Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:07 pm tarafından duzali

» Ziynet Sali 22 full albüm
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:03 pm tarafından xmetinx

» Selami Sahin - 33 Albüm...9 adet 45 lik-24 Albüm...
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyPaz Nis. 28, 2024 11:03 am tarafından xmetinx

» Zülfü Livaneli 45 Album...
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyPerş. Nis. 18, 2024 2:39 am tarafından erkahya

» Tufan Altas 23 Full Albüm...
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 9:41 pm tarafından can181806

» Prime Сasual Dating - Real Women
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptySalı Nis. 16, 2024 9:01 am tarafından dmc_xx

» Ayse Tunali 18 Full albüm
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:58 pm tarafından xmetinx

» Türk Sanat Müzigi Klasikleri - Bizim Sarkilarimiz - 4 Box 12 Albüm
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:42 pm tarafından xmetinx

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 2:49 pm tarafından leony

» Jet-Li - Cehennem Silahi 4-Lethal.Weapon4.- 1998 DVDRip.TR.Dublaj
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyÇarş. Mart 27, 2024 8:41 am tarafından ali_01

» Behiye Aksoy 46 Full Album...
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptySalı Mart 26, 2024 10:08 am tarafından leony

» Güler Isik 25 Full albüm....
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyPaz Mart 24, 2024 2:53 pm tarafından komando

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyCuma Mart 22, 2024 8:11 am tarafından xmetinx

» Abdülkadir Şehitoğlu - 9 Full albüm - Enstrümantal
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyPerş. Mart 21, 2024 11:21 am tarafından xmetinx

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptySalı Mart 19, 2024 11:09 am tarafından rakasan

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

» Gülcihan Koç 22 Full albüm...
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyC.tesi Mart 09, 2024 3:34 pm tarafından rakasan

» Trt Türk Yediveren müzik serisi 32 Bölüm -Tsm - Türkü , Özgün , Arabes
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyC.tesi Mart 09, 2024 11:00 am tarafından matkap98

» Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyÇarş. Mart 06, 2024 11:32 pm tarafından JUDAG

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki EmptyÇarş. Mart 06, 2024 10:16 pm tarafından Sniper001

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki Ikon10Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki Ikon10Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki Ikon10 
zeki39 (2431)
Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki Ikon10Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki Ikon10Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
xmetinx (54)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki UuBZYL

2 posters

Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki

zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Reb gücü : 6255
    Rep poani : 40

Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki Empty Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki

Mesaj tarafından zeki39 Paz Kas. 18, 2012 11:53 pm

Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bekir Sıtkı Sezgin - 1 nci Bölüm

Bekir Sıtkı Sezgin - A gönül çur'a mıyız ka'r-i penâh eyleyelim - Sûzıdılârâ - Sultan III.Selim (İlhâmî)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ab ü tâb ile bu seb hâneme cânân geliyor - Sûzıdılârâ - Sultan III.Selim (İlhâmî)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Acil ey gönce-i sad-berg yaraşır - Hicazkâr - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Açmıştı alevler gibi çehrendeki güller - Sûzıdıl - Ali Rizâ Avni(Tınaz)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ağlama ey âsık-ı mihnetzede gel yanıma - Hüseynî Şarkı - Hacı Fâik Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ağlatma yeter ey sebeb-i âhim olan yâr - Hisâr Bûşelik - Sâlim Bey(Neyzen)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ah efendim dinle gel bu nâle vu feryâdimi - Karcığar - Hâfiz Yusuf Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ah eyle gönül hacle-i dildâre dayansın - Hüseynî - Lavtacı Hristo
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ah ki kûned kavmî beyâkîn (Kar-ı Muhteşem) - Rast - Abdülkâdir-i Merâgi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Akşam olur güneş gider şimdi buradan - Hicazkâr - Nikogos Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Akşamın olduğu yerde bekle diyorsun gelmiyorsun - Hüzzâm - Avni Anıl
    Bekir Sıtkı Sezgin - Aldım hayâl-i perçemin ey mâh dîdeme - Hüzzâm - Kömürcüzâde Mehmet Efendi H.
    Bekir Sıtkı Sezgin - Anlatayım hâlimi dildâre ben - Rast - Tanbûri Ali Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Arz etmediğim yare mi kaldı - Gazel
    Bekir Sıtkı Sezgin - Aşûde fikrim âvârelendi - Rast - Hâfiz Yusuf Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Aşk ateşi sînemde yine sûle-i fesandır - Nihâvend - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Aşk öduna yandı gönül hey - Ussâk - Tanbûri Ali Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Aşka düştüm âsık-ı âvâreyim - Rast - Rahmi Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Aşkı yazdım sineme - Gazel

Bekir Sıtkı Sezgin - 2 nci Bölüm...

