Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:07 pm tarafından duzali

» Ziynet Sali 22 full albüm
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:03 pm tarafından xmetinx

» Selami Sahin - 33 Albüm...9 adet 45 lik-24 Albüm...
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyPaz Nis. 28, 2024 11:03 am tarafından xmetinx

» Zülfü Livaneli 45 Album...
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyPerş. Nis. 18, 2024 2:39 am tarafından erkahya

» Tufan Altas 23 Full Albüm...
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 9:41 pm tarafından can181806

» Prime Сasual Dating - Real Women
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptySalı Nis. 16, 2024 9:01 am tarafından dmc_xx

» Ayse Tunali 18 Full albüm
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:58 pm tarafından xmetinx

» Türk Sanat Müzigi Klasikleri - Bizim Sarkilarimiz - 4 Box 12 Albüm
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:42 pm tarafından xmetinx

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 2:49 pm tarafından leony

» Jet-Li - Cehennem Silahi 4-Lethal.Weapon4.- 1998 DVDRip.TR.Dublaj
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyÇarş. Mart 27, 2024 8:41 am tarafından ali_01

» Behiye Aksoy 46 Full Album...
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptySalı Mart 26, 2024 10:08 am tarafından leony

» Güler Isik 25 Full albüm....
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyPaz Mart 24, 2024 2:53 pm tarafından komando

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyCuma Mart 22, 2024 8:11 am tarafından xmetinx

» Abdülkadir Şehitoğlu - 9 Full albüm - Enstrümantal
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyPerş. Mart 21, 2024 11:21 am tarafından xmetinx

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptySalı Mart 19, 2024 11:09 am tarafından rakasan

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

» Gülcihan Koç 22 Full albüm...
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyC.tesi Mart 09, 2024 3:34 pm tarafından rakasan

» Trt Türk Yediveren müzik serisi 32 Bölüm -Tsm - Türkü , Özgün , Arabes
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyC.tesi Mart 09, 2024 11:00 am tarafından matkap98

» Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyÇarş. Mart 06, 2024 11:32 pm tarafından JUDAG

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... EmptyÇarş. Mart 06, 2024 10:16 pm tarafından Sniper001

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... Ikon10Tanbûri Erol Sayan Besteleri... Ikon10Tanbûri Erol Sayan Besteleri... Ikon10 
zeki39 (2431)
Tanbûri Erol Sayan Besteleri... Ikon10Tanbûri Erol Sayan Besteleri... Ikon10Tanbûri Erol Sayan Besteleri... Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
xmetinx (54)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Tanbûri Erol Sayan Besteleri... UuBZYL

Tanbûri Erol Sayan Besteleri...

zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Reb gücü : 6255
    Rep poani : 40

Tanbûri Erol Sayan Besteleri... Empty Tanbûri Erol Sayan Besteleri...

Mesaj tarafından zeki39 Çarş. Kas. 14, 2012 12:26 am

Tanbûri Erol Sayan Besteleri...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Share-Online"dan albümleri nasil indireceksiniz?
    Albüm linkine tiklayin..Acilan Linksave sayfasinda sagdaki tek olan V harfine tiklayin..
    Gelen Share-Online sayfasindan da sol asagidaki >>kostenlos weiter<< yazisina tiklayin.,
    Gelen sayfadan sagdaki bosluga gördügünüz rakamlari-harfleri yazin solundaki büyük pembe ok"a tiklayin(>>Captcha überprüfen<<) albümü indirin...
    Albümler arasinda bekleme süresi yoktur..Hizli bir sekilde arka arkaya albümleri indirebilirsiniz..

Sorunsuz bir sekilde albümleri indirmek isterseniz premium üyelik almaniz tavsiye edilir..
    Lütfen Tiklayiniz...
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Share-online...
    uploaded.to...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Tanbûri Erol Sayan Besteleri... 17540464404bc701ea344e6
    Rar sifresi - derya

Erol Sayan Besteleri 1. Bölüm...

