Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Jet-Li - Cehennem Silahi 4-Lethal.Weapon4.- 1998 DVDRip.TR.Dublaj
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyDün 8:41 am tarafından ali_01

» Behiye Aksoy 46 Full Album...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptySalı Mart 26, 2024 10:08 am tarafından leony

» Güler Isik 25 Full albüm....
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyPaz Mart 24, 2024 2:53 pm tarafından komando

» Türk Sanat Müzigi Klasikleri - Bizim Sarkilarimiz - 4 Box 12 Albüm
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyCuma Mart 22, 2024 8:46 am tarafından xmetinx

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyCuma Mart 22, 2024 8:11 am tarafından xmetinx

» Abdülkadir Şehitoğlu - 9 Full albüm - Enstrümantal
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyPerş. Mart 21, 2024 11:21 am tarafından xmetinx

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptySalı Mart 19, 2024 11:09 am tarafından rakasan

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

» Gülcihan Koç 22 Full albüm...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyC.tesi Mart 09, 2024 3:34 pm tarafından rakasan

» Trt Türk Yediveren müzik serisi 32 Bölüm -Tsm - Türkü , Özgün , Arabes
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyC.tesi Mart 09, 2024 11:00 am tarafından matkap98

» Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyÇarş. Mart 06, 2024 11:32 pm tarafından JUDAG

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyÇarş. Mart 06, 2024 10:16 pm tarafından Sniper001

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyÇarş. Mart 06, 2024 12:56 am tarafından tepekar

» Supreme Сasual Dating - Real Women
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyPtsi Mart 04, 2024 10:04 pm tarafından Yuxell_09

» Havin - Mazide Biraktim 2012 - Türkü & THM
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:21 pm tarafından rakasan

» Nida Ates - Ömür Bahçesi - Kalan Muzik Arsivi-2003
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:19 pm tarafından rakasan

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:17 pm tarafından rakasan

»  Nida Tüfekçi - Sürmeli
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:16 pm tarafından rakasan

» linklerin hepsi çokmüs
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:13 pm tarafından rakasan

» Şirin Üstün - Künc-i Gurbet (2012) Full Albüm İndir
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:11 pm tarafından rakasan

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album Ikon10Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album Ikon10Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album Ikon10 
zeki39 (2431)
Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album Ikon10Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album Ikon10Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
Egemen (51)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album UuBZYL

+3
Seheryeli
zeki39
Admin
7 posters

Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Reb gücü : 1607
    Rep poani : 4

Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album Empty Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album

Mesaj tarafından Admin Ptsi Mart 19, 2012 2:29 am

[size=18]Elif Güresçi - 1. Bölüm

Elif Güresçi - Aglar gezerim sahili - Hicaz - Alaeddin Yavasça
    Elif Güresçi - Aksam oldu hüzünlemdim ben yine - Ussâk - Semahat Özdenses
    Elif Güresçi - Aksami süzme deniz renginden gözüm yandi - Nihâvend Tango - Kaptanzade Ali Riza Efendi
    Elif Güresçi - Aliverin baglamami çalayim - Hüzzam Türkü
    Elif Güresçi - Arayanim soranim hiç kalmamis - Hicaz - Ziya Taskent
    Elif Güresçi - Aski fisildar sesin bülbül müsün âh nesin - Nisâburek - Neveser Kökdes
    Elif Güresçi - Askin bana bir gizli elem oldu güzel yâr - Hüzzâm - Râkim Elkutlu
    Elif Güresçi - Askinla yanan sineme el sürme yanarsin - Ussâk - Râkim Elkutlu
    Elif Güresçi - Atesin gözlerini rûha kemend etme sakin - Mâhûr - Sadi Isilay
    Elif Güresçi - Avâre gönül yine sensiz hicrâne daldi - Hüzzâm - Melâhat Pars
    Elif Güresçi - Ay dogdu batmadi mi - Muhayyer - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Ay öperken sularin gögsünü sâhilde yikan - Hüzzâm - Sükrü Tunar
    Elif Güresçi - Ayrilik ümitlerin ötesinde bir sehir - Hüzzâm - Avni Anil
    Elif Güresçi - Ayrilik var çikan falda - Muhayyer Kürdî - Selâhattin Içli
    Elif Güresçi - Ayrilik yari ölmekmis - Nisâburek - Selâhattin Pinar
    Elif Güresçi - Bahar gelir bülbül öter - Rast - Drama'li Hasan Hasgüler
    Elif Güresçi - Bahar oldu beyim evde durulmaz - Hüzzâm - Seyh Erhem Efendi
    Elif Güresçi - Bahar oldu düstün dile sende figan eyle bülbül - Muhayyer - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Bakmiyor çesm-i siyah feryâde - Nihâvend - Haci Arif Bey
    Elif Güresçi - Baska söz söylemem asktan yana ben - Kürdili Hicazkar - Alaeddin Yavasça
    Elif Güresçi - Batan gün kana benziyor - Muhayyer - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Bekledim gelecektin ömre bedel an gibi - Hüzzâm - Azmi Tugrul
    Elif Güresçi - Belki bir sabah geleceksin lâkin vakit geçmis olacak - Rast - Sekip Ayhan Özisik

