Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

» Gülcihan Koç 22 Full albüm...
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyC.tesi Mart 09, 2024 3:34 pm tarafından rakasan

» Trt Türk Yediveren müzik serisi 32 Bölüm -Tsm - Türkü , Özgün , Arabes
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyC.tesi Mart 09, 2024 11:00 am tarafından matkap98

» Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyÇarş. Mart 06, 2024 11:32 pm tarafından JUDAG

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyÇarş. Mart 06, 2024 10:16 pm tarafından Sniper001

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyÇarş. Mart 06, 2024 12:56 am tarafından tepekar

» Supreme Сasual Dating - Real Women
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyPtsi Mart 04, 2024 10:04 pm tarafından Yuxell_09

» Havin - Mazide Biraktim 2012 - Türkü & THM
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:21 pm tarafından rakasan

» Nida Ates - Ömür Bahçesi - Kalan Muzik Arsivi-2003
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:19 pm tarafından rakasan

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:17 pm tarafından rakasan

»  Nida Tüfekçi - Sürmeli
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:16 pm tarafından rakasan

» linklerin hepsi çokmüs
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:13 pm tarafından rakasan

» Şirin Üstün - Künc-i Gurbet (2012) Full Albüm İndir
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:11 pm tarafından rakasan

» Şirin Üstün 3 Full albüm Thm
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:01 pm tarafından rakasan

» Aşık Ali Nurşani - Yabancı & Sen Sebep Oldun (2012)
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyPaz Mart 03, 2024 8:07 pm tarafından rakasan

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyPaz Mart 03, 2024 7:47 pm tarafından rakasan

» Ahmet Aslan 13 Full Albüm...
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyPaz Mart 03, 2024 7:44 pm tarafından rakasan

» Bayar Sahin 6 Full Albüm...
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyPaz Mart 03, 2024 7:40 pm tarafından rakasan

» Muhabbet Serisi (Arif Sag, Yavuz Top, Muhlis Akarsu, Musa Eroglu) (7 A
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyPaz Mart 03, 2024 7:35 pm tarafından rakasan

» Muhlis Akarsu 41 Full albüm...
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... EmptyPaz Mart 03, 2024 7:17 pm tarafından rakasan

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... Ikon10Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... Ikon10Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... Ikon10 
zeki39 (2431)
Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... Ikon10Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... Ikon10Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
Egemen (51)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... UuBZYL

2 posters

Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari...

zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Reb gücü : 6255
    Rep poani : 40

Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... Empty Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari...

Mesaj tarafından zeki39 Çarş. Şub. 12, 2014 11:55 pm

Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Share-Online"dan albümleri nasil indireceksiniz?
    Albüm linkine tiklayin..Acilan Linksave sayfasinda sagdaki tek olan V harfine tiklayin..
    Gelen Share-Online sayfasindan da sol asagidaki >>kostenlos weiter<< yazisina tiklayin.,Bu yazi yok ise...
    Gelen sayfadan sagdaki bosluga gördügünüz rakamlari-harfleri yazin solundaki büyük pembe ok"a tiklayin(>>Captcha überprüfen<<)30 saniye rakamlarin bitmesini bekleyin,Download starten"e tiklayin albümü indirin...
    Albümler arasinda bekleme süresi yoktur..Hizli bir sekilde arka arkaya albümleri indirebilirsiniz..

Sorunsuz bir sekilde albümleri indirmek isterseniz premium üyelik almaniz tavsiye edilir..
    Lütfen Tiklayiniz...
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Bu Mesaji Görmek Için ÜYE OLUNUZ
    Share-online - Rar sifresi - derya

