam saatinde - Segâh - Alâeddin Yavasça

6-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Bugün mutlu günümdür bayramin dügünüdür - Hicazkâr - Sadettin Kaynak
    M.Dogan Dikmen - Bülbül yetisir bagrimi hûn etti figânin - Segâh - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Bülbül-âsâ rûz u seb kârim nevâ - Evc - Dede Efendi
    M.Dogan Dikmen - Câme-i sürh ile sanma lâl-gûn olmus gelir - Nisâburek - Enfî Hasan Aga
    M.Dogan Dikmen - Cânân okuyor askin ilâhi sesidir bu - Acem Asîran - Ali Rizâ Avni(Tinaz)
    M.Dogan Dikmen - Cemâlin sem'ine pervâne gönlüm - Hüseynî Asîran - Zekâî Dede
    M.Dogan Dikmen - Çamlar altinda uzatti dest-i nâzi bir peri - Sabâ - Bîmen Sen
    M.Dogan Dikmen - Çekme elem ü derdini bu dehr-i fenânin - Sûznâk - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Çiçekler derleyeyim bir demet eyleyeyim - Hicazkâr - Muzaffer Ilkar
    M.Dogan Dikmen - Çikar yücelerden haber sorarim - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
    M.Dogan Dikmen - Çin-i geysûsuna zencîr-i teselsül dediler - Sûzidilârâ - Sultan III.Selim (Ilhâmî )
    M.Dogan Dikmen - Çok sürmedi geçti tarâb-i sevk-i bahârim - Bestenigâr - Hâfiz Hüsnü Efendi (Enderûnî)
    M.Dogan Dikmen - Çözülme zülfüne ey dil-rübâ dil baglayanlardan - Nihâvend - Haci Arif Bey

7-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Daglar dayanmaz enînine dil-i mahzûnumun - Ussâk - Sevkî Bey
    M.Dogan Dikmen - Darbeyn Pesrev-Sultan I. Mahmud
    M.Dogan Dikmen - Degildi böyle evvel tarz ü tavrin bi-karar oldu - Hüzzâm - Mahmut Celâleddin Pasa
    M.Dogan Dikmen - Degilsem de sana lâyik efendim - Sabâ - Nûman Aga
    M.Dogan Dikmen - Derd ü mihnet her günüm takib Eder - Hüseyni - Afet Misirliyan (Ûdî)
    M.Dogan Dikmen - Derd-i aska müptelâ bir ney bir ben bir gönül - Dügâh - Ahmet Aksoy
    M.Dogan Dikmen - Dil nâle eder bülbül-i seydâ revisinde - Ussâk - Dede Efendi
    M.Dogan Dikmen - Dil yâresini andiracak yâre bulunmaz - Hicaz - Sevkî Bey
    M.Dogan Dikmen - Dil-harâb-i askinim sensin sebep berbâdima - Segâh - Tanburi Ali Efendi
    M.Dogan Dikmen - Dil-rübâsin sevdigim yoktur nazîrin bî-riyâ - Hüseynî - Hâfiz Mehmet Esref Efendi
    M.Dogan Dikmen - Dinlendi basim dün gece bir lahza diinde - Ferahfezâ - Lem'i Atli
    M.Dogan Dikmen - Doldur ey sâkî bu Cem bezminde bir gün mey biter - Yegâh - Ismail Hakki Nebiloglu
    M.Dogan Dikmen - Dönsek mi bu askin safagindan - Müstear - Suphi Ziya Özbekkan
    M.Dogan Dikmen - Dûçâr-i hicr-i yâr olali dîdem agliyor - Ussâk - Sevkî Bey
    M.Dogan Dikmen - Durmadan aylar geçer yillar geçer gelmez sesin - Sûznâk - Münir Nûrettin Selçuk

