Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Jet-Li - Cehennem Silahi 4-Lethal.Weapon4.- 1998 DVDRip.TR.Dublaj
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyÇarş. Mart 27, 2024 8:41 am tarafından ali_01

» Behiye Aksoy 46 Full Album...
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptySalı Mart 26, 2024 10:08 am tarafından leony

» Güler Isik 25 Full albüm....
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyPaz Mart 24, 2024 2:53 pm tarafından komando

» Türk Sanat Müzigi Klasikleri - Bizim Sarkilarimiz - 4 Box 12 Albüm
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyCuma Mart 22, 2024 8:46 am tarafından xmetinx

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyCuma Mart 22, 2024 8:11 am tarafından xmetinx

» Abdülkadir Şehitoğlu - 9 Full albüm - Enstrümantal
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyPerş. Mart 21, 2024 11:21 am tarafından xmetinx

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptySalı Mart 19, 2024 11:09 am tarafından rakasan

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

» Gülcihan Koç 22 Full albüm...
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyC.tesi Mart 09, 2024 3:34 pm tarafından rakasan

» Trt Türk Yediveren müzik serisi 32 Bölüm -Tsm - Türkü , Özgün , Arabes
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyC.tesi Mart 09, 2024 11:00 am tarafından matkap98

» Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyÇarş. Mart 06, 2024 11:32 pm tarafından JUDAG

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyÇarş. Mart 06, 2024 10:16 pm tarafından Sniper001

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyÇarş. Mart 06, 2024 12:56 am tarafından tepekar

» Supreme Сasual Dating - Real Women
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyPtsi Mart 04, 2024 10:04 pm tarafından Yuxell_09

» Havin - Mazide Biraktim 2012 - Türkü & THM
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:21 pm tarafından rakasan

» Nida Ates - Ömür Bahçesi - Kalan Muzik Arsivi-2003
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:19 pm tarafından rakasan

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:17 pm tarafından rakasan

»  Nida Tüfekçi - Sürmeli
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:16 pm tarafından rakasan

» linklerin hepsi çokmüs
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:13 pm tarafından rakasan

» Şirin Üstün - Künc-i Gurbet (2012) Full Albüm İndir
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:11 pm tarafından rakasan

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... Ikon10Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... Ikon10Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... Ikon10 
zeki39 (2431)
Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... Ikon10Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... Ikon10Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
Egemen (51)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... UuBZYL

2 posters

Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları...

zeki39
    zeki39
    Admin
    Admin

Reb gücü : 6255
    Rep poani : 40

Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... Empty Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları...

Mesaj tarafından zeki39 Perş. Şub. 04, 2016 2:40 am

Bahadır Özüsen - Türk Sanat Müziği...

Bahadır Özüşen - Ada sâhillerinde bekliyorum - Hicaz Türkü.mp3
    Bahadır Özüşen - Bu mâtemde olan derd ile hicrâne devâ olmaz - Hüseynî İlâhi.mp3
    Bahadır Özüşen - Kalbimin sahibi sensin orda yalnız sen varsın - Hüzzâm - Şekip Ayhan Özışık.mp3
    Bahadır Özüşen - Ne o bensiz edebilir ne temelli gidebilir - Kürdîli Hicazkâr - Yusuf Nalkesen.mp3
    Bahadır Özüşen - Okyanus (İlkbahara bekle beni demiştin) - Kürdî - Talât Er.mp3
    Bahadır Özüşen & Eda Şimşek - Gönül penceresinden ansızın bakıp geçtin + Ada'lardan bir yâr gelir.mp3
    Bahadır Özüşen & Sadiye Erimli - Kaleden top atarlar - Hüzzâm Türkü.mp3
    Bahadır Özüşen & Sadiye Erimli - Potpori.mp3

Bahadır Özüsen - Tut 2014...

Bahadır Özüsen - Beni Gönlüne Alsan.mp3
    Bahadır Özüsen - Bir Anlık Zamanda.mp3
    Bahadır Özüsen - Çalma Kapımı.mp3
    Bahadır Özüsen - Cansuyum.mp3
    Bahadır Özüsen - Don Geriye.mp3
    Bahadır Özüsen - Elmalı Yar.mp3
    Bahadır Özüsen - Felek.mp3
    Bahadır Özüsen - Gözbebeğim (Akustik).mp3
    Bahadır Özüsen - Gözbebeğim.mp3
    Bahadır Özüsen - Gözlerinle Vurup Gittin.mp3
    Bahadır Özüsen - Karar Ver.mp3
    Bahadır Özüsen - Ne Olur Gel.mp3
    Bahadır Özüsen - Yalan Falcı (Tv Canlı Performans).mp3

Bahadır Özüsen Arşivi - TRT Radyo 4...

Bahadır Özüsen - 1. Bölüm...

