Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Abdullah papur 86 Full Album- Türkü-THM
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyC.tesi Mayıs 11, 2024 9:31 pm tarafından deprem35

» Belkis Akkale - 28 Full albüm...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyCuma Mayıs 10, 2024 3:13 pm tarafından ERVAN AYDIN

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:07 pm tarafından duzali

» Ziynet Sali 22 full albüm
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:03 pm tarafından xmetinx

» Selami Sahin - 33 Albüm...9 adet 45 lik-24 Albüm...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyPaz Nis. 28, 2024 11:03 am tarafından xmetinx

» Zülfü Livaneli 45 Album...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyPerş. Nis. 18, 2024 2:39 am tarafından erkahya

» Tufan Altas 23 Full Albüm...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 9:41 pm tarafından can181806

» Prime Сasual Dating - Real Women
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptySalı Nis. 16, 2024 9:01 am tarafından dmc_xx

» Ayse Tunali 18 Full albüm
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:58 pm tarafından xmetinx

» Türk Sanat Müzigi Klasikleri - Bizim Sarkilarimiz - 4 Box 12 Albüm
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:42 pm tarafından xmetinx

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 2:49 pm tarafından leony

» Jet-Li - Cehennem Silahi 4-Lethal.Weapon4.- 1998 DVDRip.TR.Dublaj
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyÇarş. Mart 27, 2024 8:41 am tarafından ali_01

» Behiye Aksoy 46 Full Album...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptySalı Mart 26, 2024 10:08 am tarafından leony

» Güler Isik 25 Full albüm....
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyPaz Mart 24, 2024 2:53 pm tarafından komando

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyCuma Mart 22, 2024 8:11 am tarafından xmetinx

» Abdülkadir Şehitoğlu - 9 Full albüm - Enstrümantal
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyPerş. Mart 21, 2024 11:21 am tarafından xmetinx

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptySalı Mart 19, 2024 11:09 am tarafından rakasan

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

» Gülcihan Koç 22 Full albüm...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyC.tesi Mart 09, 2024 3:34 pm tarafından rakasan

» Trt Türk Yediveren müzik serisi 32 Bölüm -Tsm - Türkü , Özgün , Arabes
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm EmptyC.tesi Mart 09, 2024 11:00 am tarafından matkap98

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Ikon10Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Ikon10Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Ikon10 
zeki39 (2431)
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Ikon10Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Ikon10Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
xmetinx (54)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm UuBZYL

Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm

zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Reb gücü : 6255
    Rep poani : 40

Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm

Mesaj tarafından zeki39 C.tesi Kas. 17, 2012 1:11 am

Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm

Celâl Abaci - 1. Bölüm...

Celâl Abaci - Aklimi basimdan aldi gözlerin - Nihâvend - Ferit Sidal
    Celal Abaci - Aliverin baglamami çalayim (Kahve olsam) - Hüzzâm Türkü
    Celâl Abaci - Andikça geçen günleri hasretle derinden - Sultânî Yegâh - Lem'î Atli
    Celâl Abaci - Arabaya tas koydum ben bu yola bas koydum - Hüzzâm Sarki
    Celal Abaci - Ariyor gözlerim her zaman seni sariyor kalbimi bir sevda seli - Ilkan San
    Celâl Abaci - Âsikindan sen nasil biktin neden ettin telâs - Ussâk - Mehmet Yürü (Nasib'in)
    Celâl Abaci - Ask nedir nasildir bilen var mi - Nihâvend - Avni Anil
    Celâl Abaci - Ask yolunda bagri yanik yolcular - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
    Celâl Abaci - Askin beni yillarca helâk etti efendim - Sûzidil - Metin Everes
    Celâl Abaci - Askin içimde rüyâ kalbimde duya duya - Rast - Irfan Özbakir
    Celâl Abaci - Ayri düstüm sevgilimden dünyâ bana dar oldu - Sûznâk - Yesârî Asim Arsoy
    Celâl Abaci - Beklerim yolunu gözlerim aglar - Hicaz - Sâdi Hosses
    Celâl Abaci - Belki bir sabah geleceksin lâkin vakit geçmis olacak - Rast - Sekip Ayhan Özisik
    Celâl Abaci - Ben aglarim eller güler - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Celâl Abaci - Ben küskünüm felege düstüm bitmez çileye - Rast - Baki Duyarlar
    Celâl Abaci - Bilmiyordum bir bakista mest edermis gözlerin - Hüzzâm - Sedat Oytun
    Celâl Abaci - Bir eylül getirdi sevgini bana içime bir ates düstü ki sorma - Nihâvend - Avni Anil
    Celâl Abaci - Bir kus olsam uçuversem yücelerden ben - Hüzzâm - Cemâlettin Turan
    Celâl Abaci - Bir nigâh et ne olur hâlime ey gonce-dehen - Hicaz - Sekerci Cemil Bey

