Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:07 pm tarafından duzali

» Ziynet Sali 22 full albüm
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyPaz Nis. 28, 2024 2:03 pm tarafından xmetinx

» Selami Sahin - 33 Albüm...9 adet 45 lik-24 Albüm...
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyPaz Nis. 28, 2024 11:03 am tarafından xmetinx

» Zülfü Livaneli 45 Album...
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyPerş. Nis. 18, 2024 2:39 am tarafından erkahya

» Tufan Altas 23 Full Albüm...
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 9:41 pm tarafından can181806

» Prime Сasual Dating - Real Women
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptySalı Nis. 16, 2024 9:01 am tarafından dmc_xx

» Ayse Tunali 18 Full albüm
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:58 pm tarafından xmetinx

» Türk Sanat Müzigi Klasikleri - Bizim Sarkilarimiz - 4 Box 12 Albüm
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 6:42 pm tarafından xmetinx

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyC.tesi Nis. 06, 2024 2:49 pm tarafından leony

» Jet-Li - Cehennem Silahi 4-Lethal.Weapon4.- 1998 DVDRip.TR.Dublaj
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyÇarş. Mart 27, 2024 8:41 am tarafından ali_01

» Behiye Aksoy 46 Full Album...
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptySalı Mart 26, 2024 10:08 am tarafından leony

» Güler Isik 25 Full albüm....
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyPaz Mart 24, 2024 2:53 pm tarafından komando

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyCuma Mart 22, 2024 8:11 am tarafından xmetinx

» Abdülkadir Şehitoğlu - 9 Full albüm - Enstrümantal
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyPerş. Mart 21, 2024 11:21 am tarafından xmetinx

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptySalı Mart 19, 2024 11:09 am tarafından rakasan

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

» Gülcihan Koç 22 Full albüm...
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyC.tesi Mart 09, 2024 3:34 pm tarafından rakasan

» Trt Türk Yediveren müzik serisi 32 Bölüm -Tsm - Türkü , Özgün , Arabes
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyC.tesi Mart 09, 2024 11:00 am tarafından matkap98

» Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyÇarş. Mart 06, 2024 11:32 pm tarafından JUDAG

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) EmptyÇarş. Mart 06, 2024 10:16 pm tarafından Sniper001

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) Ikon10Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) Ikon10Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) Ikon10 
zeki39 (2431)
Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) Ikon10Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) Ikon10Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
xmetinx (54)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) UuBZYL

Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm)

Seheryeli
    Seheryeli
    Yönetici
    Yönetici

Reb gücü : 18681
    Rep poani : 42

Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) Empty Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm)

Mesaj tarafından Seheryeli Salı Eyl. 04, 2012 12:58 am

Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm)
    (Seheryelinden Esintiler)

Bugün ben şahımı gördüm vay vay
    Bir elinde zülfikar var vay vay
    Dane dane dökülüyor dillerinde kehribar var
    Aman aman aman aman

Gel ey gönül yanlış gitme vay vay
    Gidip cananı incitme vay vay
    Bu yolda acele etme
    Acelede bin zarar var
    Aman aman aman aman

Mahzuni geçeyim dedim vay vay
    Ecelden içeyim dedim vay vay
    Dünyadan göçeyim dedim
    Sevdiğimden intizar var
    Aman aman aman aman

Aşık Mahsuni Şerif

https://www.youtube.com/user/54seheryeli
    https://www.dailymotion.com/seheryeli_.

Zafer Gündoğdu ♪♪♪ Gel Hey Gönül Yanlış Gitme(Bugün Ben Şahımı Gödüm) Seher10

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 3:24 pm