Bekir Sıtkı Sezgin - Aşkın bana bir gizli elem oldu güzel yâr - Hüzzâm - Râkim Elkutlu
    Bekir Sıtkı Sezgin - Aşkının tahtını gönlüme kurdum - Dilkeshâverân - Zeki Arif Ataergin
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ateş-i aşkınla câna dil kebâb olmaktadır - Ferahfezâ - Müâllim İsmail Hakkı Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ateş-i şûzân-i fırkat yaktı cism u cânimi - Hicaz - Hacı Fâik Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ayrılık ümitlerin ötesinde bir şehir - Hüzzâm - Avni Anıl
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bahar bitti güz bitti artık bülbül otmuyor - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bahar erdi buyur gülzâre sen de - Ussâk - Bîmen Şen
    Bekir Sıtkı Sezgin - Baharda açan güller gonca iken sararsa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bahçenizde sunbul olsam sevdiğiniz bir gül olsam - Kurdîli Hicazkâr - Suphi Ziyâ Özbekkan
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bâiş oldu çeşm-i mestin âsıkın berbâdina - Yeğâh - Bolâhenk Nûri Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Baktı bir gönceye bir hâre gönül - Ussâk - Selânik'li Ahmet Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bana hem-dem eyleyen ey gam seni - Hicazkâr Şarkı - Nikogos Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bana n'oldu değişti şimdi hâlim - Bayâti Araban - Rahmi Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bana seyrân-i cemâlindir emel - Bayâti Araban - Rahmi Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Baş Taksim - Kemençe (İhsan Özgen) - Acem Kürdi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Be-hey bülbül nedir feryâd vâr eyle Hak'dan istimdâd - Sedaraban - Suphi Ezgi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bekledim yıllarca lâkin gelmedin ey nazlı yâr - Hüzzâm - Râkim Elkutlu
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ben gibi sana âsık-ı uftâde bulunmaz - Hüseynî - Tab'î Mustafa Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ben sözüne bağlamam bel - Hicazkâr - Nûman Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Beni aldattın beni kandırdın önce sevdin sonra caydın

Bekir Sıtkı Sezgin - 3 ncü Bölüm...

Bekir Sıtkı Sezgin - Beni ey gönce-fem bülbül-sıfat nâlân eden sensin - Sûzıdıl - Hacı Sâdullah Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Beni güldürmedin âlemde neden ey yüzü mâhim - Hicaz - Suphi Ziyâ Özbekkan
    Bekir Sıtkı Sezgin - Benim yârem gibi yâre bulunmaz - Sûznâk - Lâtif Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Berdâr olalı zülfune yâr fikr u hayâlim - Kurdîli Hicazkâr - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bezm-i meyde mutribâ bir nağme-i dil-cû kopar - Segâh - Rif'at Efendi(Hâfiz-Molla)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bezm-i vaslında civanım nilesin yok kederim - Acem Kurdî - Selânik'li Ahmet Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bilki ihya eyledin padişahım çok yaşa - Evc
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bilmedik yâri ki bizden bu kadar gâfil imiş - Sûzıdıl - Tanbûri Ali Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bilmezdim özüm gamzene meftûn imişim ben - Nihâvend - Tanbûri Ali Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bilmezsin düşündüğüm ağladıklarım nedir - Bayâti - Râkim Elkutlu
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bilmiyorum n'oldu bu dem ey gönül - Duğâh - Dellalzâde
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bin cefâ görsem ey sanem senden - Acem Aşîran - Zekâî Dede
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bin hüzün çöktü yine gönlüme akşamla benim - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bir açâib hâb-i gaflete düştüm - Rast - Civan Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bir esmer dilberin vuruldum hüsnüne - Kurdîli Hicazkâr - Sadettin Kaynak
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bir gün gelecek ben gibi nâ-câr olacaksın - Hüseynî - Bîmen Şen
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bir güneş ki doğmayacak bir sabah ki olmayacak - Ussâk - Haydar Telhüner
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bir kerre yüzün görmeyi dünyâya değişmem - Nisâburek - Müâllim İsmail Hakkı Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bir rüzgârdir gelir geçer sanmıştım - Segâh - Sadettin Kaynak

Bekir Sıtkı Sezgin - 4 ncü Bölüm...

