Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Zülfü Livaneli 45 Album...
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyPerş. Nis. 18, 2024 2:39 am tarafından erkahya

» Tufan Altas 23 Full Albüm...
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 9:41 pm tarafından can181806

» Prime Сasual Dating - Real Women
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptySalı Nis. 16, 2024 9:01 am tarafından dmc_xx

» Ayse Tunali 18 Full albüm
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:58 pm tarafından xmetinx

» Türk Sanat Müzigi Klasikleri - Bizim Sarkilarimiz - 4 Box 12 Albüm
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:42 pm tarafından xmetinx

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 2:49 pm tarafından leony

» Jet-Li - Cehennem Silahi 4-Lethal.Weapon4.- 1998 DVDRip.TR.Dublaj
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyÇarş. Mart 27, 2024 8:41 am tarafından ali_01

» Behiye Aksoy 46 Full Album...
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptySalı Mart 26, 2024 10:08 am tarafından leony

» Güler Isik 25 Full albüm....
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyPaz Mart 24, 2024 2:53 pm tarafından komando

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyCuma Mart 22, 2024 8:11 am tarafından xmetinx

» Abdülkadir Şehitoğlu - 9 Full albüm - Enstrümantal
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyPerş. Mart 21, 2024 11:21 am tarafından xmetinx

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptySalı Mart 19, 2024 11:09 am tarafından rakasan

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

» Gülcihan Koç 22 Full albüm...
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyC.tesi Mart 09, 2024 3:34 pm tarafından rakasan

» Trt Türk Yediveren müzik serisi 32 Bölüm -Tsm - Türkü , Özgün , Arabes
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyC.tesi Mart 09, 2024 11:00 am tarafından matkap98

» Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyÇarş. Mart 06, 2024 11:32 pm tarafından JUDAG

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyÇarş. Mart 06, 2024 10:16 pm tarafından Sniper001

» Supreme Сasual Dating - Real Women
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyPtsi Mart 04, 2024 10:04 pm tarafından Yuxell_09

» Havin - Mazide Biraktim 2012 - Türkü & THM
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:21 pm tarafından rakasan

» Nida Ates - Ömür Bahçesi - Kalan Muzik Arsivi-2003
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:19 pm tarafından rakasan

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. Ikon10Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. Ikon10Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. Ikon10 
zeki39 (2431)
Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. Ikon10Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. Ikon10Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
Egemen (51)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. UuBZYL

Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm.

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Reb gücü : 1607
    Rep poani : 4

Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. Empty Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm.