Bahadır Özüsen - Ah bu şarkıların gözü kör olsun - Muhayyer Kurdî - Avni Anıl
    Bahadır Özüsen - Ankara rüzgarı - Muhayyer Kurdî - Gündoğdu Duran
    Bahadır Özüsen - Aşk bu değil yapma güzel - Nihâvend - Avni Anıl
    Bahadır Özüsen - Aşkın içimde rüyâ kalbimde duya duya - Rast - İrfan Özbakır
    Bahadır Özüsen - Bahar çiçek çiçek gelince güzel - Kurdîli Hicazkâr - Zekâi Tunca
    Bahadır Özüsen - Ben seni sevdim seveli kaynayıp coştum - Bestenigâr - Dede Efendi
    Bahadır Özüsen - Bilirim daha sen pek küçüceksin - Hüzzâm - Bîmen Şen
    Bahadır Özüsen - Bin gül çıkarırdım sana kalbimdeku külden - Nihâvend - Lem'î Atlı
    Bahadır Özüsen - Bir dilberdir beni yakan - Hüseyni - Tanbûri Mustafa Çavuş
    Bahadır Özüsen - Bir kuş olsam uçuversem yücelerden ben - Hüzzâm - Cemalettin
    Bahadır Özüsen - Bir yangın sonrası şimdi yüreğim - Hüzzâm - Selâhattın Altınbaş
    Bahadır Özüsen - Biraz kul biraz duman - Nihâven - Avni Anıl
    Bahadır Özüsen - Birgün sevdiğimi anlayacaksın o zaman ellerin bomboş kalacak - Muhayyer - Ziya Taşkent
    Bahadır Özüsen - Biz Heybeli'de her gece mehtâba çıkardık - Sultânî Yeğâh - Yesârî Asım Arsoy
    Bahadır Özüsen - Bu ateşi sen yaktın içime gel de sen söndür - Kurdîli Hicazkâr - Necdet Tokatlıoğlu
    Bahadır Özüsen - Dereler çağlar oldu gözlerim ağlar oldu - Uşşak - Zeki Duygulu
    Bahadır Özüsen - Dinmiyor hiç bu akşam ne gözyaşım ne açım - Hüzzâm - Ziya Taşkent
    Bahadır Özüsen - Düşen sarı yapraklara yağan deli yağmurlara hırçın esen rüzgarlara - M.Kürdi - Erol Bingöl
    Bahadır Özüsen - Eğilmez basın gibi gökler bulutlu efem - Hicaz - Kaptanzâde Ali Rizâ Bey

Bahadır Özüsen - 2. Bölüm...

Bahadır Özüsen - Eğilmez basın gibi gökler bulutlu efem - Hicaz - Kaptanzâde Ali Rizâ Bey
    Bahadır Özüsen - Eğin dedikleri bir küçük şehir - Erzincan Türküsü
    Bahadır Özüsen - Elveda ey İstabul sana bir çift sözüm var - Nihâvend - Suat Yıldırım
    Bahadır Özüsen - Elvedâ gençliğim elvedâ ey hâtiralar - Muhayyer Kurdî - Yıldırım Gürses
    Bahadır Özüsen - Ey nihâl-i emelimde sararan penbe çiçek - Nihâvend - Arsak Çömlekçiyan
    Bahadır Özüsen - Gittin bırakıp sevgimi soldurmadı yıllar - Rast - Emin Ongan
    Bahadır Özüsen - Gönlüm özledikçe görürdüm hele - Muhayyer Kurdî - Sadettin Kaynak
    Bahadır Özüsen - Gönlüme gir dog güneşim - Ussâk - Yılmaz Yüksel
    Bahadır Özüsen - Gönlümün içindedir gözden ırak sevdiğim - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Bahadır Özüsen - Göze mi geldim sen mi unuttun - Nihâvend - Osman Nihat Akın
    Bahadır Özüsen - Gözlerimden yüzün kulaklarımdan sesin silinmedi - Hicaz - Muzaffer İlkar
    Bahadır Özüsen - Gülsende yine âh u enin eyledi bülbül - Rast - Müâllim İsmail Hakkı Bey
    Bahadır Özüsen - Güneşin Kavurduğu - Hüzzâm - Alâeddin Yavaşça
    Bahadır Özüsen - Haberler yollasam seni çağırsan - Hicaz - Bilge Özgen
    Bahadır Özüsen - Hastayim yaşıyorum görünmez hayâliyle - Hicaz - Ûdî Hirant Kenkiloğlu
    Bahadır Özüsen - Her gece yollarda gözledim seni - Hüzzâm - Kasım İnaltekin

Bahadır Özüsen - 3. Bölüm...