Bekir Sıtkı Sezgin - Bir şeh ki tâc-dârân olmakta hâk-i râhi - Acem - Zekâî Dede
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bîzâr ediyor âlemi bu hâl-i tebâhim - Uşşak Şarkı - Şefki Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bozuldu lânesi uftâdeğânin - Hicaz - Civan Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bu hâl zuhur etmesin bir daha - Acem Aşîran - Sadettin Kaynak
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bulunmaz nev-civansın hem-dem-i agyârsin hayfa - Zâvil - Küçük Mehmet Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bülbül gibi pür oldu cihan nağmelerimden - Hicazkâr - Zekâî Dede
    Bekir Sıtkı Sezgin - Bülbülüm bir güle kim sevkimi efzûn eyler - Yeğâh - Dellalzâde
    Bekir Sıtkı Sezgin - Câme-i sürh ile sanma lâl-gûn olmuş gelir - Nisâburek - Enfî Hasan Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Can hasta gözüm yaşlı gönül zâr u perîsân - Hicaz - Ahmet Râsim Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Cânâ fırâk-i aşkın ile sûznâkinim - Sûznâk - Dede Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Cânâ gâm-i aşkınla perîsan gezer oldum - Sûzıdıl - Leon Hancıyan
    Bekir Sıtkı Sezgin - Cânân okuyor aşkın ilâhi sesidir bu - Acem Aşîran - Ali Rizâ Avni(Tınaz)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Cemâlin âtes-i câmiyle bir sem-i sebistandır - Hüseynî - Zaharya
    Bekir Sıtkı Sezgin - Cemâlin sem'ine pervâne gönlüm - Hüseynî Aşîran - Zekâî Dede
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ceyhun arayan dîde-i giryânimi görsün - Sûzıdıl - Tanbûri Ali Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Çamlarda şafak rengi gibi gönlüme aktın - Nihâvend - Yesârî Asım Arsoy
    Bekir Sıtkı Sezgin - Çekme elem u derdini bu dehr-i fenânin - Sûznâk - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Çıkmada âhim şıpıhr'e yine ol şeh nâz eder - Şıpıhr - Zekâî Dede
    Bekir Sıtkı Sezgin - Çıkmaz derûn-i dilden efendim mahabbetin - Bayâti - Tab'î Mustafa Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Çıktıkça sûz-i dil'den cânâ feğân u nâle - Hicaz - Hacı Arif Bey(Kanûnî)

Bekir Sıtkı Sezgin - 5 nci Bölüm...

Bekir Sıtkı Sezgin - Çin-i geysûsuna zençîr-i teselsul dediler - Sûzıdılârâ - Sultan III.Selim (İlhâmî)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Çok sürmedi geçti tarâb-i sevk-i bahârim - Bestenigâr - Hâfiz Hüsnü Efendi (Enderûnî)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Çözülme zülfune ey dil-rubâ dil bağlayanlardan - Bûşelik Aşîran - Kömürcüzâde Mehmet Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Dağlar dayanmaz enînine dil-i mahzûnumun - Ussâk - Sevkî Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Dâim seni ben arardım - Bayâti - Kemânî Ali Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Derman kâr eylemez - Segâh - Sadettin Kaynak
    Bekir Sıtkı Sezgin - Dil sevdi sen sûh-i seni - Revnâknumâ - Tanbûri Osman Bey(Büyük)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Dil verdim ol perîye nihân gördüğüm gün - Nevâ - Hâfiz Post
    Bekir Sıtkı Sezgin - Dilde derd-ı istiyâki çekmeğe takat mı var - Acem Aşîran - Nûri Halil Poyraz
    Bekir Sıtkı Sezgin - Diller nice bir câh-i zenahdânina düşsün - Bayâti Araban - Hacı Sâdullah Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Dinlerim neyden bazan bir hazin sesle seni - Gazel
    Bekir Sıtkı Sezgin - Doldur getir ey sâkî-i gül-çehre piyâle - Segâh - Kazasker Mustafa İzzet Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Dökülmüş zanbak gibi perîsan leylâk gibi - Ussâk - Suphi Ziyâ Özbekkan
    Bekir Sıtkı Sezgin - Dûr etme yanından asla bendeni ey kâs-i keman - Acem Kurdî - Osep Ağa (Ebeyan 1
    Bekir Sıtkı Sezgin - Durmadan aylar geçer yıllar geçer gelmez sesin - Sûznâk - Münir Nûrettin Selçuk
    Bekir Sıtkı Sezgin - Düşer mi sânini ey şeh-i hûban - Kurdîlihicazkâr - Hacı Ârif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Düşünür hep seni rûhum düşünür bî-pâyan - Sedaraban - Şemsettin Ziyâ Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ebrûlerinin zahmi nihandır ciğerimde - Hicaz - Dede Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Efendimsin cihanda îtibârim varsa sendendir - Acem - Hacı Fâik Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Elem geçer dedik ammâ hakîkat öyle değil - Sûznâk - Fahri Kopuz
    Bekir Sıtkı Sezgin - Eşîr-i zülfünüm ey yüzü mâhim - Ussâk - Sevkî Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Etti o güzel (ahdeahd-i)vefâ müjdeler olsun - Segâh - Ebû-Bekir Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ettiğin cevri bile kendime nîmet bilirim - Hüzzâm - Cinuçen Tanrıkorur

Bekir Sıtkı Sezgin - 6 nci Bölüm...