8-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Dü çesmimden gitmez askin hayâli - Hisâr Bûselik - Tanbûri Mustafa Çavus
    M.Dogan Dikmen - Düsünür hep seni rûhum düsünür bî-pâyan - Sedaraban - Semsettin Ziyâ Bey
    M.Dogan Dikmen - Ebrûlerinin zahmi nihandir cigerimde - Hicaz - Sultan II.Mahmut (Adlî) - Keman Taksim - Kadir Gök
    M.Dogan Dikmen - Ehl-i askin dilinden haberdâr olmayan bilmez - Kürdîli Hicazkâr - Mihran (Bursa'li)
    M.Dogan Dikmen - Elmas senin yüzün gören - Nikrîz - Tanbûri Mustafa Çavus
    M.Dogan Dikmen - Endamina ram oldu düstü rüyaya - Sûzidil - Sadullah Aga
    M.Dogan Dikmen - Evvel benim nazli yarim severim kimseler bilmez - Müstear - Sakir Aga
    M.Dogan Dikmen - Ey bad-i saba yar ile vuslat ne zamandir -Sabâ - Suphi Ziya Özbekkan
    M.Dogan Dikmen - Ey bu bahçelerde esen eski sarkilar nerdesiniz - Kürdîli Hicazkâr - Avni Anil
    M.Dogan Dikmen - Ey çesm-i ahu hicr Ile tenhalara saldin beni - Hicaz - Ismail Dede Efendi
    M.Dogan Dikmen - Ey dil heves-i vuslat-i cânân sana düsmez - Sûznâk - Küçük Mehmet Aga
    M.Dogan Dikmen - Ey gonca-dehen hâr-i elem cânima geçti - Mâhûr - Dede Efendi
    M.Dogan Dikmen - Ey gönül bir derde düstün derdinin dermâni yok - Bestenigâr - Sadettin Kaynak
    M.Dogan Dikmen - Ey gül ne aceb silsile-i müsk-i terim var - Nisâburek - Yusuf Ziyâ Pasa
    M.Dogan Dikmen - Ey lebleri gonca yüzü gül serv-i bülendim - Acem Asîran - Dede Efendi

9-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Ey mâh-i (sâh-i) melek-huy kadd-i bâlâ-yi ferahnâk - Ferahnâk - Nikogos Aga
    M.Dogan Dikmen - Ey serv-i gülzâr-i vefâ - Sevkefzâ - Sultan III.Selim (Ilhâmî )
    M.Dogan Dikmen - Ey serv-i nâz-i reftâr-i bâlâ - Bestenigâr - Kazasker Mustafa Izzet Efendi
    M.Dogan Dikmen - Ez sevk-i likâ ask-i cemâlest ü dîdim - Hafif Kâr - Meragali Abdülkâdir
    M.Dogan Dikmen - Ezelden âsînanim ben ezelden hem-zebânimsin - Hüseynî - Serif Içli
    M.Dogan Dikmen - Fârig olmam mesreb-i rindâneden - Hüseynî - Yesârî Asim Arsoy
    M.Dogan Dikmen - Feryâd ile yâd eylerken ben seni her bâr - Nihâvend - Muâllim Ismail Hakki Bey
    M.Dogan Dikmen - Figan eder yine bülbül bahar görmüstür - Ferahnâk - Dede Efendi
    M.Dogan Dikmen - Firâkinla benim dag-i nihânim âsikâr oldu - Acem Asîran - Muâllim Ismail Hakki Bey
    M.Dogan Dikmen - Firat (Bingöllerden Süzülürsün inersin ) - Hüseynî - Sadettin Kaynak
    M.Dogan Dikmen - Firat kenarinin ince dumani - Hüseynî - Sadettin Kaynak
    M.Dogan Dikmen - Firkat-i cânan ile nâlân mi oldun ey gönül - Hüseynî - Civan Aga
    M.Dogan Dikmen - Firkat-i yâr beni yakti dem-â-dem âh ü zâr oldum - Acem Kürdî - Muâllim Ismail Hakki Bey
    M.Dogan Dikmen - Firkatin aldi bütün nesve-i tâb'im bu gece - Hicaz - Bimen Sen
    M.Dogan Dikmen - Gayridan bulmaz teselli sevdigim - Bestenigâr - Kazasker Mustafa Izzet Efendi

