''Kültür varlığına sahip çıkmamış bir millet, daha olgunlaşamamış demektir. '' M. Kemal Atatürk

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Devran Çaglar 21 Full Albüm...
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPerş. Eyl. 12, 2019 9:05 pm tarafından Serkan

» Bergen - 21 Full Albüm
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPerş. Eyl. 12, 2019 3:08 pm tarafından akkan

» Emrah 40 Full Album...
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPerş. Eyl. 12, 2019 3:04 pm tarafından akkan

» Mustafa Dogan Dikmen - Klasik Türk Müzigi Arsivi - 23 Bölüm...
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyÇarş. Eyl. 11, 2019 1:38 pm tarafından orso98

» Derdiyoklar İkilisi (Derdiçoklar İkilisi)23 Full Albüm...
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyÇarş. Eyl. 11, 2019 9:50 am tarafından HTUNCER

» Faruk Tinaz 10 Full album...
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptySalı Eyl. 10, 2019 11:13 pm tarafından karafaruk123

» Adnan Senses - 35 Full albüm - 46 adet 45 lik...
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPaz Eyl. 08, 2019 5:48 pm tarafından nahic03

» Güzin Değişmez - Klasikler & Ah O Demler
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyC.tesi Eyl. 07, 2019 12:36 am tarafından mesutca1

» 1966 Yili Albumleri - Bölüm 1...
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPaz Ağus. 18, 2019 6:24 pm tarafından Aswaras

» Gönül Şarkılarımız 10 Full albüm..
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPaz Ağus. 18, 2019 12:26 am tarafından mesutca1

» Sinan Özen 23 Full albüm
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPtsi Ağus. 12, 2019 8:31 pm tarafından radiosetta

» Çeşitli Sanatçılardan 72 Adet 45'lik Plak...
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPtsi Ağus. 05, 2019 11:33 am tarafından seckin1akinci

» Cigdem Gurdal-dan Türk Sanat Müzigi Eserleri...
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPtsi Ağus. 05, 2019 11:31 am tarafından seckin1akinci

» Çeşitli Sanatçılardan Türk Sanat Müziği... (25 Sanatci)
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPtsi Ağus. 05, 2019 11:27 am tarafından seckin1akinci

» Taş Plak Yılları Albümleri Bölüm 1...
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPtsi Ağus. 05, 2019 11:25 am tarafından seckin1akinci

» Necdet Tokatlioglu - 20 Album ve 6 Bolum sarkilari...
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPtsi Ağus. 05, 2019 11:20 am tarafından seckin1akinci

» Taş Plak Yılları Albümleri Bölüm 5...
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPtsi Ağus. 05, 2019 11:19 am tarafından seckin1akinci

» Huseyin Bicak Full albumleri....
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPerş. Ağus. 01, 2019 9:20 pm tarafından Karadenizmzk28

» Yıldız Tezcan - 48 Full albüm...
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPaz Tem. 28, 2019 6:10 pm tarafından mesutca1

» Necla Akben 8 Full Albüm...
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EmptyPaz Tem. 28, 2019 1:24 am tarafından it Topic'it

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6412)
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. Ikon10Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. Ikon10Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. Ikon10 
zeki39 (2430)
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. Ikon10Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. Ikon10Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (521)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (73)
Egemen (51)

MENÜ

Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. TjBeTE Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. EQfIUj Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion

MÜZİK DİNLE

please wait...homepage uhren

HABERLER

Bize Ulaşabilirsiniz

seheryelinden-esintiler@live.de

Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir.

Seheryeli
Seheryeli
Yönetici
Yönetici

Reb gücü : 18636
Rep poani : 40

Yeni Konu Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir.

Mesaj tarafından Seheryeli Bir Ptsi Haz. 15, 2015 11:20 pm

Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. D9o2gj

Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim
en iyi yönetimdir.

Goethe

Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. 3010
Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. Seher10

Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. 23jp50

Kendi kendimizi idare etmeyi öğreten yönetim en iyi yönetimdir. 2u89p5d

Forum Saati Ptsi Eyl. 16, 2019 10:37 pm