Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» TRT Türk Halk Müziği Arşivi 578 Şarkı - 4 Bölüm...
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyÇarş. Mayıs 15, 2024 4:09 pm tarafından tuncakay

» Perihan Sözen - 4 Full albüm...
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyPtsi Mayıs 13, 2024 10:49 pm tarafından vedatsenol

» Seracettin Erman - 7 Full Albüm...
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyPtsi Mayıs 13, 2024 3:28 pm tarafından vedatsenol

» Abdullah papur 86 Full Album- Türkü-THM
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyC.tesi Mayıs 11, 2024 9:31 pm tarafından deprem35

» Belkis Akkale - 28 Full albüm...
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyCuma Mayıs 10, 2024 3:13 pm tarafından ERVAN AYDIN

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:07 pm tarafından duzali

» Ziynet Sali 22 full albüm
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:03 pm tarafından xmetinx

» Selami Sahin - 33 Albüm...9 adet 45 lik-24 Albüm...
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyPaz Nis. 28, 2024 11:03 am tarafından xmetinx

» Zülfü Livaneli 45 Album...
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyPerş. Nis. 18, 2024 2:39 am tarafından erkahya

» Tufan Altas 23 Full Albüm...
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 9:41 pm tarafından can181806

» Prime Сasual Dating - Real Women
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptySalı Nis. 16, 2024 9:01 am tarafından dmc_xx

» Ayse Tunali 18 Full albüm
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:58 pm tarafından xmetinx

» Türk Sanat Müzigi Klasikleri - Bizim Sarkilarimiz - 4 Box 12 Albüm
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:42 pm tarafından xmetinx

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 2:49 pm tarafından leony

» Jet-Li - Cehennem Silahi 4-Lethal.Weapon4.- 1998 DVDRip.TR.Dublaj
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyÇarş. Mart 27, 2024 8:41 am tarafından ali_01

» Behiye Aksoy 46 Full Album...
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptySalı Mart 26, 2024 10:08 am tarafından leony

» Güler Isik 25 Full albüm....
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyPaz Mart 24, 2024 2:53 pm tarafından komando

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyCuma Mart 22, 2024 8:11 am tarafından xmetinx

» Abdülkadir Şehitoğlu - 9 Full albüm - Enstrümantal
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptyPerş. Mart 21, 2024 11:21 am tarafından xmetinx

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  EmptySalı Mart 19, 2024 11:09 am tarafından rakasan

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  Ikon10Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  Ikon10Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  Ikon10 
zeki39 (2431)
Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  Ikon10Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  Ikon10Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
xmetinx (54)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  UuBZYL

Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)

Seheryeli
    Seheryeli
    Yönetici
    Yönetici

Reb gücü : 18681
    Rep poani : 42

Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)  Empty Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)

Mesaj tarafından Seheryeli Paz Ağus. 31, 2014 10:17 pm

Safiye Ayla ♪♪♪ Göresin Mi Geldi Beni Meleğim ( Gurbet Mektubu)

Safiye Ayla  ♪♪♪  Göresin Mi Geldi Beni Meleğim... von seheryeli_

https://turk-kulturu.1forum.biz/f6-video-calsmalarm

Göresin mi geldi beni meleğim
    Bahar ayi acilsin da geleyim
    Avun kuzum, avun budur dileğim
    Koyun kuzu seçilsin de geleyim

Gurbet ellerinde hâlim yamandir
    Seni görmeyeli hayli zamandir
    Şimdi yollarimiz kiştir dumandir
    Koca çaydan geçilsin de geleyim

Yaninda olsaydim olmazdi derdim
    Dola kollarini boynuma derdim