Elif Güresçi - 2. Bölüm

Elif Güresçi - Beni âteslere salan o kapkara siyah gözler - Sehnaz - Zeki Arif Ataergin
    Elif Güresçi - Beni birakip burada gitme güzeller güzeli - Hüzzâm - Ali Senozan
    Elif Güresçi - Beni sana baglayan gözlerinin rengidir - Hicazkâr - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Bensiz ey gül Gülsen-i âlemde mey nû - Segâh - Bimen Sen
    Elif Güresçi - Benzemez kimse sana tavrina hayrân olayim - Bayâti - Fehmi Tokay
    Elif Güresçi - Beyoglu'nda Tarabya'da mesk baskadir Iatanbul'da
    Elif Güresçi - Bir bir geçiyor sevgililer gözleri yasli - Hicaz - Sükrü Tunar
    Elif Güresçi - Bir esmer dilberin vuruldum hüsnüne - Kürdîli Hicazkâr - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Bir eylül getirdi sevgini bana - Nihâvend - Avni Anil
    Elif Güresçi - Bir firtina tuttu bizi - Türkü
    Elif Güresçi - Bir gün o güzel sâd edecek rûhumu sandim - Nihâvend - Mûsa Süreyyâ Bey
    Elif Güresçi - Bir kara gözlüye ay balam - Nihâvend - Arif Sâmi Toker
    Elif Güresçi - Bir kerre bakanlar unutur derdi günahi - Nihâvend - Avni Anil
    Elif Güresçi - Bir nes'e umdu gönül serâpâ keder oldum - Nihâvend - Nûri Halil Poyraz
    Elif Güresçi - Birakip gittigin aksam beni ey sûh-i senim - Hicaz - Zeki Arif Ataergin
    Elif Güresçi - Biraz kül biraz duman - Nihâvend - Avni Anil
    Elif Güresçi - Bogaziçi sen gönüller yatagi - Hicaz - Alaeddin Yavasça
    Elif Güresçi - Ceylanimi uçurdular yar elinden göçürdüler - Gerdaniye - Zeki Duygulu
    Elif Güresçi - Çam basina çiktim - Türkü
    Elif Güresçi - Çiçeklerin gülüyor sevincinden - Hicazkâr - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Çikar yücelerden haber sorarim - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Dag basinda tüter duman - Nikriz Keman Tasimi - Kadri Sencalar