Ahat Uruk - Aylardir gül yüzünü göremez oldum senin - Sûznâk - Erol Sayan
    Ahat Uruk - Kadehinde zehir olsa ben içerim bana getir - Muhayyer Kürdî - Erol Sayan
    Ahat Uruk - Ömrümüzün bahari birlikte geçsin - Askefzâ - Erol Sayan
    Ahmet Bölen - Her halinle her seyinle güzelsin - Muhayyer - Erol Sayan
    Ahmet Hossöyler - Seni ne çok sevdigimi söylesemde bilemezsin - Bayati - Erol Sayan
    Akif Özüsen - Bag gölgelenir güller açar bülbül öterken - Nihâvend - Erol Sayan
    Akif Özüsen - Ey gönül derdin nedir - Hicazkâr - Erol Sayan
    Akin Ugur - Gül yüzünde güller solsa aglarim - Kürdîli Hicazkâr - Erol Sayan
    Alâeddin Yavasça - Yoksun diye bahçemde çiçekler açmiyor bak - Rast - Erol Sayan
    Ali Osman Akkus - Açilir gonca gül yâr seni sevse bülbül yâr - Segâh - Erol Sayan
    Alp Arslan - Mevsimler yas tutup güller aglasin - Ussâk - Erol Sayan
    Asuman Aslim Görgün - Hep aglatti beni kaderim - Nihâvend - Erol Sayan
    Ayfer Er - Kalbe dolan o ilk bakis unutulmaz unutulmaz - Nihâvend - Erol Sayan
    Ayla Büyükataman - Ömrümüzün bahari birlikte geçsin - Askefzâ - Erol Sayan
    Ayse Inak Ekiz - Seni ne çok sevdigimi söylesem de bilemezsin - Bayâti - Erol Sayan
    Ayse Tas - Bana bir ask masalindan sarkilar söyle - Bûselik - Erol Sayan
    Ayse Tas - Geçsin günler haftalar aylar mevsimler yillar - Rast - Erol Sayan
    Ayse Tas - Isil isil gözlerinde siyah saçin rengi mi var(Cici Kiz) - Nihâvend, - Erol Sayan
    Ayse Yazgan Batigün - Su gönlümü yaralayan (Sizden biri) - Nihâvend - Erol Sayan
    Bekir Ünlüataer - Güle sorma o bilmez aski sevdâyi nes'eyi - Sabâ - Erol Sayan
    Belgin Gök - Kalbe dolan o ilk bakis unutulmaz unutulmaz - Nihâvend - Erol Sayan
    Belkis Dikmen - Kordon boyu seyrine düstü titret efem vur dizin üstüne - Rast - Erol Sayan
    Cengizhan Sönmez - Ben çölde kalmis bir ask-zedeyim - Muhayyer Kürdi - Erol Sayan
    Elif Güresçi - Güllerin rengine bir bak degme bülbül aglasin - Nihâvend - Erol Sayan
    Elif Özer - Gül yüzünde güller solsa aglarim - Kürdîli Hicazkâr - Erol Sayan
    Esma Basbug - Beni reddetse de tavrin bilirim özler için - Acem Kürdî - Erol Sayan

Erol Sayan Besteleri 2. Bölüm...

Fatma Arslanoglu - Ask denilen atese yanalim mi - Rast - Erol Sayan
    Gönül Aköz - Etti eser ask cânima - Bûselik - Erol Sayan
    Gülsen Bakoglu - Hep sen geleceksin diyerek bos biraktim kalbimi - Nihâvend - Erol Sayan
    Gülsen Bakoglu - Petek petek bal gibisin çiçek çiçek dal gibisin - Mâhûr - Erol Sayan
    Ibrahim Sekerefe - Bir dünya yarattim yalniz ikimiz için - Hicaz - Erol Sayan
    Inci Çayirli - Ey gönül derdin nedir - Hicazkâr - Erol Sayan
    Mehmet Safak - Dertli ne aglayip gezersin burda - Gülizar - Erol Sayan
    Melihat Gülses - Kalbe dolan o ilk bakis unutulmaz unutulmaz - Nihâvend - Erol Sayan
    Metin Everes - Tad verse de costurmuyor ruhlari (Eski sarap eski sarki) - Ussâk - Erol Sayan
    Nermin Demirçay - Gördügüm her çiçekte meneksede sen varsin - Nihâvend - Erol Sayan
    Nese Can - Her seyinle güzelsin gönüllerde gezersin - Kürdîli Hicazkâr - Erol Sayan
    Nese Can - Susadim gülüsüne hasretim gelisine - Kürdî - Erol Sayan
    Nese Öztas - Istanbul'u artik hiç sevmiyorum - Rast - Erol Sayan
    Özant Koç - Ben seni unutmadim unutamazsin sen de - Nihâvend - Erol Sayan
    Refik Akbulut - Sevgilim desen bana âsikim inansana - Nihâvend - Erol Sayan
    Samime Sanay - Ben sana mecbûrum bilemezsin - Nihâvend - Erol Sayan
    Selçuk Aygan - Yoksun diye bahçemde çiçekler açmiyor bak - Rast - Erol Sayan
    Serap Mutlu Akbulut - Askin o sihirli elini gisseder gibiyim - Segâh - Erol Sayan
    Serap Mutlu Akbulut - Pinar basinda çarsaf yikar ismar eder mendil atar - Hüseyni - Erol Sayan
    Serdar Kasikçilar - Bülbül gülleri sevdi ben güzelleri(sevmek hem sevilmekmis) - Nihâvend - Erol Sayan
    Serdar Kasikçilar - Gül buselerinden dökülen izlere döndüm - Acem Kürdi - Erol Sayan
    Serdar Kasikçilar - Her seyinle güzelsin gönüllerde gezersin - Kürdîli Hicazkâr - Erol Sayan
    Suat Yildirim - Dertli ne aglayip gezersin burda - Gülizâr - Erol Sayan
    Suna Batigün Konakçi - Inan çok ugrastim unutamadim - Hüzzâm - Erol Sayan
    Taner Sener - Yine yakmis yar mektubun ucunu - Hüzzâm - Erol Sayan
    Umut Akyürek - Ne senin askina muhtaç ne esirin olacagim - Kürdîli Hicazkâr - Erol Sayan

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 2:06 am