Seheryelinden Esintiler

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Jet-Li - Cehennem Silahi 4-Lethal.Weapon4.- 1998 DVDRip.TR.Dublaj
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyDün 8:41 am tarafından ali_01

» Behiye Aksoy 46 Full Album...
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptySalı Mart 26, 2024 10:08 am tarafından leony

» Güler Isik 25 Full albüm....
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyPaz Mart 24, 2024 2:53 pm tarafından komando

» Türk Sanat Müzigi Klasikleri - Bizim Sarkilarimiz - 4 Box 12 Albüm
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyCuma Mart 22, 2024 8:46 am tarafından xmetinx

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyCuma Mart 22, 2024 8:11 am tarafından xmetinx

» Abdülkadir Şehitoğlu - 9 Full albüm - Enstrümantal
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyPerş. Mart 21, 2024 11:21 am tarafından xmetinx

» Cengiz Ozkan 8 Full Album - Kalan Muzik Arsivi
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptySalı Mart 19, 2024 11:09 am tarafından rakasan

» Asik Sefai 8 Full albüm...
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyPaz Mart 17, 2024 11:17 pm tarafından tarihci36

» Gülcihan Koç 22 Full albüm...
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyC.tesi Mart 09, 2024 3:34 pm tarafından rakasan

» Trt Türk Yediveren müzik serisi 32 Bölüm -Tsm - Türkü , Özgün , Arabes
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyC.tesi Mart 09, 2024 11:00 am tarafından matkap98

» Supreme Сasual Dating - Authentic Damsels
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyÇarş. Mart 06, 2024 11:32 pm tarafından JUDAG

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyÇarş. Mart 06, 2024 10:16 pm tarafından Sniper001

» Nurcan Opel 32 Full Albüm...
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyÇarş. Mart 06, 2024 12:56 am tarafından tepekar

» Supreme Сasual Dating - Real Women
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyPtsi Mart 04, 2024 10:04 pm tarafından Yuxell_09

» Havin - Mazide Biraktim 2012 - Türkü & THM
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:21 pm tarafından rakasan

» Nida Ates - Ömür Bahçesi - Kalan Muzik Arsivi-2003
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:19 pm tarafından rakasan

» Asik Daimi - 9 Full Albüm..
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:17 pm tarafından rakasan

»  Nida Tüfekçi - Sürmeli
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:16 pm tarafından rakasan

» linklerin hepsi çokmüs
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:13 pm tarafından rakasan

» Şirin Üstün - Künc-i Gurbet (2012) Full Albüm İndir
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  EmptyPtsi Mart 04, 2024 6:11 pm tarafından rakasan

En iyi yollayıcılar

Seheryeli (6419)
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  Ikon10Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  Ikon10Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  Ikon10 
zeki39 (2431)
Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  Ikon10Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  Ikon10Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  Ikon10 
Gök-Oguz (804)
mihrimah (592)
Admin (520)
BESDE (500)
Aybike (417)
Yolcu (376)
mesutca1 (78)
Egemen (51)
Seheryelinden Esintiler's Videos auf Dailymotion Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  UuBZYL

Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura

Seheryeli
    Seheryeli
    Yönetici
    Yönetici

Reb gücü : 18681
    Rep poani : 42

Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura  Empty Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura

Mesaj tarafından Seheryeli Çarş. Haz. 10, 2015 1:30 am

Salih Taşkın ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura

Salih Taşkın  ♪♪♪ Üsküdar'dan Bindim Yaşlı Vapura von seheryeli_

https://turk-kulturu.1forum.biz

Üskdardan bindim yaşlı vapura
    Ağır ağır geçtik karşı kıyıya
    Kız Kulsine baktım gölgesi suda
    Merhaba İstanbul gönlüm şen ola

Eminönü, Yenicami, Haliç ,Galata
    Sultanahmet, Ayasofya, Süleymaniye