Elif Güresçi - 3. Bölüm

Elif Güresçi - Deli gönül gezer gezer gelirsin - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Demedim hicrânimi ellere yarar diye - Hicaz - Sükrü Tunar
    Elif Güresçi - Demirciler demir döver tunç olur - Hüseyni
    Elif Güresçi - Denizin dalgasini bekliyorum dinliyorum - Sehnaz - Semsettin Ziyâ Bey
    Elif Güresçi - Derman kâr eylemez - Segâh - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Dile düstüm senin yüzünden yine - Karcigar - Selahattin Pinar
    Elif Güresçi - Doymadim ben gençligime ömrüme - Saba - Zeki Müren
    Elif Güresçi - Dudagim dudaginda kemençede yay gibi - Kürdîli Hicazkâr - Selahattin Pinar
    Elif Güresçi - Dumanli baslari göklere ermis (Çoban kizi) - Hüseyni - M.Nurettin Selçuk
    Elif Güresçi - El çek tabib el çek yaram üstünden - Hicaz - Selâhattin Inal
    Elif Güresçi - Esmerim kiyma bana - Muhayyer Türkü
    Elif Güresçi - Ey benim bahtiyârim gönlümün tahti yârim - Kürdîli Hicazkâr - Muhlis Sabahattin Ezg
    Elif Güresçi - Ey ipek kanatli seher rüzgâri - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Fikrimden geceler yatabilmirem - Nihâvend - Azeri Türkü
    Elif Güresçi - Gece sâhilden açip sandali enginlere biz - Nihâvend - Serif Içli
    Elif Güresçi - Geceler yarim oldu - Hicaz - Sükrü Tunar
    Elif Güresçi - Gecenin mâtemini askima örtüp sarayim - Hüzzâm - Selahattin Pinar + Keman taksimi
    Elif Güresçi - Geçmesin günümüz sevgilim yas'la - Kürdîli Hicazkâr - Alâeddin Yavasça
    Elif Güresçi - Gel nazli güzel gel bana can ver gülüsünle - Hicaz - Ûdî Hirant (Kenkiloglu)
    Elif Güresçi - Gel sen bize aksam yine mehtâb görünsün - Kürdîli Hicazkâr - Muzaffer Ilkar
    Elif Güresçi - Gelmiyorsun yakiyor bagrimi hicrânin eli - Kürdîli Hicazkâr - Cevdet Çagla

Elif Güresçi - 4. Bölüm

Elif Güresçi - Gidelim Göksu'ya bir âlem-i âb eyleyelim - Kürdîli Hicazkâr - Lavtaci Hristo
    Elif Güresçi - Girdim yârin bahçesine gül dibinde gül-izâr - Kürdîli Hicazkâr - Osman Nihat Akin
    Elif Güresçi - Gittin biraktin beni gurbet ellerde - Kürdîli Hicazkâr - Emin Ongan
    Elif Güresçi - Gizli ask bu söyleyemem derdimi hiç kimseye - Nihavend - Zeynettin Maras
    Elif Güresçi - Gizli derdim kalbimdedir onu ancak bilen bilir - Ussak - Ismail Hakki Nebiloglu
    Elif Güresçi - Gönlümle oturdum da hüzünlendim o yerde - Nihâvend - Sekip Memduh Bey
    Elif Güresçi - Gönlümü aldin güzel kalbimi çaldin güzel - Hicaz - Alaeddin Yavasça
    Elif Güresçi - Gönül bu ne durur ne de söz dinler - Hüzzâm - Rakim Elkutlu
    Elif Güresçi - Gönül sayfam - Söz ve Müzik - Kayahan
    Elif Güresçi - Gözü ceylan gözüdür bakisi mestanedir - Kürdîli Hicazkâr - Sükrü Tunar
    Elif Güresçi - Gözünün rengini sordum kara sevda dediler - Hüzzâm - Selahattin Pinar
    Elif Güresçi - Gül olsam ya sünbül olsam beni koklar misin - Hüzzâm - Neveser Kökdes
    Elif Güresçi - Güle sorma o bilmez aski sevdâyi nes'eyi - Saba - Erol Sayan
    Elif Güresçi - Güllerin rengine bir bak degme bülbül aglasin - Nihâvend - Erol Sayan
    Elif Güresçi - Gülmedim güldürmedin bilmem kabahat kimdedir - Hüzzâm - Yorgo Bacanos
    Elif Güresçi - Gündüzüm seninle gecem seninle - Nihâvend - Suat Sayin
    Elif Güresçi - Haber gelmez gönül vîrâne kaldi - Hicaz - Nâci Tektel
    Elif Güresçi - Haram olsun - Hüzzâm
    Elif Güresçi - Harmanin ben harmanim - Türkü
    Elif Güresçi - Hayatta gülmedim ben asla - Rast
    Elif Güresçi - Her günüm mâzide kalmis günlerimden gün arar - Ussâk - Nasib'in Mehmet Yürü
    Elif Güresçi - Her seydi benim için bir candi bir nefesti - Nihâvend - Yildirim Gürses
    Elif Güresçi - Her zaman bir olur mu ey hunrîz nigâhim - Hüzzâm - Melhat Pars
    Elif Güresçi - Hüzzâm Medhal
    Elif Güresçi - Irafa fincan Koydum - Tâhir Sarki
    Elif Güresçi - Kaçsam birakip senden uzak yollara gitsem - Nihâvend - Mehves Hanim
    Elif Güresçi - Kalbim kaniyor durmadan en tatli çaginda - Hüzzâm - Sadettin Kaynak

