Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:07 pm tarafından duzali

» Ziynet Sali 22 full albüm
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:03 pm tarafından xmetinx

» Selami Sahin - 33 Albüm...9 adet 45 lik-24 Albüm...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyPaz Nis. 28, 2024 11:03 am tarafından xmetinx

» Zülfü Livaneli 45 Album...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyPerş. Nis. 18, 2024 2:39 am tarafından erkahya

» Tufan Altas 23 Full Albüm...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 9:41 pm tarafından can181806

» Prime Сasual Dating - Real Women
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptySalı Nis. 16, 2024 9:01 am tarafından dmc_xx

» Ayse Tunali 18 Full albüm
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:58 pm tarafından xmetinx

» Türk Sanat Müzigi Klasikleri - Bizim Sarkilarimiz - 4 Box 12 Albüm
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:42 pm tarafından xmetinx

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 2:49 pm tarafından leony

» Jet-Li - Cehennem Silahi 4-Lethal.Weapon4.- 1998 DVDRip.TR.Dublaj
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyÇarş. Mart 27, 2024 8:41 am tarafından ali_01

» Behiye Aksoy 46 Full Album...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptySalı Mart 26, 2024 10:08 am tarafından leony

» Güler Isik 25 Full albüm....
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyPaz Mart 24, 2024 2:53 pm tarafından komando

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyCuma Mart 22, 2024 8:11 am tarafından xmetinx

» Abdülkadir Şehitoğlu - 9 Full albüm - Enstrümantal
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyPerş. Mart 21, 2024 11:21 am tarafından xmetinx

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptySalı Mart 19, 2024 11:09 am tarafından rakasan

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

» Gülcihan Koç 22 Full albüm...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyC.tesi Mart 09, 2024 3:34 pm tarafından rakasan

» Trt Türk Yediveren müzik serisi 32 Bölüm -Tsm - Türkü , Özgün , Arabes
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyC.tesi Mart 09, 2024 11:00 am tarafından matkap98

» Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyÇarş. Mart 06, 2024 11:32 pm tarafından JUDAG

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. EmptyÇarş. Mart 06, 2024 10:16 pm tarafından Sniper001

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Ikon10Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Ikon10Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Ikon10 
zeki39 (2431)
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Ikon10Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Ikon10Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
xmetinx (54)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. UuBZYL

2 posters

Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm.

zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Reb gücü : 6256
    Rep poani : 41

Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm.

Mesaj tarafından zeki39 Cuma Mayıs 10, 2013 2:28 am

Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

TSM-1-Ayfer Er...

Ayfer Er - Ah edip inlerim gurbet elinde - Hicaz - Kadri Sençalar
    Ayfer Er - Aski seninle tatti hicranla yandi gönül - Hicaz - Fehmi Tokay
    Ayfer Er - Askinla harab kalbimi bir lâhza sevindir - Bayâtî (Ussâk) - Serif Içli
    Ayfer Er - Ayrilik yaman kelime - Segâh - Sadettin Kaynak
    Ayfer Er - Ayrilmak ne kadar zor unutulmak çok aci - Nihâvend - Ekrem Güyer
    Ayfer Er - Baharda bu yil bir melâl var hüzün gibi - Nihâvend - Cevdet Çagla
    Ayfer Er - Bakisi çagirir beni uzaktan - Muhayyer Kürdî - Selâhattin Pinar
    Ayfer Er - Ben gamli hazan sense bahar - Hicaz - Melâhat Pars
    Ayfer Er - Ben küskünüm felege düstüm bitmez çileye - Rast - Baki Duyarlar
    Ayfer Er - Beni aglar görürsen askinla sürünürsem tut elimden ne olur - Hüzzâm - Câhit Ünyaylar
    Ayfer Er - Beni gönlüne alsan orda uyuyup kalsam - Rast - Özgen Gürbüz
    Ayfer Er - Bin cân ile sevdim seni - Rast - Tanbûri Osman Bey(Büyük)
    Ayfer Er - Bin yildan uzun bir gecenin bestesidir bu - Hicaz - Cinuçek Tanrikorur
    Ayfer Er - Bir aksam son defa seni görmeden - Bûselik - Mustafa Seyran
    Ayfer Er - Bir çapkin elinde oyuncak oldum - Ussâk - Yesârî Asim Arsoy
    Ayfer Er - Bir garip yolcuyum hayat yolunda - Muhayyer Kürdi - Yildirim Gürses
    Ayfer Er - Bir goncaya bir hâre nigâh eyledi bülbül - Karcigar - Haci Arif Bey

TSM-2-Ayfer Er...