Celâl Abaci - 2. Bölüm

Celâl Abaci - Bir yaz yagmuru gibi geçiverdi askimiz - Hicaz - Zeki Müren
    Celâl Abaci - Can suyum - Ussâk - Celâl Abaci
    Celâl Abaci - Çatilmis kaslarinla kime düsman gibisin - Hicaz - Yusuf Nalkesen
    Celâl Abaci - Çiçekleri takarsin bahar gibi kokarsin - Rast - Suphi Idrisoglu
    Celâl Abaci - Çok kostum ardindan biraz da sen kos - Hicaz - Ferhat Sarimsak
    Celâl Abaci - Demedim hicrânimi ellere yarar diye - Hicaz - Sükrü Tunar
    Celâl Abaci - Dinecek sanma bir gün kalbindeki yaralar - Hüzzam - Selahattin Inal
    Celâl Abaci - Dün Göztepe'nin nes'eli bir alemi vardi - Nihâvend - Teoman Alpay
    Celâl Abaci - Elvedâ gençligim elvedâ ey hâtiralar - Muhayyer Kürdi - Yildirim Gürses
    Celâl Abaci - Ey benim endâmi güzel bakisi nurdan günesim - Ussâk - Celâl Abaci
    Celâl Abaci - Ey hüsn-i cemâl âleme sen darb-i meselsin - Hüzzâm - Ahmet Irsoy(Zekâîzâde)
    Celâl Abaci - Findikli bizim yolumuz - Ussâk Türkü
    Celâl Abaci - Gece sâhilden açip sandali enginlere biz - Nihâvend - Serif Içli
    Celâl Abaci - Gemim gidiyor bastan - Ussâk - Sadettin Kaynak
    Celâl Abaci - Gittin de biraktin beni aylarca kederde - Hicaz - Münir Nûrettin Selçuk
    Celâl Abaci - Gönlüm yarali bilmiyorum yâr bana n'oldu - Hicaz - Kadri Sençalar
    Celâl Abaci - Gönlüme gir dog günesim - Ussâk - Yilmaz Yüksel
    Celâl Abaci - Gönlümün bir hali hali var ki gam degil kesvet degil - Ussak - Emin Ongan
    Celâl Abaci - Gönlümün sarkisini gözlerinde okurum - Hicaz - Muzaffer Ilkar
    Celâl Abaci - Gönül durup dururken bir güle uçtu kus gibi - Hüzzâm - Sükrü Tunar

Celâl Abaci - 3. Bölüm..

Celâl Abaci - Gönül hun oldu sevkinle boyandim ya Resulallah - Tâhir (Ilahi) - Celâl Abaci
    Celâl Abaci - Gözlerin gözümde elin elimde yüregim seninle hep huzur bulsun - Nihâvend - Celal Abaci
    Celâl Abaci - Gözü safak agzi bahar (Kadin her yasta güzeldir) - Muhayyer Kürdî - Osman Babuscu
    Celal Abaci - Gurbet elde her aksam batti bagrimda günes - Hüzzâm Sükrü Tunar
    Celâl Abaci - Hasretle yanan kalbime yetmez gibi derdim - Sûznâk - Emin Ongan
    Celâl Abaci - Hatirla mâzî-i mes'udu sen de ben gibi yan - Nihâvend - Münir Nûrettin Selçuk
    Celal Abaci - Hayat gençlik boyunca bir askin rüyasidir - Sultânî Yegâh - Münir Nûrettin Selçuk
    Celâl Abaci - Hiç düsmedi dilimden ne hatiran ne adin - Ussak - Yildirim Gürses
    Celâl Abaci - Içimde kim vardir bir bilebilsen - Hüzzâm - Yusuf Nalkesen
    Celal Abaci - Istanbul'dan Üsküdar'a yol gider - Muhayyer Türkü
    Celâl Abaci - Kadin bir gül ask bir mevsim tez geçer - Hüzzâm - Selahattin Inal
    Celâl Abaci - Kalacak sanma bu çagin bu güzellik solacak - Bayâti Araban - Zeki Arif Ataergin
    Celâl Abaci - Kalbimde ask atesi var geziyorum diyar diyar - Rast - Irfan Özbakir
    Celâl Abaci - Kalbimi bezlederim minnet ü zevkle dilesen - Ussâk - Sükrü Tunar
    Celâl Abaci - Kalenin bedenleri koyverin gidenleri - Türkü
    Celâl Abaci - Kaybolan yillarim gençligim nerde - Rast - Suphi Idrisoglu
    Celâl Abaci - Kurumus topraklar gibiyim öyle unutulmus öy le yoksun - K.Hicazkar - Avni Anil
    Celâl Abaci - Mehtapta geçen bir gecenin hâtirasindan - Hüseynî - Ridvan Lâle
    Celâl Abaci - Mesesiz daglarda meleyen kuzu - Hicaz - Kadri Sençalar
    Celâl Abaci - Mihrâbim diyerek sana yüz vurdum - Nihâvend - Avni Anil
    Celâl Abaci - Mükedder derd-i peyderpeyle simdi - Rast - Haci Arif Bey

Celâl Abaci - 4. Bölüm..