Elif Güresçi - 5. Bölüm

Elif Güresçi - Kalbimin sahibi sensin orda yalniz sen varsin - Hüzzâm - Sekip Ayhan Özisik
    Elif Güresçi - Kimseyi böyle perisan etme Allah'im yeter - Hicaz - Alaeddin Yavasça
    Elif Güresçi - Kinali keklik idim kanadimi kirdilar - Saba - Zeki Müren
    Elif Güresçi - Kirdin ümmîdimi yiktin su gönül lânesini - Segah - Fehmi Tokay
    Elif Güresçi - Kirmizi gülün ali var - Hicaz Türkü
    Elif Güresçi - Kus olup uçsam sevgilimin diyârina - Segâh - Neveser Kökdes
    Elif Güresçi - Leylâ gibi hiçkirsa ve Mecnûn gibi yansa - Hicaz - Selahattin Pinar
    Elif Güresçi - Mah yüzüne âsikanim - Hicaz - Dede Efendi
    Elif Güresçi - Mahzûn durusun asika Bin ömre bedel - Hüzzâm - Ekrem Güyer
    Elif Güresçi - Mahzûn gönül hey hat sâd olacak mi saniyorsun - Hüzzâm - Kemani Salih Efendi
    Elif Güresçi - Mehtaba bürünmüs gece - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Mest oldu gönül - Karcigar - Serif Içli
    Elif Güresçi - Meyhane meyhane dolasip yine hergün sarkimizi çaldiriyorum - Rast - Ziya Taskent
    Elif Güresçi - Mihrâbim diyerek sana yüz vurdum - Nihâvend - Avni Anil
    Elif Güresçi - Müsterek Taksim (Kemençe-Kânun)
    Elif Güresçi - Ne demistin niçin caydin sözünden - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Pinar
    Elif Güresçi - Ne dert kalir ne hüzün - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Ne gelen var ne haber var gün uzun yollar uzak - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Pinar 1
    Elif Güresçi - Ne günah etse açilmaz iki gönlün arasi - Hicaz - Alaeddin Yavasça
    Elif Güresçi - Ne idi n'oldu hâlim çektiklerim vebalim - Ussâk - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Ney Taksimi
    Elif Güresçi - Niçin baktin bana öyle - Ussâk - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Ninni - (Yine o menekse gözler arali) - Dügâh - Kadri Sençalar