Bekir Sıtkı Sezgin - Ey âfet-i cân-i âsık-âzâr - Pesendîde - Dede efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ey bu bahçelerde esen eski şarkılar nerdesiniz - Kurdîli Hicazkâr - Avni Anıl
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ey cemâlin pertev-endaz-ı semavatı'l ülâ - Cârgâh - Osman Fazlî Efendi 2
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ey dil heves-i vuslat-ı cânân sana düşmez - Suznak - Küçük Mehme
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ey dil ne bitmez bu âh u vâhin - Hicaz - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ey gonca-dehen hâr-i elem çânima geçti - Mâhûr - Dede Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ey gönül niçin perîsânsin beyâz kâkul gibi - Karcığar - Zeki Arif Ataergin
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ey gül ne aceb silsile-i müşk-i terin var - Nisâburek - Yusuf Ziyâ Paşa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ey gül-i nevres hezâri eyleme hicrinle zâr - Nevâ Bûşelik - Abdullah Ağa(Hâfiz Şeydâ
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ey hevâî meşreb oldun bâişi berbâdimin - Hicaz - Sevkî Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ey safâ-yi ârizından çeşme-i hürsîd âb - Sedaraban Beste - Tanbûri İzak Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ey sıra sıra dizilen serviler - Karcığar - Ahmet Mükerrem Akıncı
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ey sûh-i cefâ-pîse bırak vâz-i cefâyi - Ussâk - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Feryâd ediyor bir gül için bülbül-i şeydâ - Hüseynî - Suphi Ziyâ Özbekkan
    Bekir Sıtkı Sezgin - Fikr-i vaslın ile ağlar gece gündüz dîdelerim - Ussâk - Selânik'li Ahmet Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Fırâkinla zâlim harâb oldu can - Hicaz - Şevki Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Fırkat-ı cânan ile nâlân mi oldun ey gönül - Hüseynî Şarkı - Civan Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Fırkat-ı yâr beni yaktı dem-â-dem âh u zâr oldum - Acem Kurdî - Müâllim İsmail Hakkı Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gam-dîdeleriz sâkî sun bir dolu kab olsun - Hüzzâm - Sevkî Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Geçip hicran zamanları birer bulutmuş gibi - Nihâvend - Ercüment Berker
    Bekir Sıtkı Sezgin - Geçiyor ömr-ı hazîn sâdece cânâ diyerek - Bestenigâr - Fehmi Tokay
    Bekir Sıtkı Sezgin - Geçti zahm-i tîr-i hicrin tâ dil-i nâ-sâdima - Kurdîli Hicazkâr - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gel bezme bir seb ey nâzenînım olalım hem-dem - Acem Kurdî - Osep Ağa (Ebeyan)

Bekir Sıtkı Sezgin - 7 nci Bölüm...

Bekir Sıtkı Sezgin - Gel seninle yarın ey serv-i revân - Hicazkâr - Sâdullah Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gelmedin bir kerre güzelim - Gazel
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gelmez oldun sevdiğim hiç yanıma - Ferahnâk - Ali Salâhî Bey (Ûdî)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gerçi kıyamam iki gözüm uykuya kansın - Karcığar - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gönlüm heves-i zulf-i siyehkâre düşürdüm - Hisâr Bûşelik - Zekâî Dede
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gönlüm yine bir âtes-i hicrâna dolaştı - Nihâvend - Şeyh Edhem Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gönlüm yine ol sûh-i sitemkâre mi kaldı - Acem Kurdî - Müâllim İsmail Hakkı Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gönlümü verdim ey güzel senin rengi ruhsarına - Gazel
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gönlümün bir hâlı var ki gam değil kasvet değil - Ussâk - Emin Ongan
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gönlümün hayli zaman özge perîşanlığl var - Bayâti Araban - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gönül verdim bir civâne - Hüzzâm - Sultan III.Selim (İlhâmî)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Görmüş mü mislin âyâ zamâne - Duğâh - Hacı Fâik Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gözümden gitmiyor bir dem hayâli - Kurdîli Hicazkâr - Osman Nihat Akın
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gözünün safvetine nûruna meftûn oldum - Yeğâh - Selânik'li Ahmet Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gülbün-i îys mîdemed sâkî-i gül-izâr kû - Nevâ - İtrî (Buhûrizâde Mustafa Efendi)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Güller açıldı geldi yaz - Hüzzâm - Sultan II.Mahmut (Adlî)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Güller açmış bülbül olmuş bî-karar - Sultânî Yeğâh - Santûri Ethem Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Güllerin karşımda her an solmadan durmaktadır - Nikrîz - Cinuçen Tanrıkorur
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gülmezse yüzün goncaların kalbi kan ağlar - Karcığar - Mustafa Nâfiz Irmak
    Bekir Sıtkı Sezgin - Gülsende hezâr nağme-i dem-sâz ile mahzuz - Hicazkâr - Zekâî Dede
    Bekir Sıtkı Sezgin - Günden güne efzûn oluyor kahr ü azâbin - Sûznâk - Mehmet Eşref Efendi(Hafız)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Güzelsin bî-bedelsin nâz-perversin dil-ârâsin - Kurdî - Hacı Fâik Bey

Bekir Sıtkı Sezgin - 8 nci Bölüm...