Celâl Abaci - Ne bildim kiymetin ne bildin kiymetim - Nihâvend - Alâeddin Yavasça
    Celâl Abaci - Ne bir çiçek koparmistim ne bir kalpte yer almistim (Can suyum) - Ussâk - Celâl Abaci
    Celâl Abaci - Ne emel kaldi gönülde ne de askin sesi var - Ussâk - Necla Özmen
    Celâl Abaci - Ne günes ne ates yakan sensin vefâsiz - Hüzzâm - Suat Yildirim
    Celâl Abaci - Ne yaptim kendimi nasil aldattim - Ussâk - Sadettin Kaynak
    Celâl Abaci - Ne yesil ne siyah ne toz pembedir - Hicaz - Hüseyin Gökmen
    Celâl Abaci - Nerde benim yazim nerde baharim - Nihâvend - Celâl Abaci
    Celal Abaci - Nev-baharin en güzel leylinde sendin dinleyen - Muhayyer - Bimen Sen
    Celâl Abaci - Nuru sensin kalbimin - Nihâvend - Celal Abaci
    Celal Abaci - Ölürsem yaziktir sana kanmadan - Hüzzâm - Hayri Yenigün
    Celâl Abaci - Ömrümüzün son demi sonbaharidir artik- Hüzzâm - Selâhattin Altinbas
    Celâl Abaci - Ömrün bu hazan mevsimi hep âh ile geçti - Rast - Yektâ Akinci
    Celal Abaci - Öyle bir göz süzdün öyle bir baktin - Kürdi - Osman Babusçu
    Celâl Abaci - Öyle dudak büküp hor gözle bakma - Kürdîli Hicazkâr - Avni Anil
    Celâl Abaci - Pismân olur da bir gün dönersen bana geri - Hüzzâm - Irfan Özbakir
    Celâl Abaci - Rüzgar gibi gelip geçse de zaman (Sevgilim benim) - Muhayyer Kürdî - Osman Babusçu
    Celâl Abaci - Sabah yillardan beri ilk defa oldu bence - Nihâvend - Zeki Duygulu
    Celâl Abaci - Sanki sen nagmesin seslere aktin güzelim - Sultânî Yegâh - Celâl Abaci
    Celâl Abaci - Sanma ki vefasiz unuttum seni - Kürdî - Celâl Abaci

Celâl Abaci - 5. Bölüm...

Celâl Abaci - Sen derde deva gönle sefa bahtima yarsin - Hüzzâm - Celal abaci
    Celâl Abaci - Sen ey serv-i revân ruhsâri gülgûn - Ussâk - Ali Bey
    Celâl Abaci - Sen gülersin gül gibi ben bülbül-i nâlâninam - Bayâti Araban - Celâl Abaci
    Celâl Abaci - Sen kimseyi sevemezsin sevmeyeceksin - Nihâvend - Kâmuran Yarkin
    Celâl Abaci - Sen olmasaydin eger aska inanmazdim - Hüzzâm - Yesârî Asim Arsoy
    Celâl Abaci - Seneler ne olur üstüme gelmeyin - Hicaz - Erdogan Berker
    Celâl Abaci - Sensiz geçen seneler neler çektim ben neler - Hicaz - Celal Abaci
    Celal Abaci - Sevenlerin kadrini anlayan var bilen var - Hüzzâm - Ünal Narçin
    Celâl Abaci - Sevgimizin askimizin üstünden sene geçti mevsim geçti (Maziye Hasret) - Hicaz - Sadettin Öktenay
    Celâl Abaci - Sonbahar goncasi mi gögsündeki gül - Sûznâk - Mustafa Nâfiz Irmak
    Celâl Abaci - Söyle derdini kaç yil çekecek bu dertli basim - Hicaz - Hüseyin Mayadag
    Celâl Abaci - Söz verirsin severek bekletirsin üzerek - Muhayyer Kürdî - Necdet Tokatlioglu
    Celâl Abaci - Vefasiz (Sanma ki vefasiz unuttum seni ) - Kürdî - Celâl Abaci
    Celâl Abaci - Yâdimda o sevdâli yesil didelerin var - Muhayyer - Sükrü Tunar
    Celâl Abaci - Yemeni baglamis telli basina - Nihâvend Türkü - Ali Ulvi Baradan
    Celâl Abaci - Yemin ettim bir kere dönmem geri bunu bil - Rast - Selâhattin Inal
    Celâl Abaci - Yillari durduracak günesi dogduracak - Nihâvend - Necdet Tokatlioglu
    Celâl Abaci - Yine bir yaz gecesi gittin benden habersiz - Ussâk
    Celâl Abaci & Elif Güresçi - Gelin alayi (Aglaya aglaya giderim diyor ) - Hüzzâm - Avni Anil
    Celâl Abaci & Güler Basu Sen - Gidecegim gurbet eldir ya gelinir ya gelinmez - Muhayyer Türkü

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 10:46 am