''Kültür varlığına sahip çıkmamış bir millet, daha olgunlaşamamış demektir. '' M. Kemal Atatürk

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Sinan Özen 23 Full albüm
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyC.tesi Eyl. 21, 2019 1:58 pm tarafından winegar

»  Yüksel Yıldız - Dost Yarası (2013) FuLL Album
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyPtsi Eyl. 16, 2019 11:18 pm tarafından mehmet1

» Devran Çaglar 21 Full Albüm...
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyPerş. Eyl. 12, 2019 9:05 pm tarafından Serkan

» Bergen - 21 Full Albüm
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyPerş. Eyl. 12, 2019 3:08 pm tarafından akkan

» Emrah 40 Full Album...
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyPerş. Eyl. 12, 2019 3:04 pm tarafından akkan

» Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm...
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyÇarş. Eyl. 11, 2019 1:38 pm tarafından orso98

» Derdiyoklar İkilisi (Derdiçoklar İkilisi)23 Full Albüm...
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyÇarş. Eyl. 11, 2019 9:50 am tarafından HTUNCER

» Faruk Tinaz 10 Full album...
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptySalı Eyl. 10, 2019 11:13 pm tarafından karafaruk123

» Adnan Senses - 35 Full albüm - 46 adet 45 lik...
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyPaz Eyl. 08, 2019 5:48 pm tarafından nahic03

» Güzin Değişmez - Klasikler & Ah O Demler
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyC.tesi Eyl. 07, 2019 12:36 am tarafından mesutca1

» 1966 Yili Albumleri - Bölüm 1...
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyPaz Ağus. 18, 2019 6:24 pm tarafından Aswaras

» Gönül Şarkılarımız 10 Full albüm..
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyPaz Ağus. 18, 2019 12:26 am tarafından mesutca1

» Çeşitli Sanatçılardan 72 Adet 45'lik Plak...
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyPtsi Ağus. 05, 2019 11:33 am tarafından seckin1akinci

» Cigdem Gurdal-dan Türk Sanat Müzigi Eserleri...
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyPtsi Ağus. 05, 2019 11:31 am tarafından seckin1akinci

» Çeşitli Sanatçılardan Türk Sanat Müziği... (25 Sanatci)
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyPtsi Ağus. 05, 2019 11:27 am tarafından seckin1akinci

» Taş Plak Yılları Albümleri Bölüm 1...
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyPtsi Ağus. 05, 2019 11:25 am tarafından seckin1akinci

» Necdet Tokatlioglu - 20 Album ve 6 Bolum sarkilari...
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyPtsi Ağus. 05, 2019 11:20 am tarafından seckin1akinci

» Taş Plak Yılları Albümleri Bölüm 5...
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyPtsi Ağus. 05, 2019 11:19 am tarafından seckin1akinci

» Huseyin Bicak Full albumleri....
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyPerş. Ağus. 01, 2019 9:20 pm tarafından Karadenizmzk28

» Yıldız Tezcan - 48 Full albüm...
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EmptyPaz Tem. 28, 2019 6:10 pm tarafından mesutca1

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6412)
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler Ikon10Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler Ikon10Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler Ikon10 
zeki39 (2430)
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler Ikon10Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler Ikon10Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (521)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (73)
Egemen (51)

MENÜ

Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler TjBeTE Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler EQfIUj Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion

MÜZİK DİNLE

please wait...homepage uhren

HABERLER

Bize Ulaşabilirsiniz

seheryelinden-esintiler@live.de

Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler

zeki39
zeki39
Admin
Admin

Reb gücü : 6232
Rep poani : 20

Yeni Konu Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler

Mesaj tarafından zeki39 Bir C.tesi Kas. 17, 2012 1:16 am

Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler

Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler Bilgepakalinlar

Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler 15fpzd3

Share-Online"dan albümleri nasil indireceksiniz?
Albüm linkine tiklayin..Acilan Linksave sayfasinda sagdaki tek olan V harfine tiklayin..
Gelen Share-Online sayfasindan da sol asagidaki >>kostenlos weiter<< yazisina tiklayin.,
Gelen sayfadan sagdaki bosluga gördügünüz rakamlari-harfleri yazin solundaki büyük pembe ok"a tiklayin(>>Captcha überprüfen<<) albümü indirin...
Albümler arasinda bekleme süresi yoktur..Hizli bir sekilde arka arkaya albümleri indirebilirsiniz..