10-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Gecenin mâtemini askima örtüp sarayim - Hüzzâm - Selâhattin Pinar
    M.Dogan Dikmen - Gel âsika göster ey yâr rûy-i mâhini - Evcârâ - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Gel beni vaslinla sâd et kil kerem - Hüseyni - Bolâhenk Nûri Bey
    M.Dogan Dikmen - Gel ey sabâ o gül-i hos-nümâyi söyleselim - Nisâburek - Kassamzâde Mehmet Efendi
    M.Dogan Dikmen - Geldi kuslarla yesil dallara yaz - Sultânî Yegâh - Alâeddin Yavasça,
    M.Dogan Dikmen - Gittin gideli ben deli divâneye döndüm - Mâhûr - Nûri Halil Poyraz
    M.Dogan Dikmen - Gönlüm hevesi zülfü siyah kare düsürdüm - Hisar Buselik Yürük Semai - Zekai Dede
    M.Dogan Dikmen - Gönlüm yine ol sûh-i sitemkâre mi kaldi - Acem Kürdî - Muâllim Ismail Hakki Bey
    M.Dogan Dikmen - Gönlümdeki askin gibi bir hem-demimiz var - Nihâvend - Bolâhenk Nûri Bey
    M.Dogan Dikmen - Gönlümün ezhâr içinde gül gibi dildâri var - Rast Sarki - Fehmi Tokay
    M.Dogan Dikmen - Gönlümün içindedir gözden irak sevgilim - Hicaz - Sadettin Kaynak
    M.Dogan Dikmen - Gönül çesm-i nigârin müptelâsi - Bestenigâr - Abdülkâdir Töre

11-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Gönül ister otursaydik dizdize - Bûselik - Amir Ates
    M.Dogan Dikmen - Gönül sen hey hey gönül sen ( Gönlümle hasb-i hal) - Nihâvend - Vecdi Seyhun
    M.Dogan Dikmen - Gözümde dâim hayâl-i cânâ (Kâr-i Nev) - Rast - Dede Efendi
    M.Dogan Dikmen - Gözyaslariniz kalbime toplanmis emeldi - Evc - Selâhattin Pinar
    M.Dogan Dikmen - Gurub etti günes dünya karardi - Kürdîli Hicazkâr - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Gücendi biraz sözlerime münfail oldu - Ussâk - Suphi Ziyâ Özbekkan
    M.Dogan Dikmen - Gül agaci gül agaci gönlüm dolu binbir aci - Tahir
    M.Dogan Dikmen - Gül bülbülü âzâr ediyor hâri ile - Rahatülervâh - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Gül hazin sünbül pertsân bag-i zârin sevki yok - Bayâti - Rahmi Bey
    M.Dogan Dikmen - Gül yüzünde göreli zülf-i semen-sây gönül - Rast - Münir Nûrettin Selçuk
    M.Dogan Dikmen - Gülbün-i îys mîdemed sâkî-i gül-izâr kû - Nevâ - Itrî(Buhûrizâde Mustafa Efendi)
    M.Dogan Dikmen - Gülen gözlerinin mânâsi derin - Hüseynî - Alâeddin Yavasça

12-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Gülmedi su bahtim gülmedi gitti - Hicaz - Sadi Hosses
    M.Dogan Dikmen - Gülzâra nazar kildim vîrâne-misâl olmus - Ussâk - Sevkî Bey
    M.Dogan Dikmen - Gündüzlerimin bir geceden kalmadi farki - Hicaz - Dogan Ergin
    M.Dogan Dikmen - Hafiz'in kabri olan bahçede (Rindlerin Ölümü) - Rast - M.Nurettin Selçuk
    M.Dogan Dikmen - Hâl-i dil-i zârimi duysa cihan - Hüzzâm - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Hasret-i rûyinle giryân oldugum demdir bu dem - Hicaz - Gevrekzade Mustafa Aga
    M.Dogan Dikmen - Hasretin gönlümde artik bir atesten perdedir - Evcârâ - Cinuçen Tanrikorur
    M.Dogan Dikmen - Hasretle temam ''nal'' e döndüm sensiz - Irak - Dede Efendi
    M.Dogan Dikmen - Hem kamer hem zühre vû hem müsterî der âsman - Rast - Acem'lerin
    M.Dogan Dikmen - Her aksam muhakkak tesadüfümüz yolumun üstünde yine sen varsin - Ussâk - Ahmet Çagan
    M.Dogan Dikmen - Her an beni çekmekte uzaklardaki bir el - Evcârâ - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Her zahm-i ciger-sûze devâkâr aranilmaz - Hicaz - Giriftzen Asim Bey
    M.Dogan Dikmen - Hevâ-i ask eser serde - Ussâk - Sevki Bey
    M.Dogan Dikmen - Hicrân ü elem sîne-i pür-hûnumu daglar - Hicaz - Cevdet Çagla
    M.Dogan Dikmen - Hicrân ü elem sîne-i pür-hûnumu daglar - Hicaz - Cevdet Çagla
    M.Dogan Dikmen - Hicr-i cânân kan getirdi dîde-i giryânima - Kürdîli Hicazkâr - Emin Ongan

