Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Perihan Sözen - 4 Full albüm...
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyBugün 10:49 pm tarafından vedatsenol

» Seracettin Erman - 7 Full Albüm...
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyBugün 3:28 pm tarafından vedatsenol

» Abdullah papur 86 Full Album- Türkü-THM
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyC.tesi Mayıs 11, 2024 9:31 pm tarafından deprem35

» Belkis Akkale - 28 Full albüm...
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyCuma Mayıs 10, 2024 3:13 pm tarafından ERVAN AYDIN

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:07 pm tarafından duzali

» Ziynet Sali 22 full albüm
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:03 pm tarafından xmetinx

» Selami Sahin - 33 Albüm...9 adet 45 lik-24 Albüm...
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyPaz Nis. 28, 2024 11:03 am tarafından xmetinx

» Zülfü Livaneli 45 Album...
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyPerş. Nis. 18, 2024 2:39 am tarafından erkahya

» Tufan Altas 23 Full Albüm...
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 9:41 pm tarafından can181806

» Prime Сasual Dating - Real Women
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptySalı Nis. 16, 2024 9:01 am tarafından dmc_xx

» Ayse Tunali 18 Full albüm
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:58 pm tarafından xmetinx

» Türk Sanat Müzigi Klasikleri - Bizim Sarkilarimiz - 4 Box 12 Albüm
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:42 pm tarafından xmetinx

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 2:49 pm tarafından leony

» Jet-Li - Cehennem Silahi 4-Lethal.Weapon4.- 1998 DVDRip.TR.Dublaj
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyÇarş. Mart 27, 2024 8:41 am tarafından ali_01

» Behiye Aksoy 46 Full Album...
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptySalı Mart 26, 2024 10:08 am tarafından leony

» Güler Isik 25 Full albüm....
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyPaz Mart 24, 2024 2:53 pm tarafından komando

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyCuma Mart 22, 2024 8:11 am tarafından xmetinx

» Abdülkadir Şehitoğlu - 9 Full albüm - Enstrümantal
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyPerş. Mart 21, 2024 11:21 am tarafından xmetinx

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptySalı Mart 19, 2024 11:09 am tarafından rakasan

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  Ikon10Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  Ikon10Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  Ikon10 
zeki39 (2431)
Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  Ikon10Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  Ikon10Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
xmetinx (54)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  UuBZYL

Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan

Seheryeli
    Seheryeli
    Yönetici
    Yönetici

Reb gücü : 18681
    Rep poani : 42

Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan  Empty Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan

Mesaj tarafından Seheryeli Paz Ocak 20, 2013 9:42 pm

Rahmi Sönmezocak ♪♪♪ Son Gemi Benim İçin Kalkar Limandan
    (Seheryelinden Esintiler)

Son gemi benim için kalkar limandan
    Son kampanalar benim için vurulur
    Siz uyursunuz geceleri
    Yalnız benim sesim duyulur
    Her seferde bir yıldız söner uzaklarda
    Sular sulara koşar içimden
    Her seferinde bir yıldız dişer sulara
    Bütün şarkılar kaybolur
    Siz uyursunuz geceleri