Bekir Sıtkı Sezgin - Hâksâr ettin beni çok fırkatinle nâzenin - Segâh - Zeki Arif Ataergin
    Bekir Sıtkı Sezgin - Hâlât-i dil'i benzetemem hâlet-i sihre - Şıpıhr - Zekâî Dede
    Bekir Sıtkı Sezgin - Harâb oldu yerim yurdum otağım - Kurdîli Hicazkâr - Sevkî Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Hasret ödü yaktı ciğerim ey rûh-i âlim - Hicaz - Tanbûri Ali Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Hasret-i rûyinle giryân olduğum demdir bu dem - Hicaz - Gevrekzâde Mustafa Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Hasretle bu seb gâh uyudum gâh uyandım - Ussâk - Nevres Paşa (Vezir-Kemânî)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Hatırla ey gönül hoş geçen demi - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    Bekir Sıtkı Sezgin - Hayâl-i yâre değme girye dursun - Sabâ Zemzeme - Rif'at Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Hayli dem zencir-i zülfün aşkının meftûnuyum - Ussâk - Ebû-Bekir Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Hem sohbet-i dildâr ile meşrûr idik evvel - Pencgâh - İtrî(Buhûrizâde Mustafa Efendi)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Her bir bakışında neş'e buldum - Sûzıdıl - Tanbûri Ali Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Her kimde vardır aşk iptilâsi - Segâh - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Her seher goncalar açtıkça solan gül dökülür - Nihâvend - Avni Anıl
    Bekir Sıtkı Sezgin - Her telden (dilden) ol meh çalmıyor - Rast - Sâkır Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Her vakt-i seher bülbülü gûs eyledi ol gül - Karcığar - Suphi Ziyâ Özbekkan
    Bekir Sıtkı Sezgin - Hırâm et gülşene gûs eyle ar'ardan müdârâyi - Hicazkâr - Sâdullah Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Hırâman ol cemenlerde gel ey serv-i revânım gel - Sûzıdıl - Abdülhalim Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Hisarlı Kız (Sonbaharı bir genç kızla Hisar'larda) - Nihâvend - Yesârî Asım Arsoy
    Bekir Sıtkı Sezgin - Hüsn âlemini tuttu senin şöhret ü sânin - Suznak - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Hüsnüne şer-te-şer âlem gerçi âsıktır beyim - Buzurg - Sâdik Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - İkindi Ezanı - Hicaz Makamında
    Bekir Sıtkı Sezgin - İllallah ruhu taştı rahmet deryası - İlahi

Bekir Sıtkı Sezgin - 9 ncü Bölüm...

Bekir Sıtkı Sezgin - İltifat etti gönül bezmine cânân bu gece - Duğâh - Fehmi Tokay
    Bekir Sıtkı Sezgin - İltifatın eyledi ihyâ beni - Rast - Rif'at Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - İntizar-ı makdeminle reh-güzarın gözlerim - Acem Kürdi
    Bekir Sıtkı Sezgin - İrticali Asr-ı Şerif - Ali İmran Süresi
    Bekir Sıtkı Sezgin - İstedin de gönlümü verdim sana - Bestenigâr - Şekerci Hafız Cemil Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - İsyanım haddini geçti nideyim - Kaside
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kadir Mevlâ'm sen verirsin bu canı - Nihâvend - Avni Anıl
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kalbim kanıyor durmadan en tatlı çağında - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kalbimde açılmış dağılan bir kuru güldün - Mâhûr - İrfan Özbakır
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kalbinde yerim yoksa da çehremde izin var - Şehnaz - Fehmi Tokay
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kalblerden dudaklara yükselen sesi dinle - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kaldı âtesler içinde yine sevdâli serim - Ussâk - Hânende Karabet
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kaldı yollarda bu seb âsıkının dideleri - Kurdîli Hicazkâr - Hâfiz Yusuf Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kanı yâd-i lebinle hûn-i dil-nûs ettiğim demler - Sûzıdıl - Tanbûri Ali Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kapılır her gören ol sûh-i cihan-âsûbu - Sûznâk - Küçük Mehmet Ağ
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kaside
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kemân-i aşkını çekmek o sûhun hayli muskilmiş - Sûzıdılârâ - Sultan III.Selim
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kim görse seni aşkına hasr-ı emel eyler - Dilkeshâverân - Zeki Arif Ataergin
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kime hâlim diyeyim kime feryâd edeyim - Acem Aşîran - Fâize Ergin
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kimseler gelmez senin feryâd-i âtes-bârina - Ussâk - Sevkî Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kimseyi böyle perîsân etme Allah'im yeter - Hicaz - Alâeddin Yavaşça

Bekir Sıtkı Sezgin - 10 ncü Bölüm...