13-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Hicr-i gül-ruhtan midir âhin senin - Nihâvend-i Kebîr - Zekai Dede
    M.Dogan Dikmen - Hicrinle gözüm görmede âfâki diger-gün - Sultânî Yegâh - Drama'li Hasan Hasgüler
    M.Dogan Dikmen - Hicrinle senin revnâk-i çesmim soluverdi - Sûznâk - Zeki Arif Ataergin
    M.Dogan Dikmen - Humâri yok bozulmaz meclisi meyhâne-yi askin - Muhayyer - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Hülyâma dogan son günesim son hevesimdi - Rast - Münir Nûrettin Selçuk
    M.Dogan Dikmen - Hüsn âlemini tuttu senin söhret ü sânin - Sûznâk - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Içince sarabi ezelde gönül - Kürdîli Hicazkâr - Arif Sâmi Toker
    M.Dogan Dikmen - Iltifat etti gönül bezmine cânân bu gece - Dügâh - Fehmi Tokay
    M.Dogan Dikmen - Inanip kalbimi verdim de senin ellerine - Evcârâ - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Intizâr-i makdeminle reh-güzârin gözlerim - Acem Kürdî - Muâllim Ismail Hakki Bey
    M.Dogan Dikmen - Istanbul'da Bogaziçi'nde bir garip Orhan Veli'yim - Hicaz - Sekip Ayhan Özisik
    M.Dogan Dikmen - Istedin de gönlümü verdim sana - Bestenigâr - Sekerci Cemil Bey
    M.Dogan Dikmen - Kalbim kaniyor durmadan en tatli çaginda - Hüzzâm - Sadettin Kaynak

14-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Kalbimde yanarken sevgin hasretin - Hicaz - Fahri Kopuz
    M.Dogan Dikmen - Kalbimdeki son aska inerken kara perde - Nihâvend - Osman Nihat Akin
    M.Dogan Dikmen - Kapilir her gören ol sûh-i cihan-âsûbu - Sûznâk - Küçük Mehmet Aga
    M.Dogan Dikmen - Kemân-i askini çekmek o sûhun hayli müskilmis - Sûzidilârâ - Sultan III.Selim (Ilhâmî)
    M.Dogan Dikmen - Kimdir bu kadin saçlari ak benzi sararmis - Kürdîli Hicazkâr - Alâeddin Yavasça (Kanun Taksimi - Tahir Aydogdu)
    M.Dogan Dikmen - Kimseyi böyle perîsân etme Allah'im yeter - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Kir atima bineyim yâr yoluna gideyim - Acem Kürdî - Mehmet Yürü (Nasib'in
    M.Dogan Dikmen - Kudretin kâfi degildir sûz-i âh ü zârima - Hicaz - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Kul oldum bir cefâkâre cihan baginda gül-femdir - Hicaz - Ibrâhim Aga
    M.Dogan Dikmen - Küsâde sînesi bilmem ki bir seha'si mi var - Nisâburek - Enfî Hasan Aga
    M.Dogan Dikmen - Leb-i renginine bir gül konsun - Rast - Ahmet Rasim Bey
    M.Dogan Dikmen - Leylâ aceb neden ses vermiyor feryâdima - Hicazkâr - Sadettin Kaynak