Mesaj tarafından Admin Paz Nis. 08, 2012 11:23 pm

Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Ahmet Çağan - Aşkı fısıldar sesin bülbül müsün âh nesin - Nişâburek - Neveser Kökdeş.mp3
    Alâeddin Yavaşça - Geldi Cânân Hoş Eyledi - Neveser Kökdeş.mp3
    Ali Rıza Köprülüleroğlu Artık mümkün müdür sana inanmak Rast Neveser Kökdeş.mp3
    Alp Arslan - Bir emele bin ah ceksem - Segâh - Neveser Kokdes.MP3
    Alp Arslan - Seni âh anmadan askinla yanmadan - Neveser - Neveser Kokdes.mp3
    Asuman Aslım Görgün - Aşkı fısıldar sesin bülbülmüsün ah nesin - Nişâburek - Neveser Kökdeş.mp3
    Asuman Aslım Görgün - Kuş olup uçsam sevgilimin diyarına - segah - Neveser Kökdeş.mp3
    Aylin Şengün Taşçı - Gül olsam ya sünbül olsam beni koklar mısın - Hüzzâm - Neveser Kökdeş.mp3
    Aytaç Ergen Hüsranla gönül hep inler Nihâvend Neveser Kökdeş.mp3
    Bekir Ünlüataer - Neden bilmem bu iptilâ - Nihâvend - Neveser Kökdeş.mp3
    Belgin Gök - Gül dalında öten bülbülün olsam - Hicazkâr - Neveser Kökdeş.mp3
    Beste Kaya - (Gülşen Bakoğlu'nun kızı) - Kuş olup uçsan sevgilimin diyarına - Segah - Neveser Kökdeş.mp3
    Bilge Pakalınlar - Pek özledim o demleri seninle bu yerleri - Sûznâk - Neveser Kökdeş.mp3
    Çaresaz Operet Neveser Kökdeş yılından kayıt.mp3
    Cem Kafkas - Cânândan uzak kaldı gönül - Kürdîli Hicazkâr - Neveser Kökdeş .mp3
    Çiğdem Kırömeroğlu Yarkın - Hüsranla gönül hep inler - Nihavend - Neveser Kökdeş.mp3
    Çiğdem Yarkın Kuş olup uçsam sevgilimin diyarına Segâh Neveser Kökdeş.mp3
    Elif Güreşçi - Aşkı fısıldar sesin bülbül müsün âh nesin - Nişâburek - Neveser Kökdeş.mp3
    Elif Güreşçi - Gül dalında öten bülbülün olsam Hicazkâr Neveser Kökdeş.mp3
    Elif Güreşçi - Gül olsam ya sünbül olsam beni koklar mısın - Hüzzâm - Neveser Kökdeş.mp3
    Elif Güreşçi - Kuş olup uçsam sevgilimin diyârına - Segâh - Neveser Kökdeş.mp3
    Erol Bingöl - Pek özledim o demleri seninle bu yerleri Sûznâk Neveser Kökdeş.mp3
    Esma Başbuğ - Cânândan uzak kaldı gönül - Kürdîli Hicazkâr - Neveser Kökdeş.mp3
    Esma Başbuğ - Hüsranla gönül hep inler - Nihâvend - Neveser Kökdeş.mp3
    Esma Basbug - Kus Olup Uçsam Sevgilimin Diyarina Segâh Neveser Kökdes.mp3
    Esma Başbuğ - Neden bilmem bu iptilâ - Nihâvend - Neveser Kökdeş.mp3
    Esma Başbuğ - Yıllardır bekliyorum bir gün dönersin diye - Nihâvend - Neveser Kökdeş.mp3
    Gönül Akın - Neden bilmem bu iptilâ - Nihâvend - Neveser Kökdeş.mp3
    Gül Göre Yazıcı - Kuş olup uçsam sevgilinin diyarına - Segah - Neveser Kökdeş.mp3
    Gülşen Bakoğlu - Aşkı fısıldar sesin bülbül müsün âh nesin - Nişâburek - Neveser Kökdeş.mp3
    Hamiyet Turan - Gül dalında öten bülbülün olsam - Hicazkâr - Neveser Kökdeş.mp3
    Hamiyet Turan - Kuş olup uçsam sevgilimin diyarına - Segâh - Neveser Kökdeş.mp3
    İlknur Elbilsin - Aşkı fısıldar sesin bülbül müsün âh nesin - Nişâburek - Neveser Kökdeş.mp3
    İlknur Elbilsin - Aşkım güzel cânânım güzel - Rast - Neveser Kökdeş.mp3
    İlknur Elbilsin - Cânândan uzak kaldı gönül - Kürdîli Hicazkâr - Neveser Kökdeş.mp3
    Mehmet Özkaya - Gül dalinda öten bülbülün olsam - Hicazkar - Neveser Kökdes.mp3
    Melda Kuyucu - Bir Emele Bin Ah Çeksem Segâh Neveser Kökdes.mp3