Ayfer Er - Bir gönül hikâyesi anlatirdi gözlerin - Ussâk - Zeki Müren
    Ayfer Er - Bir gün o güzel sâd edecek rûhumu sandim - Nihavend - Mûsa Süreyyâ Bey
    Ayfer Er - Bir ömür tenime vursun nefesin - Ussak -Talât Er
    Ayfer Er - Bitmez tükenmez bu derd ömür diyorlar buna - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Içli
    Ayfer Er - Bu sabah bagda erken gül acti sen gülerken - Ussak - Faiz Kapanci
    Ayfer Er - Bu zevk u safâ sahn-i çemenzâre de kalmaz - Rast - Lem'i Atli
    Ayfer Er - Cevr olur imkân-i vuslat vermeyen îmâlarin - Rast - Serif Içli
    Ayfer Er - Deli gönül gezer gezer gelirsin - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Ayfer Er - Dinmiyor hiç bu aksam ne gözyasim ne acim - Hüzzâm - Ziya Taskent
    Ayfer Er - Dokunma kalbime zîra çok incedir kirilir -Sûznâk - Gavsi Baykara
    Ayfer Er - Duydum ki unutmussun gözlerimin rengini - Muhayyer Kürdî - Selâhattin Altinbas
    Ayfer Er - Dün gece bir bezm-i meyde âh edip anmis beni - Bûselik - Serif Içli
    Ayfer Er - Dün Göztepe'nin nes'eli bir alemi vardi - Nihâvend - Teoman Alpay
    Ayfer Er - Ela gözlerine kurban oldugum - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Ayfer Er - Erkilet güzeli baglar bozuyor - Hicaz Türkü
    Ayfer Er - Evlerinin önü handir yanar yüregim külhandir - Muhayyer Kürdi - Anonim

TSM-3-Ayfer Er...

Ayfer Er - Farig olmam mesreb-i rindaneden - Hüseyni - Yesari Asim Arsoy
    Ayfer Er - Geçti bahar hazan erdi bu yerde - Bûselik - Fehmi Tokay
    Ayfer Er - Gel seninle yarin serv-i revan - Haicazkar - Sâdullah Efendi
    Ayfer Er - Gizli derdim kalbimdedir onu ancak bilen bilir - Ussâk - Ismail Hakki Nebiloglu
    Ayfer Er - Gönlümü bir tifl-i dilbâz - Hicazkar - Tâhir Efendi
    Ayfer Er - Gönlümün içindedir gözden irak sevdigim - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Ayfer Er - Gönül askinla gözyasi dökmekten usandi artik - Rast - Selahattin Inal
    Ayfer Er - Göstermedi bir gün bana bu baht-i siyahim - Ussâk - Mahmut Celaleddin Pasa
    Ayfer Er - Gözlerimden yaslar damlar her biri sel olup çaglar - Hicaz - Suat Yildirim
    Ayfer Er - Gurbet o kadar aci ki ne varsa içimde hepsi bana yabanci - Ussâk - Yildirim Gürses
    Ayfer Er - Gül agaci degilem her gelene egilem - Rast - Necip Mirkelâmoglu
    Ayfer Er - Gül yüzlülerin sevkine gel nûs edelim mey - Bayâti - Tab'î Mustafa Efendi
    Ayfer Er - Gün be gün yasanan o hâtirayi unutup bos yere atmak olmaz ki - Hicaz - Avni Anil

TSM-4-Ayfer Er...

