Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Cengiz Ozkan Serisi 8 Album - Kalan Muzik Arsivi...
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyDün 3:19 pm tarafından xmetinx

» TRT Türk Halk Müziği Arşivi 578 Şarkı - 4 Bölüm...
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyÇarş. Mayıs 15, 2024 4:09 pm tarafından tuncakay

» Perihan Sözen - 4 Full albüm...
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyPtsi Mayıs 13, 2024 10:49 pm tarafından vedatsenol

» Seracettin Erman - 7 Full Albüm...
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyPtsi Mayıs 13, 2024 3:28 pm tarafından vedatsenol

» Abdullah papur 86 Full Album- Türkü-THM
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyC.tesi Mayıs 11, 2024 9:31 pm tarafından deprem35

» Belkis Akkale - 28 Full albüm...
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyCuma Mayıs 10, 2024 3:13 pm tarafından ERVAN AYDIN

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:07 pm tarafından duzali

» Ziynet Sali 22 full albüm
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:03 pm tarafından xmetinx

» Selami Sahin - 33 Albüm...9 adet 45 lik-24 Albüm...
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyPaz Nis. 28, 2024 11:03 am tarafından xmetinx

» Zülfü Livaneli 45 Album...
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyPerş. Nis. 18, 2024 2:39 am tarafından erkahya

» Tufan Altas 23 Full Albüm...
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 9:41 pm tarafından can181806

» Prime Сasual Dating - Real Women
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptySalı Nis. 16, 2024 9:01 am tarafından dmc_xx

» Ayse Tunali 18 Full albüm
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:58 pm tarafından xmetinx

» Türk Sanat Müzigi Klasikleri - Bizim Sarkilarimiz - 4 Box 12 Albüm
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:42 pm tarafından xmetinx

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 2:49 pm tarafından leony

» Jet-Li - Cehennem Silahi 4-Lethal.Weapon4.- 1998 DVDRip.TR.Dublaj
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyÇarş. Mart 27, 2024 8:41 am tarafından ali_01

» Behiye Aksoy 46 Full Album...
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptySalı Mart 26, 2024 10:08 am tarafından leony

» Güler Isik 25 Full albüm....
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyPaz Mart 24, 2024 2:53 pm tarafından komando

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyCuma Mart 22, 2024 8:11 am tarafından xmetinx

» Abdülkadir Şehitoğlu - 9 Full albüm - Enstrümantal
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  EmptyPerş. Mart 21, 2024 11:21 am tarafından xmetinx

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  Ikon10Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  Ikon10Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  Ikon10 
zeki39 (2431)
Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  Ikon10Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  Ikon10Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
xmetinx (55)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  UuBZYL

Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)

Seheryeli
    Seheryeli
    Yönetici
    Yönetici

Reb gücü : 18681
    Rep poani : 42

Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)  Empty Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)

Mesaj tarafından Seheryeli Paz Mart 02, 2014 12:27 am

Ela Altın ♪♪♪ Nerde Benim Sevdiklerim (Vefasızlar)
    (Seheryelinden Esintiler)

Nerde benim sevdiklerim, arkadaşlarım
    Güzel günler, mutluluklar paylaştıklarım
    Gönül bağım, can dostlarım, can dostlarım
    Vefâsızlar, vefâsızlar, âh vefâsızlar

Hayat böyle diyemem ki
    Sevdiğime küsemem ki
    Başka söz söyleyemem ki
    Vefâsızlar, vefâsızlar, âh vefâsızlar

Gözlerim yolda kaldı, yollar sonsuzda
    Umutlarım dostluklardı, mutluluklarda
    Hani dostlar, nerde vefâ, nerde vefâ