Hüseyin Yaltirik - Arzum Daglarda Gezersin (Kirklareli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Asagidan Gelen Hanim Oynasin (Bilecik).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Asker Ettiler Beni-Uçun Kuslar Uçun (Izmir).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Ayagina Geymis Sedef Nalini (Konya).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Ayagina Geymis Sedef Nalini-KK Ali Ulvi Erandaç (Konya).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Aydin Içinde Kapali Çarsi-Yeni Cafer Türküsü (Aydin-Söke-Bagarasi).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Beyaz Geyme Toz Olur (Bolu).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Beyler de Bahçesinde Kandiller Yanar (Sinop).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Bir Evler Yaptirdim Ramizem (Rumeli-Prizren).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Bülbülüm Altin Kafeste (Rumeli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Çalin Davullari Çaydan Asagiya (Rumeli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Çamlar Altina (Tokat).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Çifte Kuburlari Çaktim Almadi (Edirne).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Çiksana Selver'im Dam Dorasina (Rumeli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Çubugum Yok Yol Üstüne Uzatam (Rumeli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Daracik Sokaklari Duman Bürüdü (Istanbul).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Demirköy Baslarinda (Rumeli-Kircaali).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Devrent Deresine Duman Bürüdü (Denizli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Dombayi Bagladim Ben Bir Erik Dalina (Manisa-Salihli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Drama Köprüsünü Gece Mi Geçtin (Rumeli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Edirne'nin Ardi Bayler (Edirne).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Ekinler Ekilirken (Usak).mp3
    Hüseyin Yaltirik - El Zanneder Ben Deliyem (Sanliurfa).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Evlerinin Önü Nane Maydanoz (Bursa).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Gönül Gel Seninle Muhabbet Edelim (Erzincan).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Güzel Pirden Bize Bir Dolu Geldi (Balikesir-Türkali Köyü).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Hatice'min Pelikleri Urgandir Urgan (Rumeli-Selanik-Pirenova).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Havada Durna Sesi Var (Istanbul).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Haydi Tina Haydi Bre Pala (Rumeli-Kavala).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Iki Keklik Bir Kayada Ötüyor (Balikesir).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Iskender Bogazi Dardir Geçilmez (Izmir).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Istanbul'un-Trabzon'un- Etirafi Meteris (Trabzon).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Kalk Gidelim Yar Senin ile Nemse'ye (Kirklareli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Karakayalarda Kurtlar Ulusur (Kirklareli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Kendim Ettim Kendim Buldum (Rumeli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Kiz Pinar Basinda Desti Doldurur (Rumeli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Kumanova Yolleri (Rumeli-Üsküp-Ladevsa).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Malkara'dan Çikti Bayrak (Kirklareli-Kara Halil Köyü).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Melek Hanim Has Bahçede Geziyor (Bolu-Göynük).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Meselidir Engin Daglar Meseli (Antalya-Elmali).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Ne Hos Imis Kalkandere Ovasi (Rumeli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Ortaca'da Evimiz (Mugla-Köycegiz).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Piravis'tan Çikardilar Kargayi (Rumeli-Vlandova-Bahçebuz Köyü).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Radalya Minaresi Yetmis Basamak (Rumeli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Rodop Daglari Be Pakize'm (Rumeli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Sabah Sabah Dolasalim Yaliyi (Rumeli-Istip).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Sabahin Seher Vaktinde (Rumeli-Drama).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Sako Giyer Garadan (Afyon-Emirdag).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Sari Zeybek Su Daglara Yaslanir (Rumeli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Sendeki Kaslar Bende de Olaydi (Istanbul).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Sira Sira Kazanlar (Rumeli-Drama).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Su Dalma'dan Geçtin Mi (Aydin-Nazilli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Su Dalma'nin Dagini Duman Bürüdü (Aydin).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Su Lefke'nin Üstünü Duman Bürüdü (Bilecik-Osmaneli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Yali Kenarinda Zülfüm Tararim (Rumeli).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Yesil Yaprak Arasinda Kirmizi Gül Goncesi (Elazig).mp3
    Hüseyin Yaltirik - Yörük Hasan'in Çardagi (Rumeli).mp3
    Hüseyin Yaltirik-Serpil Kaya - Çobani Çobani Kirli Çobani (Rumeli-Selanik-Drama).mp3
    Huseyin Yaltirik - Beyaz Geyme Toz Olur (Bolu).mp3

Hüseyin Yaltirik...

29.07.1957 tarihinde Kuşadası’nın Güzelçamlı Köyü’nde doğdu. İlkokulu Güzelçamlı’da, ortaokul ve lise öğrenimini Söke’de tamamladı. 1975 yılında TRT’nin açtığı amatör-mahalli ses ve saz sınavını kazanarak radyoda THM alanında çalıp söyleme hakkı elde etti. 1975-1978 yılları arasında Eskişehir Eğitim Enstitüsü İngilizce bölümünden mezun oldu. 1978-1979 öğretim yılında Kırklareli Ticaret Lisesinde İngilizce Öğretmenliğine başladı. 1984-85 Öğretim yılında Konya Beyşehir’e atandı. Bu öğretim yılının sonunda (1985 yılında) sınavla Ege Üniversitesi’nin Yabancı Diller Okutmanlığını kazanarak bu üniversitenin çeşitli fakültelerinde 1988 yılına kadar okutman olarak çalıştı. Bu dönem içinde Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesinin (İngiliz Dili Eğitimi Bölümü) lisans tamamlama programını bitirerek mezun oldu. 1987 yılında TRT İzmir Radyosu’nun açtığı yetişmiş ses sanatçısı sınavını kazanarak kadro karşılığı sanatçı olarak bu kuruma intisab etti. Sanatçı iken aynı zamanda 1992-93 Öğretim yılında Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarının E.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde Türk Halk Müziği dalında açtığı yüksek lisans programını tamamlayıp “Mahmut Ragıp Gazimihal’in Hayatı ve Türk Halk Müziği’ne katkıları” başlıklı tezini verdi. TRT deki görevi esnasında 1988 yılında İsviçre’nin Cenevre şehrinde EBU’nun (Avrupa Yayın Birliği) Halk Müziği toplantısına TRT’nin temsilcisi olarak katıldı ve daha sonra aynı amaçla Belçika’nın Brüksel şehrinde BRT (Belçika Radyo Televizyon Kurumu) ev sahipliğinde yapılan EBU toplantısına katıldı. 1989 yılında TRT adına Yugoslavya’nın Voyvodina Bölgesi’ndeki Novi Sad şehrinde gerçekleştirilen EBU Halk Müziği Festivali’ne, 1998 yılında da İsrail’in Aşkelon kentinde gerçekleştirilen Britsa Müzik Festivaline TRT adına gruplara ‘kafile başkanı’ sıfatıyla katıldı. 1994-1995 öğretim yılında Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Halk Bilimi (Folklor) Ana Bilim Dalında açılan doktora programına başladı. 17.10.2000 tarihinde “Trakya Bölgesi Tasavvufi Halk Müziği’nde Güfte-Beste İlişkisi” başlıklı doktora tezini tamamlayıp bu programdan mezun oldu. Halen TRT İzmir Radyosu’nda Türk Halk Müziği ses sanatçısı olarak görevini sürdürmektedir.

Folklor ve özellikle Türk Halk Müziği alanında yayımlanmış makale, bildiri, CD, türkü ve derlemeleri ve (görev dışı) radyo programcılığına ilişkin çalışmaları ve çeşitli yayınları olmuştur. Evli ve iki kız babasıdır.
    İLKE

Reb gücü : 3
    Rep poani : 0

Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari... Empty Geri: Hüseyin Yaltirik - THM Radyo Kayitlari...

Mesaj tarafından İLKE Ptsi Ağus. 03, 2020 11:17 pm

emeğine sağlık

Forum Saati Salı Mart 19, 2024 5:41 am