15-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Leylâ gibi hiçkirsa ve Mecnûn gibi yansa - Hicaz - Selâhattin Pinar
    M.Dogan Dikmen - Leylâ Mecnûn için aglar dagdan tastan feryât gelir - Muhayyer - Amir Ates
    M.Dogan Dikmen - Lûtfeyle güzel gel de benim gönlümü sâd et - Sûznâk - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Mâhitabda (gördümbuldum) yâri - Bûselik - Tanburi Mustafa Çavus
    M.Dogan Dikmen - Mahzûn ise dil anda safâ cilveger olmaz - Nihâvend - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Mavi gök mavi deniz hep sevginle gezeriz - Kürdîli Hicazkâr - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Mecnûn gibi sahrâ-yi cünûn içre yerim var - Hicaz - Civan Aga
    M.Dogan Dikmen - Meftûn olali sen seh-i hûbân-i cihâna - Hüzzâm - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Mehpâreler elinde kalmis sikeste gönlüm - Rast - Münir Nûrettin Selçuk
    M.Dogan Dikmen - Menekselendi sular sular menekselendi - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    M.Dogan Dikmen - Mestâne-nigâh sûh durusun câna can ekler - Kürdîli Hicazkâr - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Mey içerken düstü aksin câmima - Sabâ - Sevkî Bey
    M.Dogan Dikmen - Meyhâne mi bu bezm-i tarabhâne-i Cem mi - Ussâk - Haci Arif Bey

16-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Mucbur-i aski oldugumu her gören bilir Nühüft - Itri (Buhûrizâde Mustafa Efendi)
    M.Dogan Dikmen - Muntazirdir sana ussâk gel güzelim - Ussâk - Dellâlzâde
    M.Dogan Dikmen - Müstâk-i cemâlin gece gündüz dil-i seydâ - Sûznâk - Dede Efendi
    M.Dogan Dikmen - Nâ-ümîd-i aska doktor var mi tibbin çâresi - Ussâk - Sekerci Cemil Bey
    M.Dogan Dikmen - Ne günah etse açilmaz iki gönlün arasi - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Ne hevâ-yi bag sâzed ne kenar-i kist mârâ - Acem Asîran - Dede Efendi
    M.Dogan Dikmen - Ne küstün bi-sebep öyle - Hicaz - Sekerci Cemil Bey
    M.Dogan Dikmen - Ne müskülmüs seni sevmek sana yâr olmak - Sûznâk - Osman Nihat Akin
    M.Dogan Dikmen - Ne olur sevgili mehtab birakip her sebebi - Evc - Ismail Baha Sürelsan
    M.Dogan Dikmen - Ne zaman gelse hayâlin bu harâbâta senin - Ussâk - Sekip Ayhan Özisik
    M.Dogan Dikmen - Neden gücendin sen bana - Hicazkâr - Muhlis Sabahattin Ezgi
    M.Dogan Dikmen - Nedir bu cevr ü tegafül zaman zaman güzelim - Suzinak - Hâfiz Yusuf Efendi

17-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Nedir bu hâletin ey meh-cemâlim - Hüseynî - Sevkî Bey
    M.Dogan Dikmen - Nedir ol sûh-i istigna-edânin kâri bilmem ki - Ferahnâk - Muâllim Ismail Hakki Bey
    M.Dogan Dikmen - Nerde o günler nerde - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Nerdesin sinemde ates ufku sardi mâh-tâb - Sûznâk - Zeki Arif Ataergin
    M.Dogan Dikmen - Nevâ Son pesrev ve Son Yürük (Bülbül Ussâki)
    M.Dogan Dikmen - Nev-bahar-i vuslatin bassin deyû ilk ayina - Hicaz - Lem'î Atli
    M.Dogan Dikmen - Neyle zaptetsem dil-i dîvânemi - Dügâh - Bolâhenk Nûri Bey
    M.Dogan Dikmen - Nice bir askinla feryâd edeyim - Bayâti - Dede Efendi
    M.Dogan Dikmen - Nice gönüllerde ümitler soldu - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Içli
    M.Dogan Dikmen - Niçin seb-ta-seher ben zâr ü zârim - Hicaz Sarki - Sevki Bey
    M.Dogan Dikmen - N'ideyim sahn-i çemen seyrini cânânim yok - Hicaz - Haci Sâdullah Aga
    M.Dogan Dikmen - Nigâh-i mestine canlar dayanmaz - Sabâ - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - O güzel basini gögsüme koysan - Kürdîli Hicazkâr - Osman Nihat Akin
    M.Dogan Dikmen - O güzel gözlerine hayran olayim - Isfahan Yürüksemâî - Dellâlzâde
    M.Dogan Dikmen - O siyah gözlerini bir daha olsun göreyim - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
    M.Dogan Dikmen - O sûhun ruhlerin gördüm gül-i zîba midir bilmem - Nihâvend - Bolâhenk Nûri Bey