Bekir Sıtkı Sezgin - Kimseyi böyle perîsân etme Allah'im yeter - Hicaz - Alâeddin Yavaşça
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kul oldum bir cefâkâre cihan bağında gül-femdir - Hicaz - İbrâhim Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kurban olayım gamzene bir kez nazar eyle - Hüzzâm - Hacı Fâik Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Kûyinde figanımla acep gûlgûle yok mu - Rast - Mandoli Artin
    Bekir Sıtkı Sezgin - Levm eder tâ hasredek gönlüm bana - Rast - Hacı Fâik Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Leyl olur ki hüzn içinde her nefes bir âh olur - Acem Kurdî - Kaptanzâde Ali Rizâ Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Leylâ acep neden ses vermiyor feryâdima - Hicazkâr - Sâdeddin Kaynak
    Bekir Sıtkı Sezgin - Mahrûm-i sevkim rûhum pür ahzân - Kurdîlihicazkâr - Rahmi Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Mahveder her neş'eyi uftâdelik dildâdelik - Acem Aşîran - Neyzen Rizâ Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Mahzûn ise dil anda safâ cilveğer olmaz - Nihavend - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Meclis-i meyde sâkıyâ bana ne gül ne lâle var - Nikrîz - Kassamzâde Mehmet Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Mecnun gibi Leylâ diyerek aşkına kandım - Gazel
    Bekir Sıtkı Sezgin - Meğer çok sevilenler bir gün unutulurmuş - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
    Bekir Sıtkı Sezgin - Merhem koyup onarma sînemde kanlı dağı - Acem Aşîran - Sadettin Kaynak
    Bekir Sıtkı Sezgin - Meyhâne mi bu bezm-i tarabhâne-i Cem mi - Ussâk - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Meyler süzülsün meydâna gelsin - Nihâvend - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Mü'tâd edeli giryeyi zevkle hevesim yok - Yeğâh - Sevkî Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Mûy-i julidem oluptur serde anka lânesi - Rast Şarkı - Sâkır Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Mustâk-i cemâlin gece gündüz dil-i şeydâ - Sûznâk - Dede Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Nâ-mürâdim tâlı'im âvâredir - Nihâvend - Hacı Fâik Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Nâr-i aşkınla senin ey nev-civan - Nihâvend - Rif'at Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Nâr-i fırkat sûlepâs oldukça sînem dağlıyor - Bayâti Şarkı - Mahmut Çelâleddin Paşa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Nâz etse n'ola cihâne ol gül - Şehnaz Bûşelik - Zekâî Dede
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ne bahtımdır ne yâr-i bî-amandır - Hicaz - Şemsettin Ziyâ Bey

Bekir Sıtkı Sezgin - 11 nci Bölüm...

Bekir Sıtkı Sezgin - Nedir bu hâletin ey meh-cemâlim - Hüseynî Şarkı - Sevkî Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Nedir mürâd-i dil-i kûy-i yâri biz biliriz - Hacı Sâdullah Ağa - Sedaraban Ağır Semâî -
    Bekir Sıtkı Sezgin - Neler çektim neler cânân elinden - Ussâk - Lem'î Atlı
    Bekir Sıtkı Sezgin - Nerdesin sînemde ateş ufku sardı mâh-tâb - Sûznâk - Zeki Arif Ataergin
    Bekir Sıtkı Sezgin - Nesin sen a güzel nesin hûrî mi ya melek misin - Sûznâk - Dede Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Neş'eyâb-i lûtfun olsun bu şer-i şûrîdemiz - Hüzzâm - Hâfiz Osman Efendi(Musul'lu)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Nev-bahar-ı vuslatin başsın deyû ilk ayına - Hicaz - Lem'î Atlı
    Bekir Sıtkı Sezgin - Nev-hırâmim sana meyleyledi can bir dil iki - Rast - Dilhayat Kalfa(Hanım)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Neyleyim biçare dîl ey câm-i kâr - Dilkeshaverân
    Bekir Sıtkı Sezgin - Nice doyunca görem sen gibi nâzik-bedeni - Dilkeshâverân - Zekâî Dede
    Bekir Sıtkı Sezgin - Nihâl-i gülşen-i hüsn-i ezelsin - Sûznâk - Emin Ongan
    Bekir Sıtkı Sezgin - Nihan ettim seni sînemde - Sultanı Yegah - İsmail Dede Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Nîmet-i vaslın için ey gönce-leb - Bayâti Araban - Hâsim Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - O gözler siyah gözler - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    Bekir Sıtkı Sezgin - O güzel basını göğsüme koysan - Kurdîli Hicazkâr - Osman Nihat Akın
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ol gülün gülzâr-i hüsnü bâd-i mihnet bulmasın - Bayâti - Zekâî Dede
    Bekir Sıtkı Sezgin - Olmaz dilim elemden bir dem tehî vu hâlî - Ussâk - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Olsa âlem resk-i gülzâr-i İrem - Hüzzâm - Hacı Fâik Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ömrüm artar sana baktıkça perestisle benim - Hicaz - Bîmen Şen
    Bekir Sıtkı Sezgin - Ömrümüzün son saati çalmadan gel ne olur - Hüzzâm - Avni Anıl
    Bekir Sıtkı Sezgin - Önüme bir cebel düştü - Hicaz-ı Ussâk
    Bekir Sıtkı Sezgin - Pâdışâh-i isvesin iklim-i hüsn ü ân senin - Ussâk - Halifezâde Tâhır Efendi

Bekir Sıtkı Sezgin - 12 nci Bölüm...