    Melda Kuyucu - Askim güzel cânânim güzel - Rast - Neveser Kökdes.mp3
    Melda Kuyucu - Cânândan uzak kaldı gönül - Kürdîli Hicazkâr - Neveser Kökdeş.mp3
    Melihat Gülses - Gül dalında öten bülbülün olsam Hicazkar Neveser Kökdeş.mp3
    Melihat Gülses - Kuş olup uçsam sevgilimin diyarına - Segâh - Neveser Kökdeş .mp3
    Melihat Gülses - Neden bilmem bu iptilâ - Nihâvend - Neveser Kökdeş.mp3
    Melihat Gülses - Sevdikçe seni ömrüm artar ey yâr - Nihâvend - Neveser Kökdeş.mp3
    Müzehher Güyer - Hüsranla gönül hep inler - Nihavend - Neveser Kökdeş.mp3
    Neşe Can - Cânândan uzak kaldı gönül Kürdîli Hicazkâr Neveser Kökdeş.mp3
    Neşe Öztaş - Yıllardir Bekliyorum Bir Gun Donersin Diye - Nihavent - Necmettin Hunca - Neveser Kökdeş.mp3
    Nevin Demirdöğen - Gül dalında öten bülbülün olsam - Hicazkâr - Neveser Kökdeş.mp3
    Nevra Günay Tosun - Cânândan uzak kaldı gönül - Kürdîli Hicazkâr - Neveser Kökdeş.mp3
    Nevra Günay Tosun - Gül dalında öten bülbülün olsam - Hicazkâr - Neveser Kökdeş.mp3
    Nurten Demirkol - Kuş olup uçsam sevgilimin diyârına - Segâh - Neveser Kökdeş.MP3
    Özer Uçar & Mualla Şentop - Gül dalında öten bülbülün olsam - Hicazkâr - Neveser Kökdeş.mp3
    Sabite Tur Gülerman - Gül olsam ya sümbül olsam beni koklarmısın - Hüzzam - Neveser Kökdeş.mp3
    Seçil Gürdalar - Gül dalinda öten bülbülün olsam - Hicazkâr - Neveser Kökdes .mp3
    Selçuk Aygan - Hüsranla gönül hep inler - Nihâvend - Neveser Kökdeş.mp3
    Selim Öztaş - Gül dalında öten bülbülün olsam - Hicazkâr - Neveser Kökdeş.mp3
    Selma Ersöz - Yıllardır bekliyorum bir gün dönersin diye - Nihâvend - Neveser Kökdeş.mp3
    Selma Sağbaş - Hayâl ufkunda uçan binbir renkler - Rast - Neveser Kökdeş.mp3
    Selma Sağbaş - Neden sevdim bilmem neden Segâh Neveser Kökdeş.mp3
    Şeniz Güneş - Rûhumda neş'e hayâle daldım - Hicazkâr - Neveser Kökdeş.mp3
    Serap Mutlu Akbulut Neden sevdim bilmem neden içtim aşkı gözlerinden Segah Neveser Kökdeş.mp3
    Tuğçe Becerikli - Canandan uzak kaldı gönül hasretinden yandı gönül - K.Hicazkar - Neveser Kökdeş.mp3
    Tuğçe Becerikli - Gül dalında öten bülbülün olsam - Hicazkar - Neveser Kökdeş.mp3
    Tülin Yakarçelik - Hayâl ufkunda uçan binbir renkler - Rast - Neveser Kökdeş 1967 kayıt.mp3
    Tülin Yakarçelik - Sevdikçe seni ömrüm artar ey yâr - Nihâvend - Neveser Kökdeş.mp3
    Umut Akyürek - Bahar penbe beyaz olur güzeller neşeli olur - Mâhûr - Neveser Kökdeş.mp3
    Umut akyürek - Gül olsam ya sümbül olsam beni koklarmısın - Hüzzâm - Neveser Kökdeş.mp3
    Zeki Eroğlu - Kuş olup uçsam sevgilimin diyârına - Segâh - Neveser Kökdeş.mp3

2Alternatif link...
    share-online"da Linke tikladiginizda download sayfasi acilmazsa yeniden deneyin.Site bazan böyle uyari vermektedir..

:indir bayrak:
    Hotfile...
    Kod:
    http://linksave.in/15057777664f7e1a046aa9a
    Share-online...
    Kod:
    http://linksave.in/14416155934f7e1a78f272d

rar sifreleri : derya

Neveser Kökdes sarkilari(degisik sanatcilardan)Tsm. Sehery11

"Söz Konusu Vatan İse Gerisi Teferruattır"

Mustafa Kemal Atatürk.

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 1:00 pm