Sorunsuz bir sekilde albümleri indirmek isterseniz premium üyelik almaniz tavsiye edilir..
Lütfen Tiklayiniz...
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Share-online...
uploaded.to...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler 20344127344bc39ac084669
Rar sifresi - derya

Bilge Pakalinlar - 1.Bölüm

Bilge Pakalinlar - Aksam erdi yine sular karardi - Hicaz - Rahmi Bey
Bilge Pakalinlar - Asikim daglara kurulu tahtim - Hicaz - Kaptanzade Ali Riza Bey
Bilge Pakalinlar - Askimda vefâ bekler iken gözlerinizden - Sûznâk - Muzaffer Ilkar
Bilge Pakalinlar - Askin beni yakiyor niye hâlâ kaçiyorsun - Hüzzâm - Necdet Tokatlioglu
Bilge Pakalinlar - Aylardir gül yüzünü göremez oldum senin - Sûznâk - Erol Sayan
Bilge Pakalinlar - Baga girdim kamisa su ne yapsin yanmisa - Kürdili Hicazkâr - Manol Aga
Bilge Pakalinlar - Bende mi suç sende mi yoksa ikimizde mi - Hüzzâm - Halil Ibrâhim Taskent
Bilge Pakalinlar - Benim su yollardan üzgün geçtigim - Hüzzâm - Sâdettin Öktenay
Bilge Pakalinlar - Bir aksam gelmedin insâf etmedin - Ussâk - Yesârî Asim Arsoy
Bilge Pakalinlar - Bir çagrina bin cân ile gelirim - Hicaz - Avni Anil
Bilge Pakalinlar - Bir gamli hazanin seherinde isrâra ne hâcet yine bülbül - Kürdîli Hicazkâr - Suphi Ziyâ Özbekkan
Bilge Pakalinlar - Bir güzele kul oldum ta gönülden vuruldum - Sûznâk - Hanende Aleksan Efendi
Bilge Pakalinlar - Böyle mi esecekti son günümde bu rüzgâr - Hüzzâm - Teoman Alpay

Bilge Pakalinlar - 2.Bölüm

Bilge Pakalinlar - Çiksam su daglarin yücelerine - Hicaz - Arif Sâmi Toker
Bilge Pakalinlar - Elbet bir gün bulusacagiz bu böyle yarim kalmayacak - Muhayyer Kürdî - Mustafa Seyran
Bilge Pakalinlar - Gamsiz yasarim eglenirim zevk ederim ben - Hicaz - Yesari Asim Arsoy
Bilge Pakalinlar - Geçti ömrün nev-bahari - Kürdili Hicazkâr - Sâdi Hosses
Bilge Pakalinlar - Gittin de biraktin beni aylarca kederde - Hicaz - M.Nurettin Selcuk
Bilge Pakalinlar - Gözlerin mavi mine vuruldum perçemine - Kürdili Hicazkâr - Refik Fersan
Bilge Pakalinlar - Gözlerinden gönlüme ilik bir bahar indi - Sûznâk - Teoman Alpay
Bilge Pakalinlar - Içince sarabi ezelde gönül takildi kaldi bir güzelde gönül - Kürdili Hicazkâr - Arif Sâmi Toker
Bilge Pakalinlar - Kapin her çalindikca O mudur diyeceksin - Muhayyer Kürdî - Yusuf Nalkesen
Bilge Pakalinlar - Kendim gurbet elde gönlüm silada - Muhayyer Kürdî - Seyfettin Sigmaz
Bilge Pakalinlar - Madem ki çilgin gibi asigiz seviyoruz beraber olmak için daha ne bekliyoruz - Acem Kürdî - Pinar Köksal
Bilge Pakalinlar - N'eyleyim n'eyleyim ben böyle yâri - Muhayyer Kürdî - Ahmet Gâzi Ayhan
Bilge Pakalinlar - Pek özledim o demleri seninle bu yerleri - Sûznâk - Neveser Kökdes
Bilge Pakalinlar - Saçlarin dagilmis görünmez yüzün - Hüzzâm - Yilmaz Pakalinlar
Bilge Pakalinlar - Sana gönül verdim beni birakma - Karcigar - Selâhaddin Pinar
Bilge Pakalinlar - Seni kendime candan bir sevgili sanmistim - Hüzzâm - Yilmaz Yüksel
Bilge Pakalinlar - Su yüregim can evinde vurdukça - Segâh - Yilmaz Pakalinlar
Bilge Pakalinlar - Unutulmus degilsin adin sakli kalbimde - Hicaz - Irfan Özbakir
Bilge Pakalinlar - Zindân ettin gündüzümü - Hüzzâm - Alâeddin Sensoy
Seheryeli
Seheryeli
Yönetici
Yönetici

Reb gücü : 18636
Rep poani : 40

Yeni Konu Geri: Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler

Mesaj tarafından Seheryeli Bir C.tesi Kas. 17, 2012 9:10 pm

Emekleriniz icin tesekkürler dost. Hepsi birbirinden degeli paylasimlar.

Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler 3010
Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler Seher10

Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler 23jp50

Bilge Pakalinlar - TRT Arsivinden Eski Sesler 2u89p5d

Forum Saati Ptsi Eyl. 23, 2019 11:18 am