18-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Okul marsi - Suzinak - Zekai Dede
    M.Dogan Dikmen - Ol gülün gülzâr-i hüsnü bâd-i mihnet bulmasin - Bayâti - Zekai Dede
    M.Dogan Dikmen - Ol sim beden câme degismekten usanmaz - Ussâk - Kassamzâde
    M.Dogan Dikmen - Olmaz ilaç sîne-i sad-pâreme - Segâh - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Ömrüm artar sana baktikça perestisle benim - Hicaz - Bîmen Sen
    M.Dogan Dikmen - Ömrümüzün son saati çalmadan gel ne olur - Hüzzâm - Avni Anil
    M.Dogan Dikmen - Pâ-bûsuna ermek üzre ey yâr - Sûznâk - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Padisâh-i isvesin iklim-i hüsn ü ân senin - Ussâk Agirsemâî - Tâhir Efendi
    M.Dogan Dikmen - Pek muztaribim ey gül-i ter zahm-i dilimden - Ussâk - Ûdî Kirkor Berberyan
    M.Dogan Dikmen - Pesrev - Hicaz Hümayun - Tanburi Osman Bey
    M.Dogan Dikmen - Pür âtesim açdirma benim agzimi zinhar - Agir Aksaksemâî - Dede Efendi
    M.Dogan Dikmen - Rahat bulamam ney gibi zâr eylemeyince - Bayati Buselik - Zekai Dede
    M.Dogan Dikmen - Reh-i askinda edip kaddimi kütah gönül - Hüzzâm - Dede Efendi

19-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Rengi ruhsarin görenler gül gibi - Karcigar - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Riyâ imis sevgisi o güzelin anladim - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Rûhum su gelen yilda bile mâziyi andi - Acem Kürdi - Alâeddin Yavasça,
    M.Dogan Dikmen - Rüzgar uyumus ay daliyor - Nihâvend - Fahri Kopuz
    M.Dogan Dikmen - Sabâ tarf-i vefâdan peyâm yok mu - Mâhûr - Hâfiz Hüsnü Efendi (Enderûnî),
    M.Dogan Dikmen - Sabrimi gamzelerin sihr ile târâc edeli - Hüzzâm - Bîmen Sen
    M.Dogan Dikmen - Saçinin telleri gögsünde perîsân yarasir - Sultânî Yegâh - Münir Nûrettin Selçuk
    M.Dogan Dikmen - Saçlarina baglanali ey perî - Nihâvend - Rahmi Bey
    M.Dogan Dikmen - Sâgarda degil sâk-î zîbâda gözüm yok - Rast - Fehmi Tokay
    M.Dogan Dikmen - Sahra tututsur sirrina fâs eylese Mecnûn Leylâ ona mahrem - Evcârâ - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Sâkî parildasin sefâk-i meyle câmimiz - Rast - Münir Nûrettin Selçuk
    M.Dogan Dikmen - Sana eller ne güzelsin demesin kiskanirim - Acem Kürdi - Fâruk Kayacikli
    M.Dogan Dikmen - Sarsam miyânin ey gül-i ter yâsemen gibi - Mâhûr - Ebû-Bekir Aga
    M.Dogan Dikmen - Sayd eyledi bu gönlümü bir gözleri âhû - Hicaz - Haci Arif Bey