Bahadır Özüsen - İnleyen nağmeler rûhumu sardı - Nihâvend - Zeynettin Maraş
    Bahadır Özüsen - Kader kime sıkâyet edeyim seni bilemem - Hicaz - Avni Anıl
    Bahadır Özüsen - Kimseye etmem şikayet - Nihâvend - Kemanı Serkis Efendi
    Bahadır Özüsen - Ne demiştin niçin caydın sözünden - Kurdîli Hicazkâr - Selâhattın Pınar
    Bahadır Özüsen - Ne o bensiz edebilir ne temelli gidebilir - Kurdîli Hicazkâr - Yusuf Nalkesen
    Bahadır Özüsen - Neden hiç durmadan sevmiş bu gönlüm - Ussâk - Suphi Ziyâ Özbekkan
    Bahadır Özüsen - Niçin baktın bana öyle - Ussâk - Sadettin Kaynak
    Bahadır Özüsen - Nur salkımışın gül ki bahar bahtıma yansın - Kurdîli Hicazkâr - Cevdet Çağla
    Bahadır Özüsen - Oluyorum kederimden - Hicaz - Mustafa Sayan
    Bahadır Özüsen - Önce sen unut - Hicaz - Ziya Taşkent
    Bahadır Özüsen - Özlesem de seni her an (Kadere bak) - Hüzzâm - Alâeddin Şensoy
    Bahadır Özüsen - Rüzgâr söylüyor şimdi o yerlerde - Muhayyer Kurdî - Sekip Ayhan Özışık
    Bahadır Özüsen - Saymadım kaç yıl oldu sen ellerin olalı - Kurdîli Hicazkâr - Yusuf Nalkesen
    Bahadır Özüsen - Sen nazla gezerken güzelim güller içinde - Rast - Kâzim Nâmi Erdölen
    Bahadır Özüsen - Seni andım yine kalbimde derin bir sizi var - Rast - Drama'lı Hasan Hasgüler
    Bahadır Özüsen - Sensiz her gecenin sabahı olmayacak sanırım - Nihâvend - Muzaffer İlkar
    Bahadır Özüsen - Şöyle derdini kaç yıl çekecek bu derti basım - Hicaz - Hüseyin Mayadağ
    Bahadır Özüsen - Süzül güzel süzül de gel deli gönlüm seni ister - Nihâvend - Necdet Varol
    Bahadır Özüsen - Şu yorgun gönlümü yormayın artık - Hicaz - Hasan Esen
    Bahadır Özüsen - Takvimlerden haberin yok mu

Bahadır Özüsen - 4. Bölüm...

Bahadır Özüsen - Kalamış - Nihâvend - Münir Nurettin Selçuk
    Bahadır Özüsen - Kalbimin sahibi sensin orda yalnız sen varsın - Hüzzâm - Sekip Ayhan Özışık
    Bahadır Özüsen - Kapında bekliyor senin abdi acizin - Hüzzâm İlahi - Anonim
    Bahadır Özüsen - Kim görse seni aşkına hasr-ı emel eyler - Dilkeshâverân - Zeki Arif Ataergin
    Bahadır Özüsen - Tanbur - Kürdi - Talât Er
    Bahadır Özüsen - Tel tel taradım zülfünü - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Bahadır Özüsen - Unutamıyorum unutamıyorum gecem yok artık gündüzüm yok - Sûzıdıl - Avni Anıl
    Bahadır Özüsen - Unutmadım seni ben her zaman kalbimdesin - Karcığar - Sekip Ayhan Özışık
    Bahadır Özüsen - Unutmak kolaysa önce sen unut - Hicaz - Ziya Taşkent
    Bahadır Özüsen - Unuturum diye yorma kendini - Kurdîli Hicazkâr - Selçuk Tekay
    Bahadır Özüsen - Uyan ey gözlerim gafletten uyan - Muhayyer Kürdi İlahi - İV Murat
    Bahadır Özüsen - Vucûd İkliminin Sultanı Sensin - Nihâvend - Hacı Arif Bey
    Bahadır Özüsen - Ya Hannan ya Mennan - Ussâk İlâhi
    Bahadır Özüsen - Yemeni bağlamış telli basına - Nihâvend Türkü - Ali Ulvi Baradan
    Bahadır Özüsen - Yıldızlara baktırdım fallarda çıkmıyorsun - Kurdîli Hicazkâr - Zekai Tunca
    Bahadır Özüsen - Yıldızlı semalardaki haşmet ne güzel şey - Kurdîli Hicazkâr - Sadi Hoşses
    Bahadır Özüsen - Yıllar ne çabuk geçti o günler arasından - Hicaz - Bimen Şen
    Bahadır Özüsen - Yine hazan mevsimi geldi - Nihâvend - Sekip Ayhan Özışık

En son zeki39 tarafından Cuma Nis. 15, 2022 10:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Seheryeli
    Seheryeli
    Yönetici
    Yönetici

Reb gücü : 18681
    Rep poani : 42

Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları... Empty Geri: Bahadır Özüsen Albüm ve Şarkıları...

Mesaj tarafından Seheryeli Cuma Şub. 05, 2016 12:46 am

En sevdiklerimden. Emeklerinize sağlık Abim.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 12:13 am