Ayfer Er - Hâb-gâh-i yâre girdim arz için ahvâlimi - Rast - Giriftzen Asim Bey
    Ayfer Er - Hem seversin hem yanarsin hem yine âvâresin - Karcigar - Sâdi Hosses
    Ayfer Er - Her sey buraya kadar istedigin yere git - Muhayyer Kürdî - Talât Er
    Ayfer Er - Herseydi benim için bir candi bir nefesti - Segâh - Arif Sami Toker
    Ayfer Er - Ilkbahara bekle beni demistin (Okyanus) - Kürdî - Talât Er
    Ayfer Er - Kalbe dolan o ilk bakis unutulmaz unutulmaz - Nihâvend - Erol Sayan
    Ayfer Er - Kalbim yaniyor her ne zaman ismini ansam - Hüzzâm - Talât Er
    Ayfer Er - Kayboldum kaybolan yillar içinde - Hicaz - Metin Eryürek
    Ayfer Er - Kimseyi böyle perîsân etme Allah'im yeter - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    Ayfer Er - Lâleler her yil açar bak mest-i nâz hep uykuda - Bûselik - Teoman Alpay
    Ayfer Er - Mâni oluyor hâlimi takrire hicâbim - Hicazkar - Tatyos Efendi
    Ayfer Er - Menekse gözler hülyâli - Ussâk - Yesari Asim Arsoy
    Ayfer Er - Mest oldu gönül gözlerini gördügüm aksam - Karcigar - Serif Içli
    Ayfer Er - Nâr-i firkat sûlepâs oldukça sînem dagliyor - Bayati - Mahmut Celâleddin Pasa
    Ayfer Er - Ne günah etse açilmaz iki gönlün arasi - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    Ayfer Er - Ne semtten canim bu gelis - Bayâti - Kemânî Rizâ Efendi
    Ayfer Er - Nerde o günler nerde yarim cânânim nerde - Hicaz - Alâeddin Yavasça

TSM-5-Ayfer Er...

Ayfer Er - Okyanus (Ilkbahara bekle beni demistin) - Kürdî - Talât Er
    Ayfer Er - Sen yanimda olsan da ben hep sana hasretim - Kürdîli Hicazkâr - Talât Er
    Ayfer Er - Seni ben ellerin olsun diye mi sevdim - Kürdîli Hicazkâr - Baki Duyarlar
    Ayfer Er - Seni benden alamazlar - Kürdîli Hicazkâr - Zeki Duygulu
    Ayfer Er - Sesimde sarkisi askin figân olup gidiyor - Hüzzâm - Selâhattin Inal
    Ayfer Er - Seviyorum desen de kanmam sözüne - Hicaz - Talât Er
    Ayfer Er - Sevmiyorum seni artik gözlerimi geri ver - Hicaz - Avni Anil
    Ayfer Er - Son askimi canlandiran en tatli emelsin - Hicazkar - Lem'î Atli
    Ayfer Er - Tanburamin ince kivrak beli var - Karcigar - Sadettin Kaynak
    Ayfer Er - Ümitsiz bir aska düstüm aglarim ben hâlime - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    Ayfer Er - Yalancidir hep aynalar gir kalbime gör kendini - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Pinar
    Ayfer Er - Yitirmisim ben gülümü uçurmusum bülbülümü - Hüzzâm - Yusuf Nalkesen
    Ayfer Er - Zehretme hayâti bana cânânim - Acem Kürdî - Zeki Müren

En son zeki39 tarafından Cuma Nis. 15, 2022 10:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
    Seheryeli
    Seheryeli
    Yönetici
    Yönetici

Reb gücü : 18681
    Rep poani : 42

Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty Geri: Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm.

Mesaj tarafından Seheryeli Paz Mayıs 12, 2013 12:01 am

Büyük emek. Allah karsiniza hayir olarak cikarsin Zeki Abi.
    Tesekkürler.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Çarş. Mayıs 01, 2024 11:40 pm