Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

» Gülcihan Koç 22 Full albüm...
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyC.tesi Mart 09, 2024 3:34 pm tarafından rakasan

» Trt Türk Yediveren müzik serisi 32 Bölüm -Tsm - Türkü , Özgün , Arabes
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyC.tesi Mart 09, 2024 11:00 am tarafından matkap98

» Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyÇarş. Mart 06, 2024 11:32 pm tarafından JUDAG

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyÇarş. Mart 06, 2024 10:16 pm tarafından Sniper001

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyÇarş. Mart 06, 2024 12:56 am tarafından tepekar

» Supreme Сasual Dating - Real Women
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyPtsi Mart 04, 2024 10:04 pm tarafından Yuxell_09

» Havin - Mazide Biraktim 2012 - Türkü & THM
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:21 pm tarafından rakasan

» Nida Ates - Ömür Bahçesi - Kalan Muzik Arsivi-2003
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:19 pm tarafından rakasan

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:17 pm tarafından rakasan

»  Nida Tüfekçi - Sürmeli
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:16 pm tarafından rakasan

» linklerin hepsi çokmüs
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:13 pm tarafından rakasan

» Şirin Üstün - Künc-i Gurbet (2012) Full Albüm İndir
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:11 pm tarafından rakasan

» Şirin Üstün 3 Full albüm Thm
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:01 pm tarafından rakasan

» Aşık Ali Nurşani - Yabancı & Sen Sebep Oldun (2012)
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyPaz Mart 03, 2024 8:07 pm tarafından rakasan

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyPaz Mart 03, 2024 7:47 pm tarafından rakasan

» Ahmet Aslan 13 Full Albüm...
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyPaz Mart 03, 2024 7:44 pm tarafından rakasan

» Bayar Sahin 6 Full Albüm...
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyPaz Mart 03, 2024 7:40 pm tarafından rakasan

» Muhabbet Serisi (Arif Sag, Yavuz Top, Muhlis Akarsu, Musa Eroglu) (7 A
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyPaz Mart 03, 2024 7:35 pm tarafından rakasan

» Muhlis Akarsu 41 Full albüm...
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi EmptyPaz Mart 03, 2024 7:17 pm tarafından rakasan

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi Ikon10Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi Ikon10Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi Ikon10 
zeki39 (2431)
Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi Ikon10Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi Ikon10Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
Egemen (51)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi UuBZYL

Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi

zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Reb gücü : 6255
    Rep poani : 40

Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi Empty Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi

Mesaj tarafından zeki39 Ptsi Kas. 19, 2012 1:33 am

Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Akif Özüsen - Birinci Bölüm

Akif Özüsen - Aylar geçiyor sen bana hala geleceksin - Rast - Selahattin Pinar
    Akif Özüsen - Bag gölgelenir güller açar bülbül öterken - Nihâvend - Erol Sayan
    Akif Özüsen - Bahçeye indim ki gülleri derem - Ussâk Türkü
    Akif Özüsen - Ben seni unutmak icçn sevmedim Segâh - Amir Ates
    Akif Özüsen - Bir atesim yanarim külüm yok dumanim yok - Hicaz - Avni Anil
    Akif Özüsen - Bir bakisla bagladin zülfüne seydâ dili - Rast - Fehmi Tokay
    Akif Özüsen - Cevrin yetisir sanma aman ol ki sitemkâr - Sûznâk - Serif Içli
    Akif Özüsen - Çanakkale içinde aynali çarsi - Türkü
    Akif Özüsen - Dinmiyor hiç bu aksam ne gözyasim ne acim - Hüzzâm - Ziya Taskent
    Akif Özüsen - Düsen sari yapraklara yagan deli yagmurlara - Muhayyer Kürdi - Erol Bingöl
    Akif Özüsen - Ey gönül derdin nedir - Hicazkâr - Erol Sayan
    Akif Özüsen - Gönlüm yarali bilmiyorum yar bana n'oldu - Hicaz - Kadri Sençalar
    Akif Özüsen - Gönlüme gir dog günesim - Ussâk - Yilmaz Yüksel
    Akif Özüsen - Gördüm seni bir gün yeni açmis güle döndüm - Ussâk - Sadettin Kaynak
    Akif Özüsen - Gözlerinden gönlüme ilik bir bahar indi - Sûznâk - Teoman Alpay
    Akif Özüsen - Haberler yollasam seni çagirsam - Hicaz - Bilge Özgen
    Akif Özüsen - Hançer-i askinla ey yâr - Hicaz - Ekrem Güyer
    Akif Özüsen - Hasretle yanan kalbime yetmez gibi derdim - Sûznâk - Emin Ongan
    Akif Özüsen - Havada bulut yok - Hüseyni Türkü

Akif Özüsen - Ikinci Bölüm

Akif Özüsen - Her derde sifâ gögsünü koklar bayilirdim - Hicazkâr - Kadri Sençalar
    Akif Özüsen - Kalbimi bezlederim minnet ü zevkle dilesen - Ussâk - Sükrü Tunar
    Akif Özüsen - Meftûnun oldum ey vech-i ahsen - Kürdîli Hicazkâr - Ahmet Mithat Güpgüpoglu
    Akif Özüsen - Meseli daglar meseli - Hüseyni Türkü
    Akif Özüsen - Ne çok çektim hasretini bilsen Ahsen - Sûznâk - Sedat Öztoprak
    Akif Özüsen - Özlesem de seni her an aglasam da olmaz duyan - Hüzzâm - Alaeddin Sensoy
    Akif Özüsen - Rüya gibi her hatira her yasanti bana - Rast - Mehmet Ilgin
    Akif Özüsen - Sana gönül borcum var ödemek kolay degil - Ussâk - Bilge Özgen
    Akif Özüsen - Sarsam seni gönlümce güzel bahtima kansam - Hicazkâr - Sadettin Kaynak
    Akif Özüsen - Son askimi canlandiran en tatli emelsin - Hicazkâr - Lem'î Atli
    Akif Özüsen - Sormadin hâlimi hiç kalbimin esrâri nedir - Hüzzâm - Selâhattin Pinar
    Akif Özüsen - Unuttun mu askimiza ettigimiz yemini - Hüzzâm - Mustafa Seyran
    Akif Özüsen - Yitirmisim ben gülümü uçurmusum bülbülümü - Hüzzâm - Yusuf Nalkesen
    Akif Özüsen - Yüregimde ince sizi - Hicaz - Selâhattin Inal
    Akif Özüsen - Yüzün güllerden ince sesin gülbülden tatli - Hicazkâr - Sadettin Kaynak
    Akif Özüsen - Zamanla belki gecer bu ask da hicran da - Hüzzâm - Yesari Asim Arsoy
    Akif Özüsen - Zeytin gözlüm sana meylim nedendir - Hüseynî - Selâhattin Içli

En son zeki39 tarafından C.tesi Nis. 16, 2022 11:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : Linkler yenilenmistir...)
    zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Reb gücü : 6255
    Rep poani : 40

Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi Empty Geri: Akif Özüsen - TRT Emekli Sanatçisi

Mesaj tarafından zeki39 Ptsi Mart 05, 2018 12:40 am

Linkler yenilenmistir...

Forum Saati Salı Mart 19, 2024 6:24 am