20-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Senden bilirim yok bana bir fâide ey gül - Hüseyni - Tanbûri Ali Efendi
    M.Dogan Dikmen - Seni arzu eder dîdelerim - Ussâk - Lem'i Atli
    M.Dogan Dikmen - Seni benden daha çok mu sevecekler - Hicaz - Yesârî Asim Arsoy
    M.Dogan Dikmen - Seni çok sevdi bu gönlüm beni terk etme kadin - Hicazkâr - Râkim Elkutlu
    M.Dogan Dikmen - Seni herkesten kiskaniyorum - Sabâ - Yesârî Asim Arsoy
    M.Dogan Dikmen - Seni hükm-i ezel âsûb-i devrân etmek istermis - Nihâvend - Muâllim Ismail Hakki Bey
    M.Dogan Dikmen - Sensiz cihanda âsika isret revâ midir - Ferahnâk - Zekâî Dede
    M.Dogan Dikmen - Sevda yaratan gözlerini her zaman öpsem - Segâh - Yesârî Asim Arsoy
    M.Dogan Dikmen - Sevdali gözlerin mest eyler beni - Hüzzâm - Amir Ates
    M.Dogan Dikmen - Sevdi gönlüm ey melek-sîmâ seni - Acem Kürdî - Nikogos Aga
    M.Dogan Dikmen - Sevdim bir gonca-i rânâ - Evc - Dede Efendi
    M.Dogan Dikmen - Sevdim seveli sen güzeli gitti suûrum - Sûznâk - Zeki Arif Ataergin
    M.Dogan Dikmen - Severim her güzeli senden Eeerdir diyerek - Hicaz - Lem'î Atli
    M.Dogan Dikmen - Sevgi deli gönülden gönüle bir akistir - Muhayyer Kürdî - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Seviyordum onu rûhumda kanarken yaralar - Hüzzâm - Selâhattin Pinar

21-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Seyr etmek için seyrini ey rûh-i revânim - Ferahfeza Sarki - Isak Varon
    M.Dogan Dikmen - Sîne-i sûzânima âhim yeter - Hicaz - Lem'î Atli
    M.Dogan Dikmen - Sislendi hava tarf-i çemenzâri nem aldi - Hicaz - Rif'at Bey
    M.Dogan Dikmen - Söndü yâdimda akisler gibi askin seheri - Evcârâ - Selâhattin Pinar
    M.Dogan Dikmen - Söyle git aglanacak hâlini dildâre gönül - Bestenigâr - Sadettin Kaynak
    M.Dogan Dikmen - Söyle nedir bâis-i zârin gönül - Nihâvend - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Söyletme beni cânim efendim kederim var - Ferahnâk - Zekâî Dede
    M.Dogan Dikmen - Susmasin gülsen-i can bülbülü feryâd etsin - Evcârâ - Alâeddin Yavasça + Evcârâ Saz Semaisi
    M.Dogan Dikmen - Sürsün mü tahassür a canim bunca zamandir - Hüzzâm - Ismail Hakki Nebiloglu
    M.Dogan Dikmen - Sürünen ardindan dagmenin sanma benim gönlümdür - Bûselik - Emin Ongan
    M.Dogan Dikmen - Süzdükçe güzel gözlerini kalbimi yaktin - Sabâ - Cevdet Çagla
    M.Dogan Dikmen - Seb midir bu yâ sevâd-i âh-i pinhânim midir - Mâye - Kazasker Mustafa Izzet Efendi
    M.Dogan Dikmen - Seb-i yeldâ-yi hicran içre kaldim - Muhayyer - Sevki Bey

22-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Seb-tâ-seher su gibi çaglar aglarim - Hicazkâr - Hâsim Bey
    M.Dogan Dikmen - Sem'-i ümidim (Muradim) bu gece söndü âh - Bestenigâr - Ibrâhim Efendi (Asâriye Hatibi )
    M.Dogan Dikmen - Sen gözlerinle yüzüme bir baktin - Hicazkâr - Alâeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Simdi düstü gönlümüz bir âfetin sevdâsina - Nihâvend - Bolâhenk Nûri Bey
    M.Dogan Dikmen - Simdi hâtirda midir âsik-i nâlân acaba - Kürdîli Hicazkâr - Cevdet Çagla
    M.Dogan Dikmen - Sitâb-i bâd-i sabâ sû-be-sû çemen-be-çemen - Nühüft - Ebû-Bekir Aga
    M.Dogan Dikmen - Tâ kim hattin ey meh-cebînim yüze çikti - Nühüft - Seyid Mehmet Nuh
    M.Dogan Dikmen - Tâkat mi gelir sevdigim ol isve vü nâze - Hicaz - Tab'î Mustafa Efendi
    M.Dogan Dikmen - Tebâh oldu bütün ömrüm suurum kalmadi serde - Sûznâk - Hafiz Mecit Efendi
    M.Dogan Dikmen - Ten ten tadir ten teneni ten - Suzinak - Zekai Dede
    M.Dogan Dikmen - Terkeyledi gerçi beni ol mâh-cemâlim - Hicaz - Zaharya
    M.Dogan Dikmen - Tutarak kalbimin üstünde cefâkâr elini - Ferahfezâ - Cinuçen Tanrikorur

23-Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Turk Muzigi...