Bekir Sıtkı Sezgin - Pek müztaribim ey gül-i ter zahm-i dilimden - Acem Kurdî - Hasan Fehmi Mütel
    Bekir Sıtkı Sezgin - Pek sevdim efendim seni gâyetle beğendim - Duğâh - Hacı Fâik Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Piyâle elde ne dem bezmime habîb gelir - Yeğâh - Dellalzâde
    Bekir Sıtkı Sezgin - Potpori - Klasik Türk Sazları Beşlisi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Rahat bulamam ney gibi zâr eylemeyince - Bayâti Bûşelik - Zekâî Dede
    Bekir Sıtkı Sezgin - Rühlerin seyredelim berk-i gül-i ter yerine - Acem - Amâ Kadri Efendi )
    Bekir Sıtkı Sezgin - Rûz u seb âh eylemekten câk-câk oldum yeter - Suznak - Küçük Mehmet Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Rüyâ gibi uçan yıllar biraz durun durun biraz - Hicaz - Avni Anıl
    Bekir Sıtkı Sezgin - Sabâ ki dest ura ol zülfe muşkinâb kokar - Enfî Hasan Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Sabah olsun ben şu yerden gideyim - Mâhûr - İbrâhim Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Saçın bükümleri gönül bağıdır - Hüseynî - Hâfiz Yusuf Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Saçlarıma ak düştü sana ad bulamadım - Bûşelik - Sadettin Kaynak
    Bekir Sıtkı Sezgin - Sanma derd-ı hasretinle gözlerimdir ağlayan - Hicazkâr - Zeki Arif Ataergin
    Bekir Sıtkı Sezgin - Sebep ne bakmıyor yârim yüzüme - Bayâti - Markar Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Semt-i dildâre bu demler güzerin var mı sabâ - Sabâ - Suphi Ziyâ Özbekkan
    Bekir Sıtkı Sezgin - Sen gitgide bir âfet-i devrân olacaksın - Kurdîli Hicazkâr - Yesârî Asım Arsoy
    Bekir Sıtkı Sezgin - Sen saçlarıma koşan aklar gibisin - Hicaz - Avni Anıl
    Bekir Sıtkı Sezgin - Seni andım yine kalbimde derin bir sizi var - Rast - Drama'lı Hasan Hasgüler
    Bekir Sıtkı Sezgin - Seni arzu eder bu dîdelerim - Ussâk Şarkı - Lem'î Atlı
    Bekir Sıtkı Sezgin - Sensiz benim hâlim ne olacak iki gözüm - Hüzzâm - Yesârî Asım Arsoy
    Bekir Sıtkı Sezgin - Sensiz cihanda âsıka işret revâ midir - Ferahnâk - Zekâî Dede

Bekir Sıtkı Sezgin - 13 ncü Bölüm...

Bekir Sıtkı Sezgin - Serde hevâ-yi kâkul dilde hayâl-i cânan - Sûznâk - Zekâî Dede
    Bekir Sıtkı Sezgin - Serde sevdâ dilde gam sînemde peykân-i keder - Hüseynî Şarkı - Nikogos Ağa
    Bekir Sıtkı Sezgin - Sevdi bu gönül seni yaman eylemedi - Şehnaz - Dede Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Seven yok sevdiğim dil-hûn eder çok - Hüseynî - İsmail Baha Sürelsan
    Bekir Sıtkı Sezgin - Severim çân u gönülden seni tersâ çiçeğim - Hicaz - Sevkî Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Sevmişim bir kadd-i mevzûn - Sûzıdıl - Suyolcuzâde Sâlih Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Sevmişti gönlüm bir nev-nihâlı - Sûzıdıl - Hasan Fehmi Mütel
    Bekir Sıtkı Sezgin - Solsan da sararsan yine gül-penbe dehensin - Hicaz - Mısır'li İbrâhim Efendi(Ûdî)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Sonbaharı bir genç kızla Hisar'larda - Nihâvend - Yesârî Asım Arsoy
    Bekir Sıtkı Sezgin - Şöyle git ağlanacak hâlini dildâre gönül - Bestenigar - Sâdettin Kaynak
    Bekir Sıtkı Sezgin - Söyletme beni çânım efendim kederim var - Ferahnâk - Zekâî Dede
    Bekir Sıtkı Sezgin - Sunar bir câm-i memlû bin tehî peymâneden sonra - Hüzzâm - Fahri kopuz
    Bekir Sıtkı Sezgin - Sunbul-i zülfün döküp gerdânina - Duğâh - Hacı Fâik Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Sâh-i merdanın âvâzı turna derler bir küstadır - Acem Kurdî
    Bekir Sıtkı Sezgin - Şaşmışam vasfında eyâ - Gazel
    Bekir Sıtkı Sezgin - Şebnem gibi saçılsın hûn-i esk-i pür-revânım - Hüseyni - Zaharya
    Bekir Sıtkı Sezgin - Tal'atın devr-i kamerde mihri âlem-tâb eder - Hüseynî - Zaharya
    Bekir Sıtkı Sezgin - Talih bana küsmüş mü - Bayâti Şarkı
    Bekir Sıtkı Sezgin - Taştı rahmet deryası - Ussâk - İlahi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Tecellâyi Cemâlinden Habibim (Kaside)

Bekir Sıtkı Sezgin - 14 ncü Bölüm...