Elif Güresçi - 6. Bölüm

Elif Güresçi - Ölürsem yaziktir sana kanmadan - Hüzzâm - Hayri Yenigün
    Elif Güresçi - Ömrüm seni sevmekle nihâyet bulacaktir - Hüzzâm - Yesârî Asim Arsoy
    Elif Güresçi - Ömrümüzün son saati çalmadan - Hüzzâm - Avni Anil
    Elif Güresçi - Öyle bir âfet-i yektâ-yi emelsin melegim - Saba - Aleko Bacanos
    Elif Güresçi - Pencereden kus uçtu yandi yürek tutustu - Hicaz Türkü
    Elif Güresçi - Potpori
    Elif Güresçi - Rûhunda ölen nagmede sevdâ sesi var mi - Segâh - Sâdi Isilay
    Elif Güresçi - Saçlarin târ ü mâr gözlerinde nem atese benzerdin - Rast - Sekip Ayhan Özisik
    Elif Güresçi - Sana gizli bir diyecegim var - Nihâvend - Selâhattin Pinar
    Elif Güresçi - Sayd eyledi bu gönlümü bir gözleri âhû - Hicaz - Haci Arif Bey
    Elif Güresçi - Segâh Pesrevi
    Elif Güresçi - Semt-i dildâre bu demler güzerin var mi sabâ - Saba - Suphi Ziya Özbekkan
    Elif Güresçi - Sen benim gönlümde açan son güldün - Nihâvend - Emin Ongan
    Elif Güresçi - Sen gelmez oldun
    Elif Güresçi - Sen körfeze geldigin zaman yildizlar güler - Kürdîli Hicazkâr - Avni Anil
    Elif Güresçi - Seni coskun sularin koynuna mehtâp alamaz - Kürdîli Hicazkâr - Cevdet Çagla
    Elif Güresçi - Seni herkesten kiskaniyorum - Saba - Yesâri Asim Arsoy
    Elif Güresçi - Seni hükm-i ezel âsub-i devrân etmek istermis - Nihâvend - Muâllim Ismail Hakki Bey
    Elif Güresçi - Seni ne çok sevdigimi söylesem de bilemezsin - Bayâti - Erol Sayan
    Elif Güresçi - Sevdim seni ben mabuduma - Ilahi
    Elif Güresçi - Seven gönülde muhabbet söner mi bir anda
    Elif Güresçi - Seven yok sevdigim dil-hûn eder çok - Hüseyni - Ismail Baha Sürelsan
    Elif Güresçi - Seven yok sevdigim dil-hûn eder çok - Hüseyni - Ismail Baha Sürelsan + Sinemde bir tutusmus yanmis ocag olaydim - Hüseyni Türkü
    Elif Güresçi - Sevgilim beni birakip kaçti - Nihâvend - Tahir Ünyaylar

Elif Güresçi - 7. Bölüm

Elif Güresçi - Seviyorum desende kanmam artik - Hicaz - Talat Er
    Elif Güresçi - Sevmek aci bir arzu derler sevilmiyor sevenler - Kürdîli Hicazkâr - Avni Anil
    Elif Güresçi - Sevmekten kim usanir tadina doyum olmaz - Rast - Teoman Alpay
    Elif Güresçi - Seyre daldik gonca-i handâni bir ömür bitti - Hüzzam - Osman Nihat Akin
    Elif Güresçi - Sezdim dalgin bakisini dalarken gözlerine - Hicaz - Rifat Ayaydin
    Elif Güresçi - Sinemde bir tutusmus yanmis ocag olaydim - Hüseynî(Gerdâniye - Harput'lu Hâfiz Hayri
    Elif Güresçi - Sonbahari bir genç kizla Hisarlar da geçirdim - Nihavend - Yesari Asim Arsoy
    Elif Güresçi - Sonbaharin bizi daldirdigi rüyâ geçici - Hüzzâm - Bekir Sidki Sezgin
    Elif Güresçi - Sorma bana nâfile neler düsündügümü - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Pinar
    Elif Güresçi - Sormadin hâlimi hiç kalbimin esrâri nedir - Hüzzâm - Selâhattin Pinar
    Elif Güresçi - Söyle sevgili sevgili söyle - Ussâk - Münir Nûrettin Selçuk
    Elif Güresçi - Sönmez artik yüregimde Yanan bu sonsuz ates - Ussâk - Kadri Sençalar
    Elif Güresçi - Söyle rûhum sevdân beni kaç yil yakacak - Hüseynî - Ûdî Hirant (Kenkiloglu)
    Elif Güresçi - Söyle sevgili sevgili söyle - Ussâk - Münir Nûrettin Selçuk
    Elif Güresçi - Sürmelim aman - Ussâk
    Elif Güresçi - Süzüp süzüp de ey melek o çesm-i nim-hâbini - Nihâvend - Rahmi Bey
    Elif Güresçi - Sarkilardan fal tuttum ikimize kaç kere - Hicaz - Erdogan Berker
    Elif Güresçi - Seker güzel bal güzel yanaklari al güzel - Mahur
    Elif Güresçi - Simdi hâtirda midir âsik-i nâlân acaba - Kürdîli Hicazkâr - Cevdet Çagla
    Elif Güresçi - Su gögsüm yirtilip baksan dikenler gül ayni güldendir - Hüzzâm - Cevdet Çagla
    Elif Güresçi - Tutam yâr elinden tutam - Hüseynî - Fehmi Tokay
    Elif Güresçi - Unut beni kalbimdeki hicranla yalniz kalayim - Rast - Sükrü Tunar
    Elif Güresçi - Unutulmus ne varsa sevgiden geri kalan - M.Kürdi - Avni Anil