M.Dogan Dikmen - Tûtî-i mûcize-gûyem ne desem lâf degil - Segâh - Itrî(Buhûrizâde Mustafa Efendi)
    M.Dogan Dikmen - Üç gün olmus bu yayladan geçeli - Zavil Türkü
    M.Dogan Dikmen - Ümitlerim hep kirildi yarim artik gelmeyecek - Hüzzâm - Yesari Asim Arsoy+Ud Taksimi
    M.Dogan Dikmen - Va'd et bana artik bu benim son çilem olsun - Evc -Sâdi Isilay
    M.Dogan Dikmen - Vücûd ikliminin sultâni sensin (Sultânisin sen) - Nihâvend - Haci Arif Bey
    M.Dogan Dikmen - Yakut mine zümrüt bana birdir kayalarla - Hicaz - Cinuçen Tanrikorur
    M.Dogan Dikmen - Yaz geldi yine mürg-i dilim kondu nihâle - Dügâh - Muâllim Ismail Hakki Bey
    M.Dogan Dikmen - Yetmez mi sana bister ü bâlin kucagim - Muhayyer - Rahmi Bey
    M.Dogan Dikmen - Yine zevrak-i derûnum kirilip kenara düstü - Mâhûr - Dede Efendi
    M.Dogan Dikmen - Yollar asarak gûsuma yârin sesi gelsin - Rehatülervah - Nakis beste - Alaeddin Yavasça
    M.Dogan Dikmen - Yollari gurbete baglayan daglar - Hicazkâr - Sâdi Isilay
    M.Dogan Dikmen - Yüzündür cihani münevver eden - Rast - Dede Efendi
    M.Dogan Dikmen - Zehretme hayâti bana cânânim - Acem Kürdi - Zeki Müren
    M.Dogan Dikmen - Zülfüne baktikca ey sûh-i cihan - Sehnaz - Rifat Bey - Kanun Taksimi Ilhami Eren

En son zeki39 tarafından Perş. Nis. 14, 2022 1:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi (Sebep : Linkler yenilenmistir)
    Seheryeli
    Seheryeli
    Yönetici
    Yönetici

Reb gücü : 18681
    Rep poani : 42

Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... Empty Geri: Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm...

Mesaj tarafından Seheryeli Salı Mart 26, 2013 2:53 pm

Saygideger abim. Emeklerinize saglik. Burada olmaniz bana güc veriyor.
    Tesekkür ederim.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm... Empty Geri: Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm...

Mesaj tarafından zeki39 Salı Nis. 09, 2013 2:57 pm

Seheryeli demiş ki:Saygideger abim. Emeklerinize saglik. Burada olmaniz bana güc veriyor.
    Tesekkür ederim.

Yazdiklariniz beni memnun etti..Sagolun..Ne demisler, birimiz hepimiz, hepimiz birimiz icin..
    Burdayim vede sonuna kadar da sizinleyim...
    Saygilarimla...
    mesutca1

Reb gücü : 78
    Rep poani : 0

Mesaj tarafından mesutca1 Perş. Tem. 21, 2016 10:28 pm

tesekkur.....
    zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından zeki39 C.tesi Mart 25, 2017 1:03 am

Linkler yenilenmistir...
    orso98

Reb gücü : 1

Mesaj tarafından orso98 Çarş. Eyl. 11, 2019 1:38 pm

LİNK OLMUYOR BAŞKA Bİ LİNK YOK MU
    keremmisaliyanan

Reb gücü : 3

Mesaj tarafından keremmisaliyanan Salı Ocak 12, 2021 11:39 am

link açılmıyor
    seckin1akinci

Reb gücü : 24

Mesaj tarafından seckin1akinci Çarş. Mayıs 12, 2021 12:38 pm

tşk.........

Forum Saati Salı Mart 19, 2024 10:42 am