Bekir Sıtkı Sezgin - Terkeyledi gerçi beni ol mâh-cemâlim - Hicaz - Zaharya
    Bekir Sıtkı Sezgin - Tutuldu dâm-i zulf-i yâre gönlüm - Ussâk - Rif'at Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Usandırdım mı âyâ gül-cemâli arz-ı hâlimle - Hüzzâm - Müâllim İsmail Hakkı Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Uykudan artık uyan - Hicaz - Ahmet Arifî Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Uyur dâim uyanmazdı benim baht-i siyehkârim - Nihâvend - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Var mı cânâ derd-ı aşkın çâresi - Hicaz - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Varalım kûy-i dil-ârâya gönül Hû diyerek - Hüseynî Şarkı - Fehmi Tokay
    Bekir Sıtkı Sezgin - Yâ Rab beni sen hâl-i perîsâna düşürme - Nevâ - Cinuçen Tanrıkorur
    Bekir Sıtkı Sezgin - Yağmur Duası (Kurumuş topraklar gibiyim ) - Kurdîli Hicazkâr - Avni Anıl
    Bekir Sıtkı Sezgin - Yandıkça oldu sûzan kalb-i serer-fesânım - Sûzıdıl - Tanbûri Ali Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Yandıkça oldu sûzan kalb-i serer-fesânım - Sûzıdıl - Tanbûrî Ali Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin - Yâr olmayıcak câm-i safâyi çekemez dil - Hisâr Bûşelik - Zekâî Dede
    Bekir Sıtkı Sezgin - Yemen ellerinden beri gelirken Turnalar Ali'yi görmediniz mi - Evc Hûzî
    Bekir Sıtkı Sezgin - Yine gurbet bu ne hasret
    Bekir Sıtkı Sezgin - Yoksun yine ben pür ateş-i aşkınla harabim - Gazel
    Bekir Sıtkı Sezgin - Yüklüyüm dertlerden yana - Bayât - Yusuf Nalkesen
    Bekir Sıtkı Sezgin - Yüz yıl o güzel gözlere baksam yine kanmam - Sûzıdıl - Yesârî Asım Arsoy
    Bekir Sıtkı Sezgin - Zaman olur ki ânin hacle-i visâlinde - Hüseynî - Lem'î Atlı

Bekir Sıtkı Sezgin - 15 nci Bölüm...

Bekir Sıtkı Sezgin - Bahar bitti güz bitti - Nihâvend - Sâdeddin Kaynak
    Bekir Sıtkı Sezgin - Dost ayağı tâzulu (Suzidil durak)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Tasdî edeyim yâri biraz da şuhânimle - Hicaz - Hacı Arif Bey
    Bekir Sıtkli Sezgin - Va'd et bana artık bu benim son çilem olsun - Evc - Sâdi Işılay
    Bekir Sıtkı Sezgin - Zannetme seni şimdi görüp gönlümü verdim - Duğâh - Hâfiz Hüsnü Efendi (Enderûnî)
    Bekir Sıtkı Sezgin - Zehrinde şifa var dediler içmeye geldim - Gazel
    Bekir Sıtkı Sezgin - Zevkin ne işe şöyle hiçâb eyleme benden - Sûznâk - Manyasîzâde Refik Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Zincir-i aşkın dil bestesiyim - Segâh - Hacı Fâik Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Zulf-i zer-târina bağlandı hayâtim emelim - Hicaz - Müâllim İsmail Hakkı Bey
    Bekir Sıtkı Sezgin - Zülfündedir benim baht-i siyâhim - Bûşelik - Dede Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin & S.Mutlu Akbulut - Kederden mi neden bilmem sararmış reng-i ruhsârin - Hicaz - Nasib'in Mehmet Yürü
    Bekir Sıtkı Sezgin & S.Mutlu Akbulut - Şu karşıkı dağda bir yeşil çadır - Hicaz - Dede Efendi
    Bekir Sıtkı Sezgin & Serap Mutlu - Baharın zamâni geldi a canım - Hicaz - Dede Efendi

En son zeki39 tarafından Cuma Nis. 15, 2022 10:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    Seheryeli
    Seheryeli
    Yönetici
    Yönetici

Reb gücü : 18681
    Rep poani : 42

Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki Empty Geri: Bekir Sitki Sezgin Arsivi - 15 Bölüm - 307 Sarki

Mesaj tarafından Seheryeli Ptsi Kas. 19, 2012 2:38 pm

Cookkkkk güzel. Hangi paylasimiza tesekkür etsem bilemedim. Emeklerinize saglik Abim.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 6:13 pm