Elif Güresçi - 8. Bölüm

Elif Güresçi - Ümidini kirpiklerine bagladi gönlüm - Hüzzâm - Selahattin Pinar
    Elif Güresçi - Ümitlerim hep kirildi yârim artik gelmeyecek - Hüzzâm - Yesari Asim Arsoy
    Elif Güresçi - Vardimki yurdundan ayag göçürmüs - Tahir Buselik - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Ver sâkî tâzelendi derdim bu gece - Mâhûr - Refik Fersan
    Elif Güresçi - Vurgun yemis misali gönlüm tutuldu aska - Hicaz - Onno Tunç
    Elif Güresçi - Yagmur duasi - Kürdili Hicazkar - Avni Anil
    Elif Güresçi - Yarim Istanbulu Meskenmi tuttun - Türkü
    Elif Güresçi - Yesil gözlerini ufkuma ger ki - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Yollar uzak yollar geçit vermiyor - Nihâvend - Ziya Taskent
    Elif Güresçi - Yorgun düstüm koklamaktan hayâlini dün yine - Hicaz - Rifat Ayaydin
    Elif Güresçi - Yürü dilber yürü ömrümün vâri - Ussâk Türkü
    Elif Güresçi - Zamanla belki geçer bu ask da hicran da - Hüzzâm - Yesârî Asim Arsoy 2
    Elif Güresçi - Zevkim hevesim hep sen ile pür-elem olsun - Hüseyni - Aleko Bacanos
    Elif Güresçi & Hasan Eylen - Bahar oldu düstün dile sende figan eyle bülbül - Muhayyer - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi & Hasan Eylen - Yemenimin oyasi rengi de rengine - Ussâk Türkü
    Elif Güresçi & Koray Safkan - Enginde yavas yavas - Hicaz - Sadettin Kaynak

Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album Sehery11

"Söz Konusu Vatan İse Gerisi Teferruattır"

Mustafa Kemal Atatürk.

ernur likes this post

zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Reb gücü : 6255
    Rep poani : 40

Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album Empty Geri: Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album

Mesaj tarafından zeki39 Paz Mart 31, 2013 3:39 am

Linkler degistirilmistir..
    Seheryeli
    Seheryeli
    Yönetici
    Yönetici

Reb gücü : 18681
    Rep poani : 42

Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album Empty Geri: Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album

Mesaj tarafından Seheryeli Paz Mart 31, 2013 3:41 am

Tesekkürler Zeki Abi.

Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album Seher10
    zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Reb gücü : 6255
    Rep poani : 40

Mesaj tarafından zeki39 Paz Mart 31, 2013 3:44 am

Seheryeli demiş ki:Tesekkürler Zeki Abi.

Birsey degil de bukadar cabuk nasil gördün Very Happy
    Ama tek albümlerdeymis vede 2 kez eklenmis..Serilere tasiyacagim..
    Saygilar..
    Seheryeli
    Seheryeli
    Yönetici
    Yönetici

Reb gücü : 18681
    Rep poani : 42

Mesaj tarafından Seheryeli Paz Mart 31, 2013 3:47 am

Adminlerin gözü acik olmaliymis Very Happy

Elif Güresçi Çiftçioglu - TSM 8. Bölüm.Album Seher10
    ernur

Reb gücü : 2
    Rep poani : 0

Mesaj tarafından ernur Ptsi Ağus. 10, 2020 9:46 am

zeki39 demiş ki:Linkler degistirilmistir..
    teşekkürler
    ernur

Mesaj tarafından ernur Ptsi Ağus. 10, 2020 9:47 am

teşekkürler
    mnoktaanokta

Mesaj tarafından mnoktaanokta Salı Ara. 21, 2021 1:45 pm

cok teşekkürler
    Apodimi

Reb gücü : 8

Mesaj tarafından Apodimi Cuma Şub. 18, 2022 11:19 pm

teşekkürler
    xmetinx

Reb gücü : 46

Mesaj tarafından xmetinx Ptsi Ekim 02, 2023 8:16 pm

tessekkürler

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 9:36 pm